Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 219

  • 87 662
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Спорна нова седмица!  Peace
Меги, Злати, Или, Боби,  Hug

Боби, честит рожден ден!
Бъди здрава, щастлива и с късмет!  Peace


Меги, Или, колко ви затрупа снега? Дано всичко е наред при вас, че новините които гледаме са тревожни.  Peace




Мурат е бил в Нишанташъ - казал е, че рейтингът не притеснява екипа.
С него е била Ана - представил я като гостенка от Грузия, дошла във връзка със социални проекти.

Сигурно и видео ще се появи.

http://www.milliyet.com.tr/reyting-korkusu-yok-magazin-2183734/




Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 08:00 от rina-rina

# 46
  • Мнения: 41 690
Добро утро,момичета! Hug



Ринка HugМеги Hug

Боби Hug,честит рожден ден!
Желая ти от сърце здраве,щастие,успехи и много сбъднати мечти! Hug Heart Eyes



Приятен ден и лека нова седмица на всички! Hug

# 47
  • Мнения: 10 240
Злати,  Hug



Нинели и Анна са били с Мурат на рожденния ден
   

# 48
  • Мнения: 260
Боби честит рожден ден! newsm59 party023 baloniМеги нищо не пишеш за невероятната и прекрасна навярно зимна красота ама от прозореца разбира се,аз мечтая да съм в планината, сняг да трупа на парцали но аз да се наслаждавам на тази красота с чаша горещ шоколад до камината ,а и прозорците да са огромни ,ех мечти ...Да си кажа правичката изгледах си серията ,не ми харесва и на мен облеклото на почти всички особено на Селин, но тя всъщност не ми и харесва особено в устните ,нашичкия играе със цялата си душа ,обича Селин много ,но не ми допада това ,че се предаде пред човек който познава толкова добре, казва му "аз съм твоята съвест"и  да не успее да му покаже на Азис  силата на своята любов,да поиска свободата си.. .Значи заради своята огромна заслепеност на Азис не съм готова да приема ,че това е любов към Селин ,Азис е готов да прегази своето семейство ,да приеме безприкословно нейното дете ,а за Картал не може заради любов която явно не е изпитвал към златната му щерка то за Картал  не може ,за него дълг,отплата за това ,че е отгледан,това ще е камък на шията му до живот.Това не ми харесва и колкото гадно да постъпи Картал със Селин то тя от два източника вече научи истината за това му държане ,та дори този който и се обади по телефона да е баща и пак омразата на Селин към Картал е малко пресилена ,да,обидата е чувство което трудно ще отзвучи, но чак пък толкова ,за мен любовта с едно замахване би заличила всичката обида и горчилка особено ако си разбрала за какво се е държал така с тебе, но филм да става и нашичкия много ще страда галиба.

# 49
  • Мнения: 10 240
Привет Нели,  Hug

Пресата в Индонезия пише за успехите на Туба - награди и номинации.
Там сега дават Карапара ашк.


http://media.iyaa.com/article/2016/01/tuba-buyukustun-cinta-elif … 2016-3434014.html



Още снимки от снощното парти



http://www.sacitaslan.com/murat-yildirim-reyting-korkusu-tasimiy … Yyn3EgN8M.twitter

# 50
  • Мнения: 41 690
Нели HugРинка Hug

Ето,че и Индонезия е на вълна КПА! Laughing



И малкия сладур Осман!




# 51
  • Мнения: 10 240
Злати, малчуганът е голям сладур.  Peace
Роден е на 30.11. 2011.




# 52
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
            Здравейте, приятели! Hug

     Меги,  HugРина, Hug Злати, Hug Мисис Нели Hug


                   

                                  Живи и здрави да сте!

       

                             

                                      Лека нощ! Hug

           

# 53
  • Мнения: 236
Боби, честит рожден ден и от мен? Да си много здрава и много щастлива!

Ринка, че ни валв много сняг си е вярно, но слава Богу имахме си ток и вятърът не беше много силен и не събори дървета около нас. Вече основните магистрали са изчистени, но малките улички хич не са. Всички знаем, че това си е бедствено положение всеки е грабнал лопатата и чисти. Ние успяхме да откопаем едната кола, та сега има с какво да излезем. В момента чакаме новини от метрото и влаковете дали вече са пуснати. През 2010 имахме по страшни бури през 3 дни и цяла седмица се разкопавахме,  Joy

Меги здраво е коментирала поредната серия. Искам да допълня, не толкова за ужасния гардероб, колкото за оператора, струва ми се ужасен. Иначе серията беше по добра от първата според мен. Очаквам да наберат скорост с времето. Мурат си играе супер както винаги. Чакам третата серия.

Поздрави отдалече   Hug Hug

# 54
  • Сливен
  • Мнения: 3 118
                  Добро утро! Hug

     

  Или, Hug благодаря ти!  Дано и при вас времето да кротне и да няма повече бури! Peace

                     


                                            Приятен ден!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Добро утро!



Боби, с малко закъснение Честит рожден ден! Желая ти здраве и много късмет!  bouquet
Хубав ден!

# 56
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ринка HugБоби HugИли HugДанче Hug

Сутринта и при нас заваля сняг,но не е много студено! Nature Snowman



Щастлив ден на всички! bouquet

# 57
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте  Hug

ох Или, още мислех да пиша, ама се въздържах, улавям се, 4е само се оплаквам от сериала. май нищо хубаво досега не казах, освен 4е на Мурат играта е прелестна  Laughing той просто ме шокира. във всеки момент показва разли4ни емоции, няма нужда от реплики, изражението на лицето и всяко потрепващо мускул4е е достатъ4но да разбереш, какво иска да каже!
и "брата" на Картал ми харесва как играе. (забравих му името) друг никой  ooooh!
не мога да й свикна на Мерито и това е. Не ми стои добре до Мурат, няма химия, студена ми е, не ми показва достатъ4но емоции, неубедителна ми е. Нямам нищо против нея, не съм я гледала във Века и нямам изградено мнение за нея от там, така 4е слу4илото се тогава не ми влияе на сегашното ми мнение!

Азис - ами хи4 не ми е достатъ4на показаната му любов до момента, так 4е  да ме убеди, в любовта си към Селин, 4е без нея не може да живее. Как така я видя и на 2рия ден я покани да живее при него!

незнаям...дано ми потръгнат нещата, но ми е тегаво.
Ина4е действието се развива бързо.
Оператора не си дава сметка , 4е снимането на Мери от всеки ъгъл я прави разногледа на моменти. И преди го казах, трябва да й намерят то4ния ъгъл да я снимат  ooooh!
 
айде спирам ве4е  Laughing

музиката ми харесва, като, 4е ли по не ми е нахвърляна, както в 1ви еп. не ми харесват извиващите песни на Азис дето слуша, ама добре, 4е са за малко.
само не разбрах, защо им беше нужно да пускат стара песен на Таркан (Паре-Паре) ама поне песента е хубава  Laughing

ве4е наистина спирам  Laughing

# 58
  • Мнения: 236
Меги, аз не обичам да анализирам, писнало ми е още от студентските години, но напоследък има мода сред операторите кадрите да изглеждат като правени с телефон, което води до деформация. Това се прави с цел да се хареса на сегашното поколение. Ти я забелязваш най вече при Мери, аз пък се дразня от ъгъла при Мурат. Не стига, че е слаб ами още повече наблягат на този факт, показвайки му носа от лош ъгъл. Колкото до музиката, силно ми напомня нещо от друг филм. А Азис слуша музика, която е от миналото, с което внушението е, че той живее в миналото, младостта му е отминала. Опитвам се да не задълбавам, че ще стане тегаво  Joy Joy Както казваш, аз си гледкам Мурат и му се радвам. Мерито никак не стои много добре около него, ама аз си свиркам, че ако почна да сравнявам с Аси, трябва само Аси да гледам. Joy Joy Joy

Момичета, приятна вечер! Да видим нашите докъде ще я докарат!  Hug Hug

# 59
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Приятна вечер!  Hug
Злати, Данче Меги, Или, Боби,  Hug






Меги, Или, за жанра сериала си е доста добре! И аз искам някои неща да не са точно така, но друг пък сигурно иска други неща да бъдат променени и така до последния зрител!  Joy Joy Очаквам Азиз да разкрива любовта си към Селин в негов си стил. Та той е бил не само състарен, но и изсъхнал вътрешно. Може би затова с такова настървение се е хвърлял в бизнеса - нови поръчки, нови печалби...
И сега с един замах ще хвърли всичко в краката и. Вече видяхме обещанието му да  отстрани семейството си ако любимата пожелае. Следващата му стъпка, след като Селин се настани в дома му, която очаквам и аз като Меги е включването на Селин в ръководството на семейната фирма.
Дано и днешният епизод е динамичен и интригуващ!

Общи условия

Активация на акаунт