Брой интимни партньори?

  • 51 482
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 1 380
  • Мнения: 768
Според мен на брака не трябва да се гледа като на временен съюз с цел отглеждане на потомство. Семейството е много повече от това - приятелство, близост, подкрепа, любов. Ако партньора се сменя през няколко години, нали това ще е до време, ами натам...самотни старци? Да не говорим за нещастните деца.

# 1 381
  • Мнения: 30 802
Аз не казвам да се сменя през няколко години, но някак остава кофти привкус да търсиш хора, които явно ги е страх и затова стоят в брака. Затова са толкова грозни тия статии как да си намериш смачкана, неориентирана женица, да я държиш на нокти, сакън да не избяга.

Ама точно тия се усещат и бягат...

# 1 382
  • Мнения: 768
Ти не, но назад имаше подобни мнения. Грозно е да държиш смачкана женица, разбира се. Обаче съвсем не всеки дълъг брак е с такава основа.

# 1 383
  • Мнения: 30 802
Това мнение за "рестарт" през няколко години може да го има само човек, който не се е развеждал. Аз съм се развеждала и това си е голяма житейска бомба- освен емоционално, и кариерно, финансово, всякак, губят се приятели и връзки. Та не е леко решение.

Но за да върви един брак, трябват поне 1000 неща, различни от това жената да не е познала други пишки. Ако беше толкова лесно...ама не е нито лесно, нито просто.

# 1 384
  • Мнения: 422
Аз не мисля, че бракът е временен съюз. Нито, че може да бъде успешен със смачкана женица. Жената трябва да е щастлива, със самочувствие, силна, позитивна, мила и добра и да поддържа семейното огнище.
Цитат
Брак обаче се сключва заради децата.
Аз сключих брак по любов, защото достигнах възраст, в която искам семейство, защото вярвам в Бога и считам, че това е правилния начин, защото исках стабилност, както финансова, така и емоционална. Деца все още нямаме, но това не е единствената причина, която може да ни задържи. Бракът е партньорство в което двама души не гледат на различни места, не гледат един в друг, а гледат в една посока.

# 1 385
  • Мнения: 422
след време му бях благодарна, че ме отряза


Аз благодаря, че бях отхвърлена


всичките са просто спомен

Танака така като те слушам мисля, че имаш нужда от една голямааааа инжекция с конска доза любов.

# 1 386
  • Мнения: 30 802
Обаче не ме е цитирал, като казах, че лошо момче не съм и подушвала, не съм и зарязвана.

# 1 387
  • Мнения: 768
Обаче не ме е цитирал, като казах, че лошо момче не съм и подушвала, не съм и зарязвана.
Ми той не иска да чуе това. И моето откровение пропусна, защото не включваше зарязвания и специален бивш. Целта на темата е да си докаже сам на себе си, че ВСИЧКИ жени биха оставили сегашния на секундата заради ОНЗИ.

# 1 388
  • София - Варна
  • Мнения: 4 176
Верно това е целта.  Mr. Green

# 1 389
  • Мнения: 30 802
Представям си да си ОНЗИ за поне 10-15 булки и изведнъж 2-3 от тях да решат, че ще бягат от скучния си мъж и ще ходят при ОНЗИ, барабар с децата. И му се наредят на опашка пред вратата...

Да, ама за Танака бягащата булка е секси, слабичка и без деца. Истината е малко по-различна:)

# 1 390
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Обаче не ме е цитирал, като казах, че лошо момче не съм и подушвала, не съм и зарязвана.
Е, такива неща се пропускат, защото са в противоречие с непоклатимата му теория за неизменното присъствие на лошо момче в живота на всяка жена и нейното доживотно страдание по него. Докато сам не проумее, че жените не са правени по калъп предмети с еднакви неподлежащи на промяна параметри, ще си вярва в тъпите теории, нацвъкани от пишман разбирачи на жените с нулев успех сред жени и те така.

# 1 391
  • София
  • Мнения: 24 839
Според мен на брака не трябва да се гледа като на временен съюз с цел отглеждане на потомство. Семейството е много повече от това - приятелство, близост, подкрепа, любов. Ако партньора се сменя през няколко години, нали това ще е до време, ами натам...самотни старци? Да не говорим за нещастните деца.
Така е, но както виждам, за някои е норма да се развеждат, щото така било и на запад.
За мен, те имат проблем в поемането на задължения и отговорности- лесно отиват да живеят заедно, играейки си на семейство и лесно си вдигат шапката, щом нещо не им е по вкуса.
Затова и все не са готови да родят, защото детето е отговорност, но пък бързо пренебрегват потребностите му, защото бързат към новите преживявания.

# 1 392
  • Мнения: 768
Целият разпад на семейството като единица и ценност идва от запад. С брак или без брак се събират за някакво време, нещо като по-дълго гаджосване и после кой откъдето е, деца-недеца.. да се оправят..

# 1 393
  • Мнения: 30 802
Ах, тоя упадъчен запад!

На изток ще се спукат от разврат, само да им падне. Именно затова там правилата са толкова строги.

По-добре цивилизовани разводи, отколкото "здрави" семейства с убийства на честта.

# 1 394
  • Мнения: 768
На изток като че ли са малко по-съхранени ценностите. Мое мнение.
Разводът винаги е опция, когато въпреки усилията, не се получава.
Ама да се събереш с някой с мисълта от самото начало, че е само временно, ми се струва несериозно. Защо тогава изобщо се събират, че и деца създават...

Общи условия

Активация на акаунт