На море в България 2016 - 2

  • 109 216
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 498
Аз търся хотел или апартамент на плажа, чисто и спокойно, подходящо за малки деца и където  не допускат домашни любимци. Да не е Слънчев бряг, както и подобен на него шумен и пренаселен курорт.
До сега редовно ходихме в Китен, но последния път много мръсно ми се видя, а и хотела ни беше далеч от плажа. Нямахме детски кът, сега искам да  има. Не държа да е с храна, но и да е не ми пречи.

# 286
  • Мнения: 745
Аз търся хотел или апартамент на плажа, чисто и спокойно, подходящо за малки деца и където  не допускат домашни любимци. Да не е Слънчев бряг, както и подобен на него шумен и пренаселен курорт.
До сега редовно ходихме в Китен, но последния път много мръсно ми се видя, а и хотела ни беше далеч от плажа. Нямахме детски кът, сега искам да  има. Не държа да е с храна, но и да е не ми пречи.

Хотел Бела Виста в Синеморец, само ОИ е.  Peace

# 287
  • София
  • Мнения: 1 115
И аз ще следя темата.До сега все ходим на Албена.Иска ми се да сменим малко

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Заведението е "Синьо лято".Ние го посетихме.Дичо го нямаше тогава,неговата приятелка Карина ни прави коктейлите.Аз пих мохито,а мъжа ми маргарита-много хубави!Седиш си отвън на едни удобни канапенца,а пред теб морската шир... https://www.facebook.com/sl.sinemorec/?fref=ts

п.п.Другия хубав бар,който посетихме е "Кораба".От там пък имаш гледка към плаж "Велека". https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D0%B0%D1%80-%D0%9A%D0%BE%D … 336535951?fref=ts

Ауууу, много са яки и двете. Мерси. Ще ги посетим и ние Simple Smile

# 289
  • Мнения: 141
Ако някой ми даде прилична сума, може и да отида в Слънчев бряг ...... ама колкото хора, толкова и мнения  Mr. Green
[/qu :)ote]
С приличната сума дори не бих отишла на нашето черноморие..... Simple Smile


 newsm10


Тогава какво търсите в този форум? Влезте например в море Гърция 2016!



Коментираме нашето море но поста беше ако някой ни даде прилична сума!!! По полека де......

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Много ме радва отзива за Морско око, ние сме там от 5 август. Искам да попитам като цяло шумно ли е около хотела - дискотеки, барове и т.н.?
Няма барове и дискотеки в близост. Не знам организираните от хотела мероприятия как се чуват вечер, защото апартаментът ни беше в самия край на хотела и при нас беше тихо. Но пък те не са до късно, така предполагам, че дори и да е шумно от тях, ще е до време и няма да дразни!

ilik123 , как са стаите, лоши отзиви съм чела за стаите и храната. Гледала съм снимки в tripadvisor и holidaycheck

http://www.holidaycheck.com/hm/9b5beeb1-f378-3818-b935-1384335dc7a8/-/s/ugc

Има ли нещо такова?


Храната беше много хубава! Разнообразна и вкусна! Без опашки, нито за храната, нито за маси! Ресторантът е огромен, та може и да се случи да седнеш след някои "омундарили" покривката, но пък служителите чистеха и се стараеха. Стаите, не мога да кажа за всички стаи, може и да има такива проблемни, като на снимките. Апартаментът ни беше без забележки. Но пък, да си призная, не съм се навирала под мивки и ъгълчета, та да търся недостатъци Wink Почистваха ни през ден. Хавлиите бяха чисти и бели.  Като цяло много ни хареса всичко.

# 291
  • София
  • Мнения: 5 960
Ние досега все на Дюни бяхме с малки изключения, ама тук прочетох добър отзив за Сънрайз Ол Суит Резорт - Обзор и сега гледам, струва ми се, че е Ok. Ако някой може да сподели, за почивка с малки деца??? Може за едното ходене да пробваме него.  Sunglasses

# 292
  • Мнения: 1 401
Ние досега все на Дюни бяхме с малки изключения, ама тук прочетох добър отзив за Сънрайз Ол Суит Резорт - Обзор и сега гледам, струва ми се, че е Ok. Ако някой може да сподели, за почивка с малки деца??? Може за едното ходене да пробваме него.  Sunglasses
Миналата година бяхме края на август-началото на септември и ни хареса. Апартамента беше без забележки - широк, чистеха всеки ден, сменяваха кърпите всеки ден, ако ги оставиш на пода. Зареждаха редовно и консумативи в банята. Ресторанта е с голяма външна част, реално имаше място за всички гости на хотела отвън, незнам в пика на сезона как ще е. Отделно имаше барбекю бар и сладоледена къщичка до 22:00ч.вечер. Имаше голям избор на храна, качество обаче средно. Плодовете не бяха лоши, соковете от пост микс ми харесаха. Личното ми мнение е, че анимацията не беше кой знае какво. Хотелът се води, че не е първа линия, но морето въобще не е далече - за 3 минути си на плажа.
Това се сещам в момента, питай каквото друго те интересува Simple Smile

# 293
  • Мнения: 96
Ако някой ми даде прилична сума, може и да отида в Слънчев бряг ...... ама колкото хора, толкова и мнения  Mr. Green
[/qu :)ote]
С приличната сума дори не бих отишла на нашето черноморие..... Simple Smile


 newsm10


Тогава какво търсите в този форум? Влезте например в море Гърция 2016!



Коментираме нашето море но поста беше ако някой ни даде прилична сума!!! По полека де......

Е хайде сега, чак пък по-полека...
В темата има далеч по-остри коментари за Слънчев Бряг.
Изразявам моето мнение, не ангажирам никой с него. Не обиждам и не нападам никой, нито пък размахвам пръст и се карам с тези, които го харесват.
Всеки избира какво да харесва или не, така че няма смисъл да се влиза в подобни разговори, колко точно да е леко и в коя тема да се влезе.

Хайде по-ведро де !!!

# 294
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
Както казах преди няколко страници за мен това е Топ Хотела(Сънрайз Ол Суит Резорт).От години ходим там,но както споменах вече мм реши да сменим малко хотела за разнообразие.В хотела ми харесват следните неща:
1.Пред всяка сграда има детски басейн и голям басейн,които се чистят всеки ден и винаги има спасител.Пред био езерото и при сградата,където е основният ресторант шезлонги те са дървени с меки зелени подложки и масички отстрани.Има и барбарони
2.Апартаментите са мноого хубави,леглата много удобни.Почистването винаги ставаше,когато нас ни нямаше.
3.Персонала любезен,храната вкусна.Напитките са от пост микс продукти на кока кола и някви сокове не натура ли, разбира се.Кафето от машините не става,но аз не съм много по кафето та не ми пречеше.Обзор е много близо и пеша може да се разходи човек.Анимацията от миналата година е по-слаба,защото смениха аниматорите в смисъл,че миналите шефа им замина за чужбина и се отказа от тук след като им изтече договора,но и тези се опитват да са добри.
Това е за сега,което се сещам,както са ти казали преди мен,ако имаш още въпроси питай Simple Smile

# 295
  • Мнения: 2 197
Мен лудницата не ме притеснява толкова. Ако отида на море през юни, ще умра от студ. Не бих си го причинила изобщо.
23 градуса беше водата края на юни миналата година. В Лозенец. При по-топла вода вече почват да цъфтят водораслите.

# 296
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Нещо за Грийн лайф да споделите? Изглежда много красиво по снимки, но храната как е, плажът и за деца какви занимавки има, дълбоко ли е морето?

# 297
  • Мнения: 17 987
Ние досега все на Дюни бяхме с малки изключения, ама тук прочетох добър отзив за Сънрайз Ол Суит Резорт - Обзор и сега гледам, струва ми се, че е Ok. Ако някой може да сподели, за почивка с малки деца??? Може за едното ходене да пробваме него.  Sunglasses
Миналата година бяхме края на август-началото на септември и ни хареса. Апартамента беше без забележки - широк, чистеха всеки ден, сменяваха кърпите всеки ден, ако ги оставиш на пода. Зареждаха редовно и консумативи в банята. Ресторанта е с голяма външна част, реално имаше място за всички гости на хотела отвън, незнам в пика на сезона как ще е. Отделно имаше барбекю бар и сладоледена къщичка до 22:00ч.вечер. Имаше голям избор на храна, качество обаче средно. Плодовете не бяха лоши, соковете от пост микс ми харесаха. Личното ми мнение е, че анимацията не беше кой знае какво. Хотелът се води, че не е първа линия, но морето въобще не е далече - за 3 минути си на плажа.
Това се сещам в момента, питай каквото друго те интересува Simple Smile

А как е плажът пред хотела? Плитко ли е? Много ме плаши този Обзор  Confused

# 298
  • Berlin
  • Мнения: 11 266
Ами не е много плитко, но твоите деца май са големи. newsm78 Ние тази година затова пропускаме Обзор, защото ще търсим по-спокоен плаж и по-плитък. Laughing

На Съни турс какви са им методите на плащане? Може ли всичко онлайн да стане?

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 17:14 от abs

# 299
  • В.Търново
  • Мнения: 6 687
Имате ли някакви впечатления от хотел Аква във Варна?В момента имат добри оферти за лятото.Малко е неприятно, че е на около километър, километър и половина от плажа.Но пък офертата, която ми предложиха е добра.

Общи условия

Активация на акаунт