На море в България 2016 - 2

  • 109 333
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Аз резервирах в Албена. Стига ми вече южното черноморие.
Там по - бавно се стопля водата и ако се падне дъждовно лято вероятността за валежи е по- голяма, докато в южното е почти винаги слънчево и топло още в началото на юли си е супер.
Поне така мисля аз

# 31
  • София
  • Мнения: 2 296
Резервирах и двете морета за това лято, платила съм и депозитите... остава да дочакаме лятото. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 7
Здравейте, търся отзиви за хотел Форест бийч в Приморско. С две деца сме. Миналата година бяхме в Турция, но на нас не ни допадна и понеже не сме били в Приморко, реших да ви попитам за съвет. Как е плажа там, подходящо ли е за деца?

И аз следя темата заради този хотел. Макар че вече направих резервация още миналата година за него, 10 нощувки 2+1 за 1200 лева. Повечето отзиви, които четох са хубави и затова решихме да рискуваме. Дано да останем доволни. В старата тема имаше коментари за плажа. Погледни ги ,макар че всичко е индивидуално Simple Smile Мисля че срещнах коментари за Форест бийч и в темата за Приморско.

На мен ми изглежда добре, ще се замисля и аз

# 33
  • Мнения: 551
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Аз резервирах в Албена. Стига ми вече южното черноморие.
Там по - бавно се стопля водата и ако се падне дъждовно лято вероятността за валежи е по- голяма, докато в южното е почти винаги слънчево и топло още в началото на юли си е супер.
Поне така мисля аз
Има логика донякъде но давам пример от 2014г...дъждовно лято и наводнения къде??????в Приморско и Созопол....това е много относително наводненията бяха и в Аспарухово Grinning Grinning

# 34
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Копирам последния пост от предната тема:

Момичета, имате ли отзиви за хотел "Регата", Поморие?



Забравих да добавя годината в заглавието, но не виждам от къде може да се редактира....
Роси, много си бърза, все пак АЗ СЪМ  АВТОР на темата и не беше необходимо ти да пускаш следващата, още.повече като не ти е ясно как се прави!!! Не е коректно от твоя страна. Аз също следя темата и имах грижата да я продължа.
Извинявай, не знаех, че това е проблем за теб!
И аз съм била автор на много теми, но за в момента не можах да се ориентирам къде е редакцията на заглавието.
За мен няма да е проблем , ако аз съм автор на тема, друг да я продължи. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 7
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Аз резервирах в Албена. Стига ми вече южното черноморие.
Там по - бавно се стопля водата и ако се падне дъждовно лято вероятността за валежи е по- голяма, докато в южното е почти винаги слънчево и топло още в началото на юли си е супер.
Поне така мисля аз
Има логика донякъде но давам пример от 2014г...дъждовно лято и наводнения къде??????в
Приморско и Созопол....това е много относително наводненията бяха и в Аспарухово Grinning Grinning

Божа работа!

# 36
  • София
  • Мнения: 23 134
Там по - бавно се стопля водата и ако се падне дъждовно лято вероятността за валежи е по- голяма, докато в южното е почти винаги слънчево и топло още в началото на юли си е супер.
Поне така мисля аз
Ако се падне дъждовно лято, проблемът няма да е само за северното черноморие. А и винаги ходим в началото на август, когато шансът за хубаво време е по-голям. В крайна сметка гаранции няма. Нито за южното, нито за северното.

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
За българско море - само началото на август Peace. И аз като Тонка не ми се рискува лошо време, то не че има гаранция, но все пак Wink...Обичам да ми е топла и водата, а вероятността за това август е най-голяма, пък и жегите обичам Heart Eyes.

# 38
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
И аз ще следя темата. Освен, че резервирате, споделете и къде и защо! Laughing

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 14:31 от slavikon

# 39
  • Мнения: 39
И аз следя темата заради този хотел. Макар че вече направих резервация още миналата година за него, 10 нощувки 2+1 за 1200 лева. Повечето отзиви, които четох са хубави и затова решихме да рискуваме. Дано да останем доволни. В старата тема имаше коментари за плажа. Погледни ги ,макар че всичко е индивидуално Simple Smile Мисля че срещнах коментари за Форест бийч и в темата за Приморско.
Какво включва тази цена? И през агенция ли резервирахте?

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 15:56 от divadiva

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 1 367
И аз следя темата заради този хотел. Макар че вече направих резервация още миналата година за него, 10 нощувки 2+1 за 1200 лева. Повечето отзиви, които четох са хубави и затова решихме да рискуваме. Дано да останем доволни. В старата тема имаше коментари за плажа. Погледни ги ,макар че всичко е индивидуално Simple Smile Мисля че срещнах коментари за Форест бийч и в темата за Приморско.
Какво включва тази цена? И през агенция ли резервирахте?

Аз вече резервирах, за 2 +2 деца - 1600лв, за 7 дни от 11.07, през Съни Турс. Тази цена включва изхранване All inclusive, два шезлонга и чадър на плажа или басейните, анимация. Единствено не ми допада, че искат 100% плащане до 15 дни след резервацията, но отстъпката ни устройва и ще рискуваме.

# 41
  • малко градче
  • Мнения: 188
Бихте ли ми разяснили как / на колко вноски или на веднъж/ става плащането  на хотел през туристическа фирма.Досега винаги сме били по квартири, но ми се ще да отидем тази година на хотел. Питам, за да си направя сметка за парите. Благодаря.

# 42
  • В.Търново
  • Мнения: 6 731
Бихте ли ми разяснили как / на колко вноски или на веднъж/ става плащането  на хотел през туристическа фирма.Досега винаги сме били по квартири, но ми се ще да отидем тази година на хотел. Питам, за да си направя сметка за парите. Благодаря.

До миналата година имаше плащане авансово от 30%, но сега май са върнали 50% плащане, а някои хотели държат на цялата сума.Така че..., според хотела зависи, който сте си избрали.

Гледам коментарите от 2015г. за Сън Палас, че не са отново много добри....

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 324
И аз следя темата заради този хотел. Макар че вече направих резервация още миналата година за него, 10 нощувки 2+1 за 1200 лева. Повечето отзиви, които четох са хубави и затова решихме да рискуваме. Дано да останем доволни. В старата тема имаше коментари за плажа. Погледни ги ,макар че всичко е индивидуално Simple Smile Мисля че срещнах коментари за Форест бийч и в темата за Приморско.
Какво включва тази цена? И през агенция ли резервирахте?

Аз вече резервирах, за 2 +2 деца - 1600лв, за 7 дни от 11.07, през Съни Турс. Тази цена включва изхранване All inclusive, два шезлонга и чадър на плажа или басейните, анимация. Единствено не ми допада, че искат 100% плащане до 15 дни след резервацията, но отстъпката ни устройва и ще рискуваме.

Rossi вече е отговорила. При нас цената е по- малко ,защото сме от 22 юни и сме с едно дете.И аз резервирах през  Съни турс.

# 44
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841
Времето е божа работа, но аз като отраснала покрай морето най-много харесвам: юни - водата е прозрачна /макар и по-хладна/, морето е тепсия, плажът празен.... разкош просто. Спокойствие и релакс...Същото е и септември, към 10-ти и след това...
Почивката е бягство от пренаселени места /поне за мен/ и това е времето, когато това е така...
Изключвам няколко места: Аркутино - плажът е огромен, Обзор - извън хотелите място бол, Силистар - разкош...
Това лято нарочно обиколих плажовете по южното черноморие и това са моите топ непретъпкани плажове...Сравнявам с Бургас, Черноморец, Созопол, Делфин, Приморско, Перла, Царево, Слънчев бряг и Несебър.

Общи условия

Активация на акаунт