ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 63 тема

  • 53 806
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Благодаря за темичката. Да се разпиша и аз Simple Smile

Имате ли някакви проблеми с апетита на кучетата тези дни? Двама познати от два различни града ми се оплакват, че кучетата им нямали апетит (мъжки и двете, едното на 10 г., другото на 3 г.). Нямало други здравословни проблеми, отпадналост и тн., на по-старото куче му пуснаха и кръвни изследвания за всеки случай. Чудя се дали не е някаква настинка или пък почва периода на разгонените женски?

Не помня кога последно пуснах снимки, затова ето едно селфи от Неси:


И малко смях:


# 61
  • Мнения: 885
Моите отказват сутрин да ядат.Вечер ядат само.Имат обаче храна в купа през деня,но не я ядат.Вечер след разходктата ядат като невидели.
Неси е много яка Heart Eyes

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Страхотна Неси!

Нашият е много своенравен за храната, не винаги иска да яде.

# 63
  • Мнения: 224
Аша, благодаря за темата и добрите новини при теб! bouquet
Сиси, Мики е кастриран на година и 11 месеца. Сега диването кара шестата си година и си е същото...ами...диване. Heart Eyes Иначе за операцията - няма страшно. Приготви си йод за промиване на раната и подготви чисто и закътано място, където Руфъс да прекара времето непосредствено след като се прибере. Пиши на лични, ако имаш въпроси. Hug
clouy Laughing Душичките са страхотни, чакаме отчет през декември.
Джак, как е Чарли?
Ние напоследък се разхождаме в комбинация: Черния, Белия и Дребния. Simple Smile
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 2 874
Аз се чудя защо никой не пише в темата, а то имало нова тема  ooooh!

clouy  Joy Joy голям смях с тези новогодишни обещания  hahaha

asha в твоята къща е много весело  Hug сладък Бобчо  Heart Eyes

Ние в студа бяхме много смешни - човекът (т.е. аз) екипиран като за северния полюс, а кучето облечено със зимна дрешка, стъпващо на пръсти, защото е много студено и периодично вдигащо предна лапа задна лапа предна лапа задна лапа, защото ... е много студено  hahaha Добре че времето се затопли, че тези разходки по студа бяха кошмарни  Grinning

# 65
  • Мнения: X
Благодаря ви за подкрепата, че душичката ми се е свила.
 Hug

Марта, писах ти на лични с няколко въпроса.  Hug
Дългото е много модерен с тази дрешка. Simple Smile

Неси е много красива.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте! Включвам се инцидентно в темата. Имам огромно желание да попитам вас- собственици на домашни кучета какво мислите по въпроса с изхожданията на любимците ви по тротоарите, детските площадки, училищните дворове. Може би е ставало дума, моля за извинение, ако е писано.
Вярвам, че не ме разбирате погрешно, не искам да изглежда че се заяждам или обиждам някого нарочно.
Аз самата куче не съм имала. Имах персиец, когото безкрайно обичах, но почина преди месец на 17 год. Зная какво е да обичаш домашен любимец.

# 67
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И какъв отговор очакваш? Rolling Eyes
Някой ще каже ли, че одобрява кучетата да акат по тротоарите? В училищни дворове и детски площадки кучетата нямат място, но вечер е пълно с кучета в двора на училището до нас ooooh! .
Имаше, имаше в Клюкарника тема за осраните тротоари, паркове, детски площадки. Никой не обича да гази в лАйна. Sunglasses . Темата засмърдя страшно, разбира се, май я заключиха.  Sunglasses

# 68
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
Здравейте надявам се че съм на правилното място -имам пинчерче женско на 9 години и почти два месеца - живеем в къща  и от мъничка си има хигиенните навици и при малка и голяма нужда ходи само   на двора никога не е правила белички в къщи но от вчера насам стана може би 4-5 пъти се напишва не съм я видяла в момента докато пишка а намирам локвичките след това -преди малко напипах мокро и върху спалнята -  всичко това ме навява че нещо не е наред възможно ли е да е настинала някой имал ли е подобни проблеми

# 69
  • под тепетата
  • Мнения: 9 464
 clouy , много ми се иска в списъка ( щото и двата  важат и за наш Макс) да добавя и още една точка - "Ще се науча да затварям вратата след себе си, когато реша посред нощ да изляза от стаята".
 Мигла, всеки уважаващ себе си стопанин си събира след кучето.
 И аз не се заяждам, но виждала ли си на позволените места за разходка кошчета за отпадъци от нашите любимци ? Аз поне в Пловдив не съм. Изключвам тези в оградените така наречени площадки 10 на 20м, които не са и специално за тази цел.
  http://www.meva-bg.com/popup_image.php?pID=3323&osCsid=66f5c … 5bd44d1ce39b50b7e

# 70
  • Мнения: 2 936
Здравейте! Включвам се инцидентно в темата. Имам огромно желание да попитам вас- собственици на домашни кучета какво мислите по въпроса с изхожданията на любимците ви по тротоарите, детските площадки, училищните дворове. Може би е ставало дума, моля за извинение, ако е писано.
Вярвам, че не ме разбирате погрешно, не искам да изглежда че се заяждам или обиждам някого нарочно.
Аз самата куче не съм имала. Имах персиец, когото безкрайно обичах, но почина преди месец на 17 год. Зная какво е да обичаш домашен любимец.
Много неуместно включване според мен. Какво очакваш да ти отговорим - че им се кефим ли и че не чистим след кучетата си ли? А ти лично видя ли някой от нашите любимци да се изхожда по тротоарите, детските площадки и училищните дворове? Писнало ми е от такива дето не че искат да се заяждат, ама.. Има Закон, както и всяка Община има Наредба относно домашните ни любимци, които ти със сигурност не си прочела, но ние тук в темата сме си направили този труд и мисля всеки от нас се старае да ги спазва спрямо условията на градовете, в които живеем.

А пък и аз ей така да те питам, да не приемеш, че се заяждам.. ама вашите деца като акат около детските площадки и зад храсталаците в парковете, както и там след ъгъла на блока и никой не почиства след тях.. Та ей така да те попитам какво мислиш ти по тоя въпрос.

ПП: Вярвам, че не ме разбираш погрешно. Не искам да изглежда, че се заяждам.

# 71
  • София
  • Мнения: 221
betina33 кучето най-вероятно има проблем, заведете я на лекар още утре. Губите време с въпроси по форумите.
Поста на Мигла предлагам да не го коментираме! Нямаме нужда от излишно напрежение тук. Sivi е изчерпала темата  Hug

# 72
  • Мнения: X
И аз заставам зад мнението на  Sivi.

# 73
  • София
  • Мнения: 9 850
+1 към поста на Sivi

# 74
  • под тепетата
  • Мнения: 9 464
Обаче поста на Мигла ме провокира и съм решила при плащането тази година на дължимия ми данък в размер на 30лв ( който е повече от този за колата ни ) да поставя ребром въпроса за липсата на кошчета на отдела Екология, в който плащам. Или да им нося всеки ден торбичка с изненади  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт