Алтернативни средства за засилване на имунната система

  • 48 026
  • 158
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 111
На толкова малко дете нищо не се дава,изчакай поне до 1г. След това можеш да почнеш с мед Peace

# 76
  • София
  • Мнения: 1 100
Dino , никой не спори за ползите и предимствата на ЕМК. Съгласи се обаче, че не може да заклеймиме Аквасорс за перфектен и единствен избор и вариант. Всеки сам за себе си избира а за да има избор трябва да има и вариации  Peace

О, Киара! Аз също не оспорвам другите продукти. И също се интересувам принципно от алтернативи. Просто не мога да се съглася, че зехтина е по-добър от ЕМК.  Hug  Нищо друго. Опитах се да стане ясно и за другите.

И правото на избор също не оспорвам. Един предпочита салата от марули, а друг не може да ги понася. И двамата са готини хора.

# 77
  • Мнения: 4 458
А за бебе на 9 месеца какво мпга да давам? Изетох темата, записах си всичко, но...... newsm78


Би могла да даваш разнообразна храна с повече плодове и зеленчуци подходящи за възрастта. Продуктите на Аквасорс също са подходящи за малки деца (виж темата за продуктите)

# 78
  • Мнения: 117
Толкова ли е болнаво това дете. Аз съм на мнението на Киара относно разнообразната храна. А  ако посещава ясли  тогава приеми нещо. То не е само Аква сорс, има и други -не по малко ефикасни , а и по-достъпни

# 79
  • София
  • Мнения: 277
момичета, златни сте! изчетох всичко и се запасих с безброй прекрасни идеи за по-добро битуване...  Hug благодаря! иначе ние взимаме мултивитамините на Форевър ливинг и също съм много доволна. а имате ли идея ехинацеята след каква възраст може да се дава, защото аз си пия Ехинацея пак на Форевър ливинг и направо си ме връща към живота... но за щерка ми не зная... иначе има и един чай на Bija с ехинацея, бъз, боровинка и ройбос, който е супер при настинки... то те си имат даже специални чайове "спри настинката"... абе напоследък май съм се ориентирала доста към чайчета, защото колкото и да не ми се вярваше имат страхотен ефект.

# 80
  • Мнения: 433
Баща ми е стар пчелар и дори преди години имаше грамота за наи-чисти продукти,тъй като не храни никога пчелите със захар.Та покрай него от малки майка ни лекуваше с прополис,разтворен в чист медицински спирт.Повярвайте,това по магазините няма нищо общо Naughty Понеге от малка съм с хронични сливици и постоянни ангини,майка ми започна да ми дава да дъвча натурален пчлен клей с чиста медицинска дъвка/за да не залепва за зъбите/.От тогава до сега свалям ангина и 39 градуса температура точно за ден.
Аз давам на сина ми на година и половина половин лъжичка мед с пчелно млечице и половин лъжичка прашец-микс.Да чукна на дърво,дори и покрай болни не се разболява. PraynigАко намерите натурално млечице е най-добре.Нещо като живата вода от приказките Mr. GreenСлага се под езика,за да се усвои от лимфата и стабилизар невероятно имунната система.

# 81
  • Мнения: 4 458
Баща ми е стар пчелар ....

Ти си от малкото късметлии които могат да се доберат до нещо истинско. За съжеление за останалите остава надеждата, че това което купуват се доближава възможно най-много до оригинала....
Аз лично не обичам мед, но като по чудо винаги съм харесвала натуралния направо от кошера - наш роднина беше пчелар. Ами, различно е и вкуса и миризмата....

Друго което се сетих сега са билките и билковите чайове. Това поне е лесно да се купи. Елементарно нещо като чай от шипки и липа прави чудеса, лайка също. Израснала съм сред билкари, събирала и сушила съм билки като малка и до ден днешен билките са това което предпочитам преди всичко.

# 82
  • Мнения: 1 645
Сега ползваме Сребърна вода плюс Имуно бейби на Ербавита
Много пъти сме използвали и Коластра
Но за съжаление понякога и те не помагат.

# 83
  • Мнения: 2 655
Силен имуностимулатор е пчелният прашец.
От къде го купуваш?
И как да го давам?
Децата ми са на 3 и 1 г. и 10 м.

# 84
  • Мнения: 1 114
Пела, има един мед на фирма Bilbo с пчелен прашец и друг вид с пчелно млечице. Аз съм купувала от този с млечицето. Във варна в магазина на вестник "Лечител" го имаше, но съм го виждала и в разни супермаркети.

http://www.bilbohoney.eu/products.html

И отделно само пчелен прашец има. В магазина ми обясниха много подробно за него.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 16:14 от Dorothea

# 85
  • Мнения: 433
Прашец има в Пикадили" .http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm Прочети това,за да си доизясниш реалната полза от него.

# 86
  • Мнения: 1 111
Силен имуностимулатор е пчелният прашец.
От къде го купуваш?
И как да го давам?
Децата ми са на 3 и 1 г. и 10 м.
Виж тук http://abiconic.dir.bg/bees/prashez.htm
Има много инфо и може да си поръчаш Peace

# 87
  • Мнения: 4
какво знаете за клеевата тинктура?в едно предаване чух че може да се дава на бебета,а аз имам такова на 9 месеца за засилване на имунната система.аз лично ползвам такава за венците препоръча ми  я стоматолог за спиране на кървенето?възмжно ли е да вреди на бебетата?

# 88
  • Мнения: 3 410
какво знаете за клеевата тинктура?в едно предаване чух че може да се дава на бебета,а аз имам такова на 9 месеца за засилване на имунната система.аз лично ползвам такава за венците препоръча ми  я стоматолог за спиране на кървенето?възмжно ли е да вреди на бебетата?
Ако бебето е било кърмено, няма нужда от никакви средства. След 3-4 годинка може вече да се започне с използването на имуностимуланти и то само при нужда.

# 89
  • Мнения: 4
Благодаря на mama Tin.  bouquetБебка още  е на кърма и дано продължаваме.Аз не ползвам дори аналгин,а нямам намерение да лекувам детето си с химикали.Не е лошо да си имаме нещто под ръка.

Общи условия

Активация на акаунт