Когато ви се прияде нещо.............

  • 4 423
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 489
Чудя се как в 21в има още хора, които вярват на това Rolling Eyes
Явно има.

# 76
  • Мнения: 3 447
Чудя се как в 21в има още хора, които вярват на това Rolling Eyes
Явно има.
На мен ми е странно това, че в този форум влизат все пак образовани хора (най-малкото могат да работят с компютър), които знаят какво е глутен, АД, АБКМ и какво ли още не, а мине се - не мине, някой пусне подобна тема. Явно суеверието ни е толкова дълбоко вкоренено, че... Rolling Eyes
В друга подобна тема коментирахме с една мама, че децата ни имат монголоидни петна на дупетата и дойдохме до извода, че като сме били бременни, сме щипали монголци по дупетата, та затова... Mr. Green

# 77
  • Мнения: 1 059
Чудя се как в 21в има още хора, които вярват на това Rolling Eyes
Явно има.
На мен ми е странно това, че в този форум влизат все пак образовани хора (най-малкото могат да работят с компютър), които знаят какво е глутен, АД, АБКМ и какво ли още не, а мине се - не мине, някой пусне подобна тема. Явно суеверието ни е толкова дълбоко вкоренено, че... Rolling Eyes
В друга подобна тема коментирахме с една мама, че децата ни имат монголоидни петна на дупетата и дойдохме до извода, че като сме били бременни, сме щипали монголци по дупетата, та затова... Mr. Green
които не се е опарил той не вярва  Sad

# 78
  • Мнения: 8 505
Не вярвам на подобни глупости Tired

# 79
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Според мен това са бабини деветини, не се връзвай. Peace
А и относно "прияждането" на определена храна по-време на бременността съм скептично настроена, ама това е друга тема...

# 80
  • Мнения: 2 309
Пълни глупости.Ако историята помни такива случаи,според мен са чиста случайност.Пу пу!
Тези суеверия правят хората по-смирени и послушни.Трябва да се изкореняват лека полека с времето.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 320
На такива "хапни си да не му стане нещо на бебето" на пук не съм си хапвала. Но не ми се е дояждало ако не си хапна или ако вида някой да яде. На мен ми се дояждало диня, череши и ягоди и то в края на февруари  Crazy незнам как ми ги набавяше мъжо, ама това са нещата които все ми се ядяха и то в огромни количества  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт