Хамбургерите игнорираме и храната по дюкански си планираме - 281

  • 31 668
  • 730
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 214
Супер, мерси много, не знаех това, както и испански, но ми е голяма тръпка да го науча Wink
Отивам да го направя, че американското брауни ми е едно от любимите!


Оооо БИСКВИТИ, ПЪЛНИ С ШОКОЛАД... Смааааайлс Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 19:44 от Des Iv

# 376
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Des Iv, успех! Снимай и покажи! Ако искаш, ще кача твоите снимки в рецептата. Колкото повече снимков материал, толкова по-добре.  Wink

Фракталче, нали тези дни говореше за аромати. Започнах да преглеждам рецептите една по една /Господ знае кога ще свърша с всички  ooooh!/, за да заменя думата "Маисена", та мернах това, което съм публикувала и, естествено, забравила:

От руски сайт

ТАЙНИТЕ НА ДЮКАН ЗА ОТСЛАБВАНЕ
...

АРОМАТНА КУТИЙКА

Всеки ден между 17 и 19 часа настъпва “гладният период” - моментът за извършване на “прегрешения”, време, когато гладът ви изкарва от равновесие. Но има решение!

Вземете красива херметична кутийка от метал, стъкло или пластмаса. Сложете в нея: 6 големи скилидки чесън, 6 зърна от кафе, начупена пръчка ванилия, щипка канела, 2 капки ром. След това оставете продуктите да престоят денонощие.

И сега, всеки път, когато изпитате желание да похапнете, отворете ароматичната кутийка и помиришете. Вдъхвайки няколко пъти, ще получите своята “доза” от тези аромати и съблазънта да похапнете ще “отлети”.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg19020002#msg19020002

Сетих се, че щях да го правя, но не стигнах до него.  Embarassed

# 377
  • Плевен
  • Мнения: 369
Дес Ив, ако ще печеш в силиконови форми, фурната да е на 160-170°.

# 378
  • Мнения: 214
Дес Ив, ако ще печеш в силиконови форми, фурната да е на 160-170°.

Къснооо  Laughing изпекох ги, и мисля, че явно по тази причина не се надуха както трябва и като че ли са малко тиклави, ноооо пак много ми харесаха!! Не знам как да кача снимките обаче newsm78

# 379
  • Плевен
  • Мнения: 369
Батерията ми беше паднала...и с тези нюню количества щях да ти кажа, че не си заслужава да гориш ток! Сложи др.път повече извара и трици+1 бакпулвер на Йоткер и ще се вдигне!
Фракталче, адмирации!

# 380
  • Мнения: 3 841
Ехеее,браво момичета!
 Фрактал,давам адрес за доставка - Искам паста със сос Карбонара:)))))

 За десерта се е погрижила Деска-чудеска! Браво и аз много обичам- изкуши ме...

Моята Смаайлзззз- прегръдки:)

 Кари,кой гледа бебенце,че намираш време за тренировки? Браво на теб- продължавай в същия дух.

Тери,бързо оздравяване!

До всички Дюканеси- вие сте най-добрите! Вдъхновение сте,прекрасни сте,шегаджии сте абе страшни сте.Хайде стига четки да не се отпускате:))))
 Аз да се отчета в самтиметри: минус два от бедрата и минус един в талията...

Приятна вечер!

# 381
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Des Iv, кое не се наду?

За снимките: първо трябва да ги качиш някъде в интернет. Сигурно качваш в някой сайт твои снимки. После тук, в полето за писане кликваш на втората иконка отляво надясно на втория ред с бутони над полето за писане и в полето се появяват два тага, като този[/img], само че първият е без наклонената черта. С десен бутон на мишката, кликвайки върху качената в интернет снимка, взимаш адреса й и го вмъкваш в средата на таговете.

Натисни цитирай на който и да е пост със снимка, напр. моя с кафето от сутринта, и ще видиш как изглежда в цитата, който ще ти се появи.

Ако не се справиш, прати ми в ЛС адреса на снимката/снимките, аз ще ти ги публикувам.


 Аз да се отчета в самтиметри: минус два от бедрата и минус един в талията...

Мерси, сладурче!  smile3501 Видя ли, че като спазваш режима и си позитивна, нещата тръгват? Ти си моята гордост.  Hug

# 382
  • Мнения: 214
Батерията ми беше паднала...и с тези нюню количества щях да ти кажа, че не си заслужава да гориш ток! Сложи др.път повече извара и трици+1 бакпулвер на Йоткер и ще се вдигне!
Фракталче, адмирации!


АrhMih - много ми е трудно така на око да ги правя нещата, ти направо ми каза нова рецепта, в тази и извара няма и трици и бакпулвер  Thinking Thinking Joy
Дай ми рецептата, и ми гледай сиира после Wink

А Смайлс браунито стана малко странно, като гумено, че направих и тройна доза  hahaha Но може би грешката е моя , защото се увлякох в продуктите и сложих и 3 с.л. сухо мляко по инерция от бисквитките  Crazy

Ето Бисквитите:


Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 22:35 от Des Iv

# 383
  • Мнения: 3 841
Смайлзче,а ти си моята опора  Hug

 Няколко дни бях по- тихичка да,но не е заради режима:)))

# 384
  • Мнения: 148
 Леле, имах да наваксвам 6 страници  Shocked Heart Eyes радвам се, че темата ни върви  Hug
 Тази сутрин осъмнах с още по-голям минус  Party Кантарът отчете 72.7  Laughing  Режимът си работи, макар и по-бавно при някои от нас  Peace
Кари от спорта не бих се отказала. Според мен най-голямата грешка при спортуващи и искащи да отслабнат момичета е да решат да ограничат допълнително храната. Организмът като навлезе в такъв "спестовен" режим, си стиска мазнините още повече. Не казвам, че ти така правиш, но си помисли по колко хапваш. За отслабване калориите се намаляват само с 200-300, а не с 1000 например. А при режим като Дюкан, без Вх, според мен колкото повече се яде, толкова по-добре.
 Освен отслабването спортът има отношение и към оформяне на тялото. Има слаби, но отпуснати жени и честно казано изглеждат ужасно  Cry

# 385
  • Испания
  • Мнения: 37 503

А Смайлс браунито стана малко странно, като гумено, че направих и тройна доза  hahaha Но може би грешката е моя , защото се увлякох в продуктите и сложих и 3 с.л. сухо мляко по инерция от бисквитките  Crazy

Заради сухото мляко е, защото такова липсва в рецептата. Правила съм го многократно и става мекичко и въздушно. Нищо. Следващия път.  Wink

Тази сутрин осъмнах с още по-голям минус  Party Кантарът отчете 72.7  Laughing  Режимът си работи, макар и по-бавно при някои от нас  Peace


Ихаааааааа! Страхотно! Поздравления!  newsm10

# 386
  • Мнения: 158
Момичетаааааааааааааа, много съм горда с втория вариант за паста! Като истинска е! Супер протеинова даже за атака: белтъци (5%), суроватъчен протеин (концентрат; само такъв имам) 70%, глутен 25% - мога да го патентовам, макар че идеята е вдъхновена от тези протеинови спагети.
Скрит текст:
сурови преди сушене:

готови


В момента варя корите за лазаня (тук са сурови):

поздравления, fractal  smile3501  ще продаваш ли произведенията си, да се запиша?

# 387
  • Мнения: 148
Смайлсче, благодаря  Hug
Фрактал забравих да напиша....евала за труда. Изглеждат страхотно тази паста  Peace
 Кари не знам дали ще се види снимката от линка:
https://www.google.co.uk/search?q=fat+vs+muscle&biw=1301& … 496DqQPG28O5cM%3A
 Но това е като допълнение към тезата ми за спорта. На повече килограми момичето изглежда мого по-добре. Аз съм абсолютно доказателство за това - през студентските години нямах толкова време за спорт и ходех отвреме навреме на аеробика или малко тичане през лятото и бях 55кг. Не изглеждах дори и 1/3 толкова добре, колкото на 60 кг след първото ми дете, когато спортувах сериозно всеки ден с тежести, кросфит и бокс  Peace

# 388
  • Мнения: 214

А Смайлс браунито стана малко странно, като гумено, че направих и тройна доза  hahaha Но може би грешката е моя , защото се увлякох в продуктите и сложих и 3 с.л. сухо мляко по инерция от бисквитките  Crazy

Заради сухото мляко е, защото такова липсва в рецептата. Правила съм го многократно и става мекичко и въздушно. Нищо. Следващия път.  Wink


Направо искам да направя още едно, но не ми останаха яйца вече Joy
днес да не е пълнолуние?!?!?

Леле, имах да наваксвам 6 страници  Shocked Heart Eyes радвам се, че темата ни върви  Hug
 Тази сутрин осъмнах с още по-голям минус  Party Кантарът отчете 72.7  Laughing  Режимът си работи, макар и по-бавно при някои от нас  Peace


Costa Честитоооо  newsm44 Аз с моя застой на 70.7кг да взема да те изчакам ли  Joy

Фрактал Уникална!

Eleaa хайде развихри се и ти, стига тишина  Wink

# 389
  • Испания
  • Мнения: 37 503

днес да не е пълнолуние?!?!?


 smile3521   

24 януари 2016
03:46:55

Общи условия

Активация на акаунт