липса на секс

  • 13 062
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22

[/quote]
По-голям привърженик на говоренето от мен едва ли има,
осъзнавам цялата му ценност. Peace Но има неща, които не стават с предъвкване, убеждаване и осъзнаване. Аз дълбоко вярвам, че мъжът на авторката е наясно, че сексът е важен по принцип, както и че тя има желание да го прави. Със сигурност знае и че той е този, на който се пада честта, предвид ролята му на неин партньор. Да му го набива търпеливо в канчето няма смисъл, канчето няма да стане пурпурно и еротично. Mr. Green
[/quote]
  


Ами да не става с набиването и говоренето но с какво става тогава всеки път да се чувствам унижена от отблъскването му пак пак и пак...... не мога вече

# 16
  • Мнения: 12 473
Ако партньоът ми не го е грижа как аз се чувствам, за какво ми е?
А ако го е грижа, ще говори с мен и ще сподели проблемите си.

# 17
  • Мнения: 22
Ако партньоът ми не го е грижа как аз се чувствам, за какво ми е?
А ако го е грижа, ще говори с мен и ще сподели проблемите си.




 вече и аз се замислям сериозно върху това за какво ми е

# 18
  • Мнения: 5 508
Зизу, ако един мъж не иска да погледне жена си цяла година и няма любовница, значи че има здравословен проблем.
Най- глупавото е да се вменява, макар и завоалирана, вина на жената, че не не е достатъчно сексапилна.
Не смятам, че е задължително наличието на здравословен проблем в подобна ситуация.
В предишната ми връзка последните 5-6 месеца въобще не съм помисляла за секс, а и любовник нямах. Не ми харесва мисълта за изневяра, но пък и вече не бях привлечена сексуално от партньора си. За сметка на това всичко друго ни беше супер и за това и раздялата ни се проточи толкова дълго.
Здравословни проблеми нямах, но просто не изпитвах сексуално желание към него.

Между другото със сегашния ми приятел имахме период, в който не ни се правеше секс (при все, че и двамата сме много сексуални по принцип) и беше точно през лятото, когато 3 месеца бяхме заедно и вкъщи, и на работа. След това се наложи да замина за родния ми град и нещата се стабилизираха Peace

# 19
  • Мнения: 22
явно нещата си вървят към раздяла но не ми се иска да повярвам в това 1 година с опити за съблазняване и разговори без наличен резултат говорят пповече от цялата работа се тормозя и се комплексирам а на него явно му е се тая как се чувствам когато при поредния ми опит ме отблъсне отново и отново но не мога повече да се обвинявам

# 20
  • Мнения: 31 691
Ако партньоът ми не го е грижа как аз се чувствам, за какво ми е?
А ако го е грижа, ще говори с мен и ще сподели проблемите си.

И аз така мисля. Не бих го зарязала,  първо ще се опитам да поговоря.
Ама ако след N броя опити пак ми се каже да прекратим темата, мога да кажа дай да прекратим взаимоотношенията.

# 21
  • Мнения: 22
Ако партньоът ми не го е грижа как аз се чувствам, за какво ми е?
А ако го е грижа, ще говори с мен и ще сподели проблемите си.

И аз така мисля. Не бих го зарязала,  първо ще се опитам да поговоря.
Ама ако след N броя опити пак ми се каже да прекратим темата, мога да кажа дай да прекратим взаимоотношенията.




то вече дали има смисъл от поредния разговор вече имам чувството че се унийажам и го карам насила да е с мен

# 22
  • Мнения: 31 691
Ти си решаваш дали ще продължиш да се унижаваш.

# 23
  • Мнения: 2 616
Да не е обърнал резбата?!  Shocked Grinning Иначе при мъжете може да се получи липса на желание за секс, ако имат някакви сериозни стресове в работата или са много натоварени,  ако са в депресия, но за млад човек...  Rolling Eyes А може и да е изгубил сексуален интерес и да не му е удобно да си го признае.  Rolling Eyes Във всеки случай сексът е важна част от съвместния живот и, ако единият партньор е сексуална натура, а не получава удовлетворение в тази област, това може сериозно да го фрустрира и затормози.  Rolling Eyes Пробвай да говориш с висшия му аз - има такава техника. Ако не, постави му ултиматум и това е, притисни го.  Sunglasses

# 24
  • Мнения: 7 006
Да не е обърнал резбата?!  Shocked Grinning Иначе при мъжете може да се получи липса на желание за секс, ако имат някакви сериозни стресове в работата или са много натоварени,  ако са в депресия, но за млад човек...  Rolling Eyes А може и да е изгубил сексуален интерес и да не му е удобно да си го признае.  Rolling Eyes Във всеки случай сексът е важна част от съвместния живот и, ако единият партньор е сексуална натура, а не получава удовлетворение в тази област, това може сериозно да го фрустрира и затормози.  Rolling Eyes Пробвай да говориш с висшия му аз - има такава техника. Ако не, постави му ултиматум и това е, притисни го.  Sunglasses
Абе направо на колене пред "нисшия аз"и да го удря на откровения и молби.. Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Психолозите са установили какво е нужно за добър секс на жените и мъжете.За жените се започва:да обича партньора си , да го харесва физически , да има хубава музика , ............................... , тишина и спокойствие ,..............................екстремно място ,...............................да мирише хубаво ,................................чаша вино ,............................меко и широко легло ,......................твърдо легло ................. и така - три страници
За мъжете списъка бил много , много по кратък : гола жена  
Запомнете го и размотаването наоколу му в такава или подобна униформа ако не му подейства значе нещо е нефелен и не е съвсем наред.
А и какви разговори , ултиматимуми , говорене висшия му аз , ..............глупости , макар че пак с уста се решава проблема , сещайте се Simple Smile , е може и ръчно Simple SmileSimple SmileSimple Smile  , ако и с молби ''на колене''  не стане , работата е сбъркана , на е за вас човека , а за Мариус Кукрински  #2gunfire
А и малко трябва да се познава мъжката физиология - каквото и да прави и мисли горната глава , долната си произвежда човечета и на седмица или месец в зависимост от възраста и конкретния човек те трябва да се изхвърлят също както презрелите яйцеклетки без значение дали в жена , в шепа или в гащите.Ако вие не се включите в тая работа , някой друг ще помага.И още нещо съвсем не маловажно - една от главните причини за рак на простата е редкия или липсващ полов живот и задържането дълго време на спермата в тялото.Така че ако наистина ви е грижа за здравето на половина ви и ако изкате да намалите риска от най - страшния за мъжете рак на простата вземете нещата в ръцете си и в прекия и в преносния смисъл.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 10:26 от peterky2002

# 26
  • София
  • Мнения: 24 839
Така че ако наистина ви е грижа за здравето на половина ви и ако изкате да намалите риска от най - страшния за мъжете рак на простата вземете нещата в ръцете си и в прекия и в преносния смисъл.
Правилно!
Само трябва да дойдеш да ѝ го уловиш и завалиш, че на нея това ѝ е проблема- бяга ѝ по тъча...... Mr. Green

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 943
Така че ако наистина ви е грижа за здравето на половина ви и ако изкате да намалите риска от най - страшния за мъжете рак на простата вземете нещата в ръцете си и в прекия и в преносния смисъл.
Правилно!
Само трябва да дойдеш да ѝ го уловиш и завалиш, че на нея това ѝ е проблема- бяга ѝ по тъча...... Mr. Green

може и да светя Simple Smile
то оправдания всякакви  newsm78

# 28
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
.

Последна редакция: пн, 25 яну 2016, 23:03 от Unknown_lady

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Според моите наблюдения няма мъж, който да спре да прави секс, защото не иска. Каквато ще да е жена му - качила 30 кг, една и съща от 20 год, мърмореща.... ако му предлага секс той ще го прави. Докато може и докато мърда. Ако не го прави според мен не може по някаква причина. Или има някакъв хормонален проблем, който променя нормалното поведение. Аз бих го завела на лекар. Може да е симптом на нещо сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт