Къде в Пловдив? - 62 тема

  • 83 502
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 409
И аз да запитам, ако някой има впечатления от детски центрове за празнуване на рожден ден за 5 годишно?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ако няма да правиш Тон бонбон, които са лидери в това отношение, но и лидери в скубането на пари, може да пробваш в Смирненски, един детски център по оферта от грабо намерих и останах толкова приятно очарована, само един аниматор в плюс си вземи, че какичката, която ги гледа го играе аниматор, е, то и в тон бонбон е същото - допълнителен аниматор, който да се облече по някакъв начин и да прави купон.
В този център в смирненски имаше нещо, което моята дъщеря помни - дискотека, зала с някаква сцена, лампи и прочие, голям купон се получи, на нас ни е пуснаха въпреки, че не платих 50 лв за нея.
Излезе ми 8 деца и майки и плата, храна, доста напитки и какво ли не за 2 часа под 200 лв. Носих си тортата и питка и едни попсове бонбони.
Ето сайт: http://maraya13.com/Parti-tsentyr.c135
По точно офертата беше нещо от типа: 10 деца, 2 часа, какичка, храна със сокче за 89 лв. Имах колебания за качеството на храната,но те там на място пекат пиците, за разлика от други места, където им я носят и си беше топла и прясна! И отделно консумирахме за 80 лв, нормални са цените, 160-180 лв ми излезе и се чувствах невероятно, детето беше по-доволно, сравнено с 1000 лв за миналия ни р.д и мега излишните неща като шоколадови фондани, пиняти, балони огромни с форма на принцеса, тематични чашки..

Виждам, че новотела имат също оферти за р.д, погледнах и там наскоро от любопитство и защото бях там, видя ми се добре! Диджей си имаха, веселяха се, но може би ако децата, които си поканила са 5+ години, за 5 надолу години е малко "сухо" без типичните играчки, батути и т.н

Последна редакция: пт, 22 яну 2016, 11:58 от Josefin

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
И аз да запитам, ако някой има впечатления от детски центрове за празнуване на рожден ден за 5 годишно?
синът ми е фен на Парти Миро - точно 5г. РД правихме там Simple Smile Април 3 рожден ден на малката отново ще е там, с уговорката, аниматор да е Иван Simple Smile

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 561
Елфи, благодаря за темата  bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Кои заведения са с вътрешен детски център? - без Гладиатори

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Кои заведения са с вътрешен детски център? - без Гладиатори

Тон Бонбон в Рива център
Южен полъх на Полиграфия (за първи път бяхме там миналата седмица с приятелско семейство с детенце. Заехме масата точно до детския кът, беше 10 сутринта, нямаше посетители, които да ходят до тоалетната, тъй като масата е близо до входа на вц. Останах много доволна от храната, поръчахме си разни неща, подходящи за закуска, децата поиграха добре, ние си побъбрихме).

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
тъкмо ми попадна информация за ДЦ в ресторант Note Di Vino - La Famiglia... доколкото разбирам е някъде в Кючука  newsm78

Няма отзиви обаче Peace

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 786
тъкмо ми попадна информация за ДЦ в ресторант Note Di Vino - La Famiglia... доколкото разбирам е някъде в Кючука  newsm78

Няма отзиви обаче Peace


Това не е ли бившия ресторант Гладиатори? Не съм ходила обаче никога и не мога да споделя инфо

# 38
  • Мнения: 3 459
По отношение на Тон Бонбон - мисля че за момента това е най-приемливото място в града, не казвам най-доброто защото далеч не е!
На малката празнуваме няколко поредни РД вече, последния път останах леко разочарована по отношение на храната!!!

Имам чувстовото че храната я приготвят минимум 4 часа по-рано и далеч не използват кой знае колко качествени продукти, а цените хич не са евтини.
На последния РД на който бях тоалетните бяха ужасно мръсни, да не говорим за детската, където децата влизат да си мият ръцете преди да ядат, ами сори, ама недопустимо е.

Моята дъщеря обаче си го харесва:)
Аз специално говоря за този в Тракия - просторен е, светъл, имаш постоянен изглед към детето. Това са плюсовете Simple Smile
В Рива център на мен лично не ми допада, тясно е, а и тази подредба на масите тип 'Стани, да мина' хич не ми е по вкуса.

Това което би било плюс за мен е да поработят върху детското меню и да измислят нещо по-здравословно което да предложат  Peace

Ходила съм и в няколко други центъра, ами трагично е, кофти храна, изпочупени съоръжения, с две думи пълна скръб  Tired

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
С напредването на възрастта става все по-сложно. Дъщеря ми вече си има караоке с къщи и не иска същото парти като миналата година. На мен Тон Бонбон ми е най-удобен. Долу в Рива център е просторно за родителите. Ресторантът е приятен и храната става. Липсват ми едни мини палачинки, които вече не ги предлагат, но се преживява. И ето го проблема, дребното не иска пак там.....Щяло да е като миналата година. Ми такова ще е. Какво друго да е за деца на 7 години, при така предоставените възможности: караоке с дискотека или лазерни битки.  Thinking Два часа минават като две минути.......докато се развихрят и трябва да си ходят. Относно менюто можеш да поръчаш и извън предоставеното. Фрешове се предлагат. Сандвичи с пресни зеленчуци, хапки.....Но за съжаление децата си обичат пиците. Моето не яде нито пици, нито сандвичи. Само тортата. И то ако има някакъв плод вътре и нея не яде.  ooooh!

И аз съм в чуденка за празнуване на рожден ден. Ноте де Вино изглежда добре, поне на картинка.....къде точно казвате, че се намира.  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 459

И аз съм в чуденка за празнуване на рожден ден. Ноте де Вино изглежда добре, поне на картинка.....къде точно казвате, че се намира.  Laughing
В Кичука е Simple Smile

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ноте ди Вино е бившото Гладиатори, явно му чистят имиджа. Аз лично не съм била откакто е ноте ди вино, имам отзиви от близка - каза, че е ок, храната не толкова, ами да си поседиш и поиграеш. Зависи и цените какви са вече, ако ще са претенциозни, а самото то с лоша храна, няма как да ме спечелят. Ако са народни с хубава храна и все пак са вложили нещо за изчистване на имиджа от долна кръчма - съм там хаха.

# 42
  • Мнения: 3 459
Ноте ди Вино е бившото Гладиатори, явно му чистят имиджа. Аз лично не съм била откакто е ноте ди вино, имам отзиви от близка - каза, че е ок, храната не толкова, ами да си поседиш и поиграеш. Зависи и цените какви са вече, ако ще са претенциозни, а самото то с лоша храна, няма как да ме спечелят. Ако са народни с хубава храна и все пак са вложили нещо за изчистване на имиджа от долна кръчма - съм там хаха.
Хич не е евтино, а храната далеч не е силната им страна!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
 smile3506

Значи и там не става.......

# 44
  • Мнения: 6 206
Относно здравословните менюта в Тон Бонбон - самата аз се храня здравословно и полагам неимоверни усилия да предлагам, ако не изцяло здравословни, то поне не опасни /заместители разни, които се използват масово в заведения за хранене/ продукти. И филе и кашкавал, с който се работи са възможно най-високото качество на пазара /90% от детските менюта са от тези съставки/. Много е важно децата да добиват навици на хранене, които ще спасят живота им в бъдеще. В годините многократно съм опитвала да наложа здравословна линия на хранене и менюта, дори имаме био доставчици, но за съжаление малкото хора, които приемат тези менюта остават неразбрани от гостите си и най-вече от децата гости, които не докосват храната.

За забележките за тоалетните - това е доста показателно и благодаря за споделеното мнение, мерките които ще се вземат ще са много сериозни.

Надявам се всеки да намери мястото, където да се чувстват добре и деца и родители.

Общи условия

Активация на акаунт