Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 219

  • 87 669
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 236
Меги,  Hug Hug, много благодаря за резюмето. Бързо се развиват нещата, чудя се какво проточват в бъдеще...  Joy    Лили, благодаря за преводите! Аз си чакам превода на втория епизод и когато, тогава ще си го изгледам.  bouquet

# 31
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Меги,  Hug Hug, много благодаря за резюмето. Бързо се развиват нещата, чудя се какво проточват в бъдеще...  Joy    Лили, благодаря за преводите! Аз си чакам превода на втория епизод и когато, тогава ще си го изгледам.  bouquet

и аз си 4акам бг превода.
между другото, като стана въпрос за превод... руския не е много прецизен  Laughing
затова и хи4 не се мъ4а да го гледам на руски  Peace

# 32
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета! Hug
Меги, Или, Злати,  Hug Hug Hug
Приятен уикенд!




И превод има!  Peace

Здравейте! Приятен уикенд!  Hug

Кралицата на нощта - 2 епизод - bg sub

https://www.youtube.com/watch?v=4CaKFyW19_E

http://vbox7.com/play:5da9e342a4

https://www.videoclip.bg/playlist?p=8235

Благодаря на Лили за превода!


Приятно гледане!  Hug

Г-жа Нинели и Ани отново са в Истанбул Peace
 

от инстаграма на Туба  Peace

 

Последна редакция: сб, 23 яну 2016, 08:51 от rina-rina

# 33
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ринка HugЛили Hug,благодаря за преведения епизод! newsm51 newsm51

Меги Hug,и аз си с чакам бг.превода!Обикновено гледам на руски ез.само тези сериали,които нямат бг.превод! Peace

Мурат си има гостенки! Laughing



Приятен зимен ден! Hug

# 34
  • Мнения: 236
Ринка, Лили, благодаря за превода! Сега насред снежната буря, с винце в ръка ще си изгледам епизодчето! И понеже го има на добро място, ще го изгледам на телевизора, а не на таблета си, ура!  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 10 240
Злати, Или,  Hug Hug

И 2-ри трейлър пуснаха  Peace




   

# 36
# 37
  • Мнения: 41 690
Ринка Hug,благодаря за фрагмана и на Лили Hug,за превода! newsm51 newsm51

Отново имаме-Кой е бащата? Joy





# 38
  • Мнения: 10 240
Злати,  Hug  бащата пита: Кой е бащата!  Joy Joy Joy
Бързо се развива действието.  Peace






# 39
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Приятна топла и спокойна неделя!  Peace








от сета - снимали са в болница


дано скоро имаме повече инфо за наближаващата премиера на Тясна рокля!  Peace

 

# 40
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ринка Hug





Приятен ден,макар и студен! Hug

# 41
  • Мнения: 10 240
Злати, в студа е най-добре да сме си у дома.  Peace
Добре, че скоро обещават затопляне.  Peace








Спомени от вятъра ще бъде представен на международният филмов фестивал в Ротердам



Бирдже Акалай


Видео от срещата на Мердерес и Джансу

https://www.youtube.com/watch?v=OWLCYPVpx9o

# 42
  • Мнения: 41 690
Ринка Hug
 Благодаря за инфото и видеото!Мендерес и Джансу май и друг път са се срещали! newsm78 Четох,че я гласят пак с Халит Ергенч да играят от есента,но колко е вярно! Laughing
Днес при нас времето е слънчево и тихо!Излязох с моя приятелка на разходка до морската градина и на кафе! Laughing




# 43
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
      Привет, Дружки!  Hug Дано сте били на топло в най-студения ден от зимата! Peace

  Меги,  Hug  много те мислих като дадоха бурите при вас. Дано вече всичко и наред и при вас! Peace

    Това беше много силен момент - море, луна и двама до болка обичащи се, но не смеещи да си го признаят. Страхотно решение за светлината. Снимката ми е любима.
   
       

    Момичета, днес помъдрявам/поне се надявам да е така!/ с още една година. Почерпете се за мое здраве.
Скрит текст:
Наздраве!
                                    Да ви е сладко! Hug

                 Лека нощ! Хубав ден на всички! Да ви е топло на душите! Hug Peace bouquet

# 44
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

Боби  Hug 4естит рожден ден, много щастие и късмет  Tada Tada

благодаря на Лили и Ринка за превода на еп  Hug
живи и здрави да сте моми4ета  Hug

изгледах си еп  Peace
стайлинга ми боде о4ите  ooooh! много зле....4ок зле...такъв стайлинг не съм виждала в нито едно дизи, еле па на лелята гардероба е направо ужасия невиждана  Crossing Arms
Есра на нощен бар по4ти по сутиен, какво е това боди   ooooh! Емре по тениска, Азис костюмиран, нашия по елек, а Селин със секси 4ервена рокля, изобщо не пасваща нито на Азис нито на Картал нито па на обстановката  Crossing Arms

Картал уж алкохолик го направиха, ама пипето му се4е като бръсна4.....хубаво каза на Азис."Картал те отгледа" нещо от сорта  Peace Наистина Азис е израстнал с Картал и Картал с Азис. И какви са тия 5-6 бодигарда до тоз Азис, 4ак им свирка да се появят  Crossing Arms този много властен беее.е....тоз ще ни къса нервите на парам пар4енца  Laughing
4ак сега нау4их, 4е цветята изпадали в кома  Joy Joy Joy Joy

утре ще пиша пове4е, 4е ми стана късно. Водя ви един Картал да ме замества, докат ме няма  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт