Домашни любимци - декоративни зайчета 8

  • 75 425
  • 787
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 9 991
Много си приличат наистина. ❤

# 556
  • Мнения: 9 991
Този път се надявам да се вижда зайковата снимка:

# 557
  • София
  • Мнения: 12 006
Много сладко пухкаво зайче Simple Smile

# 558
  • Мнения: 775
adelinda,имате си разкошен пух! Послушна ли е? Моята е много лакома и когаро се разхожда из апартамента, ако ям круша или ябълка, подушва, втурва се към мен и се качва в скута ми да проси. Grinning

# 559
  • Мнения: 9 991
Нашата не проси храна, не е научена и на сурови плодове и зеленчуци. Яде праскова, слива,зеле но в клетката и ги слагаме. Круша мисля венжъж яде. Веднъж се събуди и купичката и беше празна и зарита и затропа в знак на протест в клетката. Обича да се милва много, досажда с това. Ако и дадем да яде ядки семки и става меко а**** и се цапа и цапа. Интересно, че трудно намираме заешка храна без семки и ядки. Вашите с какво ги храните?

# 560
  • София
  • Мнения: 12 006
Тази Versele-Laga - няма семки и е много хубава и пълноцена храна.

# 561
  • Мнения: 98
Аз пък искам да намеря храна без тези тънките пелетки - пресовани зеленини..
Не ги яде и никога не ги е яла.. Но за сметка на това във всички храни ги има..

# 562
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз пък искам да намеря храна без тези тънките пелетки - пресовани зеленини..
Не ги яде и никога не ги е яла.. Но за сметка на това във всички храни ги има..
в горната няма

# 563
  • Мнения: 9 991
Тази Versele-Laga - няма семки и е много хубава и пълноцена храна.

От къде я купуваш тази храна и колко струва?

# 564
  • София
  • Мнения: 12 006
Оз зоомагазините почти навсякъде я има, не помня колко беше към 8-10лв.

# 565
  • Мнения: 9 991
Mного замряла тази тема, не е активна като котешката. Давайте снимки на хухчовци да им се радваме и споделяйте за бели, да се посмеем Simple Smile

# 566
  • Мнения: 775
Съветвам ви да им давате по-висок клас храна, екструдирана.
Аз давам тази:
http://media12.mediazs.com/bilder/verselelaga/cuni/adult/complet … omplete_8kg_6.jpg

Откакто премина на нея, няма меки акита, наистина нито веднъж. Козинката е по-хубава, давам по-малко количество, но е по-хранителна.
Иначе моята Зузинка е добре, но забелязвам, че има сезони, в които увеличава пиенето на вода и пишка повече, най-често в преходните - пролетта и есента. Тези дни е ужас, постоянно сменям талажа, защото  е мокро. Вие на колко време го правите?

# 567
  • Sofia
  • Мнения: 26 393
Това е най-добрата храна за зайковци 👌

# 568
  • Мнения: 775
Това е най-добрата храна за зайковци 👌

И аз така мисля. Преди нея купувах насипна - зайчето ми постоянно имаше разстройство, постоянно части от нея се разпръсваха из талажа и ставаше кочина. Тази храна, която сега давам, я яде до последното парченце, акитата са цели, не миришат, чувства се добре. Не мисля да я сменям с друга.

# 569
  • Мнения: 9 991
Благодаря момчета  Hug От къде я купувате?

Общи условия

Активация на акаунт