На море в България 2016 - 2

  • 109 245
  • 724
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 573
В България имаме прекрасни места по черноморието, но Поморие е място, в което никога повече не бих стъпала, а с мъжа ми сме го обиколили почти цялото и имаме база за сравнение. Изключително застроено и неприятно място както за пешеходци, така и за хора с коли, кофти плаж, попаднахме и на ужасни хора, при които бяхме отседнали, много нерви ни коства тази "почивка". Това е мястото, което не бихме повторили никога, сред любимите ни места са Созопол - стария град, Балчик и Ахтопол, както и района около изброените.

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ха, значи не съм единствената, на която не и е харесало Поморие Wink. Созопол е моето място от българското море Heart Eyes.

# 17
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Знаете ли във Варна хотелче или малък апартамент-студио до входа на Морската градина,т.е. колкото се може по-близо до плажа, желателно по-близо до минералния басейн до Ролбата.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте, търся отзиви за хотел Форест бийч в Приморско. С две деца сме. Миналата година бяхме в Турция, но на нас не ни допадна и понеже не сме били в Приморко, реших да ви попитам за съвет. Как е плажа там, подходящо ли е за деца?

# 19
  • Мнения: 1 401
До преди миналата година, все в Поморие ходехме. Последният път и на мен ми се видя препълнено с народ, имахме проблеми с настаняването, сложиха ни и скоба на колата... Това за стария град.
Спомням си, тогава се заканих, че следващото ни море ще е в хотел с ол инклузив. И така и стана  Grinning

# 20
  • при моите любими
  • Мнения: 2 544
Oще не сме резервирали. Нооо съвсем скоро ще приключа и аз с тази дилема.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 700
Пренасям се и аз тук в очакване на лятото.

# 22
  • Мнения: 1 633
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78

# 23
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Мисля, че по се предпочита южното Черноморие.Но тази година си мисля за Варна или Приморско.Попитах за някое семейно хотелче или апартамент на входа на Морската градина във Варна, но още нямам отговор.
Харесва ми хотел Панорама във Варна, но за апартамент със закуска на ден цената е 195лв, което е наистина доста.

# 24
  • Мнения: 6 304
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Мисля, че по се предпочита южното Черноморие.Но тази година си мисля за Варна или Приморско.Попитах за някое семейно хотелче или апартамент на входа на Морската градина във Варна, но още нямам отговор.
Харесва ми хотел Панорама във Варна, но за апартамент със закуска на ден цената е 195лв, което е наистина доста.

Хотел "Панорама" е на много шумно място, който спи на климатик няма проблеми. Освен това апартаментът не беше точно апартамент по моите разбирания, а две стаи обединени, с неудобен кожен диван в едната.  Одесос е на входа на морската градина.

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 707
Знам го хотел Одесос във Варна, на много хубаво място е, но цената за двойна стая само нощувка с балкон е 88лв и се води ранни записвания.За мен е висока цената.

# 26
  • Мнения: 6 329
Копирам последния пост от предната тема:

Момичета, имате ли отзиви за хотел "Регата", Поморие?



Забравих да добавя годината в заглавието, но не виждам от къде може да се редактира....
Роси, много си бърза, все пак АЗ СЪМ  АВТОР на темата и не беше необходимо ти да пускаш следващата, още.повече като не ти е ясно как се прави!!! Не е коректно от твоя страна. Аз също следя темата и имах грижата да я продължа.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 115
Момичета,никой ли не резервира на Северното черноморие ?!! newsm78
Аз резервирах в Албена. Стига ми вече южното черноморие.

# 28
  • Мнения: 4 218
Следя темата

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 320
Здравейте, търся отзиви за хотел Форест бийч в Приморско. С две деца сме. Миналата година бяхме в Турция, но на нас не ни допадна и понеже не сме били в Приморко, реших да ви попитам за съвет. Как е плажа там, подходящо ли е за деца?

И аз следя темата заради този хотел. Макар че вече направих резервация още миналата година за него, 10 нощувки 2+1 за 1200 лева. Повечето отзиви, които четох са хубави и затова решихме да рискуваме. Дано да останем доволни. В старата тема имаше коментари за плажа. Погледни ги ,макар че всичко е индивидуално Simple Smile Мисля че срещнах коментари за Форест бийч и в темата за Приморско.

Последна редакция: чт, 21 яну 2016, 12:01 от meg_n

Общи условия

Активация на акаунт