Кюретаж и забременяване след това - тема 62

  • 30 353
  • 713
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 11 770
Флауът, Честит рожден ден на мъника!  
Мацето, да, добре сме вече. Бебка си е вече при мен, моите чернодробни показатели спадат и влизат в норма.
Бабъл, 3 месеца след миседа забременях с тази кукличка. Пожелавам на всички такава радост, бързо забременяване и лека бременност до край.

На една мама от нашата отчетна също и бяха много завишени чернодробните и се оказа че бебчо е натискал черния дроб, всичко влезна в норма след раждането.

# 436
# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мацето, явно и при мен е така, защото беше позиционирана изцяло в дясната страна. Показателите са спаднали доста вече и след месец се надявам да са напълно в норма.

# 438
  • Мнения: 1 069
Ехеее.....прекрасни снимки тук!   Hug

Пепси и Флауър, да са ви здрави и с късмет в живота дечицата!   bouquet

# 439
  • Мнения: 43
И аз се присъединявам към сърдечните пожелания за малкия Вили Heart Eyes

Пепси,дано скоро да си съвсем добре,че такава хубавица ще има нужда да я глези мама Hug

Аз сега съм 3 месеца след мисед и се надявам да имам същото щастие.

Сянка и Бабъл,браво на вас,че сте взели нещата в свои ръце.Ще успеете!!!

# 440
  • Мнения: 1 069
Бабълче, успех при имунолога.   Hug

Сянка, само спокойно, всичко ще се нареди, мила.  Hug  Казаха ли ти колко милиметра е дебела лигавицата ти?

# 441
  • Мнения: 197
Привет дами Heart Eyes

Пепси,голяма кукла си имаш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз бях на лекар на 2 ри,един час преди прегледа видях мноого бледо кафяво към бежово зацапване SadКазах си айде пак ..рев ..сополи.

Лекаря обаче видя сакче на 5с и 4 дена(точно и аз толко го бях изчислила според ов)
Изписа ми магнезий и прогестерон.
На 15 съм пак на преглед ама само вие можете да ме разберете какво ми е ..страх напрежение Confused

# 442
  • Тук... някъде
  • Мнения: 926
vvq,стискам палци зацапването да е било еднократно и на 15 да видиш сърчице  bouquet

# 443
  • София
  • Мнения: 5 482
Върнах се от имунолог,същите неща като Сигридов ми каза.До седмица ще ми излезнат имунологичните.

# 444
  • Мнения: 1 069
Бабъл, стискам палци.  Hug

ВВЯ, и на теб стискам палци да нямаш повече притеснения и бебчо да расте нормално. Дано на следващия преглед чуете сърчицето.  Hug

# 445
  • Мнения: 714
Привет дами Heart Eyes

Пепси,голяма кукла си имаш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз бях на лекар на 2 ри,един час преди прегледа видях мноого бледо кафяво към бежово зацапване SadКазах си айде пак ..рев ..сополи.

Лекаря обаче видя сакче на 5с и 4 дена(точно и аз толко го бях изчислила според ов)
Изписа ми магнезий и прогестерон.
На 15 съм пак на преглед ама само вие можете да ме разберете какво ми е ..страх напрежение Confused
Повече почивка и положителни мисли. Аз бях с 3-5 дневно зацапване, често ярко червено, но всичко беше наред, към момента е един щуро момче почти на две Simple Smile

# 446
  • Мнения: 145
На 15 съм пак на преглед ама само вие можете да ме разберете какво ми е ..страх напрежение Confused
vvq, всичко ще е наред този път. Стискам ти палци!  Hug

Аз сега съм 3 месеца след мисед и се надявам да имам същото щастие.
zorni4k@, пожелавам ти да се получи този месец!
Trakia-BG Лекарката каза, че лигавицата ми е 10 мм.

# 447
  • София
  • Мнения: 5 482
Сянка,кога ти беше абразиото и кой ден от цикъла ти е?

# 448
  • Мнения: 145
Bubble, беше ми на 16 декември, а сега, като ми мериха лигавицата беше десетият ден от цикъла.

# 449
  • Мнения: 1 069
Браво, Сянка, чудесна лигавица!  Hug
Имай предвид, че лигавицата е най-дебела точно преди менструация, така че 10 мм за десети ден са си чудесно възстановяване, мила! Много се радвам за теб!  Hug
Пий сега хапчетата и след още един-два цикъла спокойно можете да се отдадете на бебеправене...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт