Брой интимни партньори?

  • 51 459
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 422
Аз мисля, че Танака е имал една силна любов и все още не може да забрави. Той си мисли, че това момиче още се интересува от него и тайно въздиша за несподелената любов. Ако е така, най добре да си просветли пейзажа и да не ни втълпява, че ние сме момичета, които си мислят за "онзи", който го няма.

# 1 426
  • Мнения: 1 782
Танака , за какво ми е да лъжа ? Изслушах ти историите и въпросите , ако не ми вярваш си е твой проблем Peace
И ако си имал по-дълга връзка би трябвало да знаеш отговорите.

Последна редакция: пт, 19 фев 2016, 20:41 от Sladka-rosichka

# 1 427
  • Мнения: 51
Ако авторът на темата търси женско внимание, трябваше с нещо по-оригинално и провокативно да подходи.

"Та, с колко мъже си спала?" е доста кофти пикъп реплика.

# 1 428
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Аз мисля, че Танака е имал една силна любов и все още не може да забрави. Той си мисли, че това момиче още се интересува от него и тайно въздиша за несподелената любов. Ако е така, най добре да си просветли пейзажа и да не ни втълпява, че ние сме момичета, които си мислят за "онзи", който го няма.
Е, той беше пуснал тема как си имал приятелка май от 7 години, но си живеели отделно и независимо. Пък мислели и дете като си имат - пак да живеят отделно, но в близки апартаменти и т.н. Ама мацката си обрала крушите. Но темата не я намирам, явно е изтрита.

# 1 429
  • Мнения: 19 082
Е, той беше пуснал тема как си имал приятелка май от 7 години, но си живеели отделно и независимо. Пък мислели и дете като си имат - пак да живеят отделно, но в близки апартаменти и т.н. Ама мацката си обрала крушите. Но темата не я намирам, явно е изтрита.

Не е изтрита, просто авторът на онази тема не е Танаката. Заглавието беше нещо от сорта на "7 години безусловна любов".

# 1 430
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Е, той беше пуснал тема как си имал приятелка май от 7 години, но си живеели отделно и независимо. Пък мислели и дете като си имат - пак да живеят отделно, но в близки апартаменти и т.н. Ама мацката си обрала крушите. Но темата не я намирам, явно е изтрита.

Не е изтрита, просто авторът на онази тема не е Танаката. Заглавието беше нещо от сорта на "7 години безусловна любов".
Не е ли Танаката?!...значи съм изперкала и всички мъже от форума ми звучат еднакво hahaha

П.П. Поправям се, авторът с независимата връзка е друг перко Laughing

# 1 431
  • Мнения: 141
авторе, как да ти отговоря? да запиша и аз едно слово с сладострастен гласец?
Чак пък сладострастен.

И моето откровение пропусна, защото не включваше зарязвания и специален бивш. Целта на темата е да си докаже сам на себе си, че ВСИЧКИ жени биха оставили сегашния на секундата заради ОНЗИ.
Не всички, но преобладаващата част. Зарязването не е задължително, за да се активира "онзи" в теб.

"Та, с колко мъже си спала?" е доста кофти пикъп реплика.
Пази си ги за теб, едва ли ще ти се случи пак.

# 1 432
  • Мнения: 35 993
Джу, и на мен
когато бяха няколко, горе-долу ги помнех, сега - хич не мога
но не, не авторът е онзи с връзката, която после се оказа не така щастлива и май доста по-кратка

съмняваш се, че мога да извадя глас, който да те стряска в сънищата ли? ми мога  Mr. Green

# 1 433
  • София
  • Мнения: 6 308

Не всички мъже са бастуни, но във форума 99% са Mr. Green
Може, може, не споря. Но за краткото ми пребиваване тук, като гледам схемата и да са повече от 1%, като се срещнат с блъсниме-дръпнисе, правят кръгом и отиват в 99-те.  Laughing

# 1 434
  • Мнения: 35 993
вместо да натиснат "изход"  Whistling

# 1 435
  • София
  • Мнения: 6 308


през годините са ми попадали разни потребители, които са изпращали на лс неочаквано и непоискано снимки на въздигнала им се мъжественост,


но личните вербални послания до преди 1/2 час бяха тера инкогнита за мен  Crossing Arms

Е, ако всичките са били такива, разбирам. Но ако процента е....10-15-20, да кажем, приемливо е, мърша има навсякъде. А, знаменателят е лесен и винаги може да влезе в действие. Simple Smile

Видиш ли, човек се учи докато е жив. Joy

# 1 436
  • София
  • Мнения: 6 308
вместо да натиснат "изход"  Whistling
А да, това може също. newsm78
Но може да има и мазохисти, човешко е. Mr. Green

# 1 437
  • Мнения: 35 993
виждам  Mr. Green

струва ми се, че темата отива към ключ

# 1 438
  • Мнения: 51
...
Не е ли Танаката?!...значи съм изперкала и всички мъже от форума ми звучат еднакво hahaha
Ако не са тук да промотират някоя стока, значи попадат в една не чак толкова специална категория.

# 1 439
  • София
  • Мнения: 6 308

струва ми се, че темата отива към ключ
Почему така? Някой наруши някое правило? Писано или неписано? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт