Когато ви се прияде нещо.............

  • 4 416
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 671
Ани, ако ти се хапва, можеш и това оправдание за белезите да използваш  Wink

# 31
  • Мнения: 2 849
Като ми се дояде си хапвах ,ама не съм побърквала мъж ми по нощите да ходи да ми търси .

# 32
  • Мнения: 252
Като ми се дояде си хапвах ,ама не съм побърквала мъж ми по нощите да ходи да ми търси .
Същото беше и при мен Hug

# 33
  • Мнения: 1 138
Като ми се дояде нещо си хапвам. Но ако не ми се яде а насила ме карат че "можело на бебо да му се яде" не ми е много приятно и не ям Naughty.

# 34
  • Мнения: 252
Тези  бабини глупости, никога няма да  ме  накарат да си  кусам, каквото  и да е. Изобщо как  може да се  вярва на  такива  простотии?  Shocked
Гледам да  ям, както и преди по 3 пъти на ден, зауска , обяд  и вечеря. Засега  успявам и много се радвам, не ми се ще да  трупам килца ...
Работя в  офис, където има  много хора  и всеки яде какво  ли не  пред  очите  ми на  обяд, дояждало ми се е често, като ги гледам, но ако взема от всичко да си кусам, ужас  изобщо не се виждам, как ще стане  това.
Плюс това, точно 5 мин, след, като  ми се  махнат от  погледа забравям, че  ми се е  яло Wink
Ако са  верни тези небивалици значи бебето ми е цялото в петна с формата на пици, чипс, принцеси с кайма, кюфтета, кибапчета  и кой знае  още какво  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 270
Не,не вярвам и не си хапвам,особено като са ми предлагали в трамвая нахапани сандвичи....  smile3556


 Joy Joy Joy ще припадна, нахапани......ужасТ!!!! на мен така една продавачка ми предложи като бях с големия тумбак някакво китайско си беше взела, ама с мазнина....можеш да си сготвиш кавърма с нея сигурно.....направо лошо ми стана тогава!!!!! Simple Smile иначе по темата хапвай си не защото ще му стане нещо на бебо, а защото ти се яде! иначе аз от това "хапвай си, хапвай си" качих 40 кг., така че внимавай!!!! лека бременност и не се притеснявай много, много!

# 36
  • Мнения: 375
А на мен не ми се дояжда нищо по-различно от това което обикновено съм си яла,не ми се прияжда и ако чуя за някакво ядене.Дори малко да хапна и ми става тежко на стомаха,не знам дали е така при вас.

# 37
  • Мнения: 601
 Хапвам си всичко,което ми се прияде,но не защото вярвам,че няма да е хубаво ако не си вкусам,а защото ми се е прияло. smile3540

# 38
  • София
  • Мнения: 5 757
Хапвам си го, ако е в наличност вкъщи разбира се!!! Но не за да не ми излязат петна и т.н., не вярвам на такива работи, а просто защото обичам по принцип да си угаждам - какво да се прави - Теленце! Laughing
Това с предлагането на храна от непознати ме изуми!  #Crazy На мен не искат да ми станат в рейса, а на вас сандвичи ви дават  Joy
Дразнят ме обаче някои мои колежки - като си поръчат нещо различно от мен на обяд и ми го бутат да си взема! Та аз мога, ако искам да си купя! И то в много случаи е храна, която не обичам. Най-много ме изненада една колежка на моята възраст, което заяви, че леля й родила преждевременно близнаците си, защото не могла по соц времето да си хапне някакъв екзотичен плод, който отказа да назове, за да "не ми стане нещо"  #Crazy #Crazy #Crazy

# 39
  • София
  • Мнения: 301
Ами хапвай си всичко което ти се прияде. Не е хубаво да го мислиш. Едва ли нещо ще стане на бебето, но ти се затормозяваш психически, а това вече не е добре!

Последна редакция: пт, 07 апр 2006, 22:30 от MariDi

# 40
  • Мнения: 6 164
Ям, каквото ми се яде на мен, а не каквото ми каже някой. Гонеха ме колежки на майка ми с някакви бисквити един ден и не мога да им обясня, че не ми се ядат! Stop А те "хапни си, на теб може да не ти се ядат, ама на бебето му се ядат"... Щото видиш ли - като има нещо и аз трябва веднага да го изям! Е, не успя никой да се пребори с мен! Naughty Като не ми се яде, не ми се яде, айде глупости...!!! Crossing Arms
Иначе си ядях точно както преди да забременея - нищо по-различно, нищо по-странно.  Peace

# 41
  • Мнения: 5 391
Не ми се прияжда, а и да ми се прияде голяма работа и да не го изям няма да припадна.
Peace

# 42
  • Мнения: 109
Ех,туй пусто хапване #Crazy в началото си хапвах,но напоследък гледам да не мисля за ядене и разни вкусни неща,че като се кача на кантара и лошо ми става rotfImbo

# 43
  • Мнения: 1 027
Ох, как се дразня като ми предлагат нещо и не ми се яде, а те продължават "ама не може да не си вземеш"  #Cussing out а, не може! Ха, да видите, че може!  Crossing Arms Като не ми се яде няма да се тъпча, защото трябвало от всичко да опитам. Ако ми се прияде, ще ям и толкоз, а не защото те така са ришели.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Всичко, което ми се прияжда го хапвам, не съм се лишила от нищо, резултата е +3.000кг. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт