Първото кокиче под снега се появи,а под нашето сърце скоро друго ще тупти!35+

  • 27 902
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 944
А аз нямам шофьорска книжка и изобщо не се виждам да ставам за тази работа  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 353
 Сран, не срам аз си лягам smile3524
Мерси на екипа за новата тема  bouquet

# 17
  • Мнения: 2 472
Шери, много нежна тема сте сътворили! bouquet

Звездичка,
Скрит текст:
тази пластина е от (нали знаеш куклите барби в какви кутии са, от едната страна задната са от картон, а отпред са прозрачни.) Та от там ММ изряза точния размер и я приспособи, за да влезе в едни улейчета, малко специално лепило и стана недосегаемо. Даже заприлича на фабрично.
И аз имам книжка, но не карам, защото изпитвам голям страх. Много искам да го преодолея, но не знам защо не се получава.

# 18
  • София
  • Мнения: 670
И аз като Амини  Embarassed  Не ставам за шофьор.
И леко грозноватата ми тортичка, обаче тооооолкова вкусна.
http://prikachi.com/images/97/8596097P.jpg
http://prikachi.com/images/99/8596099N.jpg

# 19
  • Мнения: 2 997
Благодарности на Шери за прекрасната нова тема!  bouquet И аз като мъничето искам да активирам лятото, хич не обичам студа.
Пиаф, тортата изглежда прекрасно.
Сигма, браво на теб, ще се справиш. И аз имам книжка като Фокси от повече от 15 години, но въобще не съм карала, откакто приключи шофьорския курс. И не мога да шофирам.

# 20
  • Мнения: 39 494
Една рецепта за блога. Млечна баница. Аз само намерих рецептата и уте мисля за я направя.
400гр. готови кори
150гр краве масло
4яйца
600мл. прясно мляко
200гр. захар
1ванилия
кората на един лимон

Нарязах корите за баница на ленти, разпръснах в тава и поливам с краве масло. Така на 3-4пъти кори, масло. Запекох за 15мин. в загрята фурна, 160С с вентилатор.
За заливката - затоплих прясното мляко, добавих захарта и бърках докато се разтвори. Разбих яйцата и добавих към тях млякото. Прибавих ванилията и кората на лимон.
Корите леко се охлаждат и се заливат със сместта. Пече се 15-20мин на 180С с вентилатор.

# 21
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
сигме, а от къде я намери, за да сме коректни в публикацията

# 22
  • Мнения: 39 494
От друга тема във форума. Авторката се казва Сесили.

# 23
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Пиаф изглежда много вкусна Simple Smile, може да се пробвам да я направя - ти пусна ли рецептата?

Моите меденки са готови - как не им омръзна на колегите на ММ да ги ядат не знам  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 368
Благодаря на екипа за страхотната тема Hug. Много обичам кокичета Heart Eyes
Сигме, браво  HugСмела жена си ти!
Аз имам книжка от 19 години и дали 19 пъти съм карала кола. Като взех книжката имах голям мерак – карах, но от много време ме е страх. Това ни е голям проблем в къщи. ММ ме кара да карам, аз не искам. На него му е проблем – закарай ме тук, там. Преди да се роди Борис купи нова кола – автоматик и мислеше, че ще ми е по-лесно. Качих се, пробвах я, на втория път забравих кое какво беше. Да е жив и здрав ММ и да има нерви, за да се возя и занапред.
Между другото на новата ни кола преди дни се скапа акумулатора. Това е последното нещо от каръшката серия. Дано да е било заради Меркурия, че дълга серия стана ooooh!
Пиаф, страхотната е тортата. Ако не те затруднявам би ли пуснала пак линковете за нея и за ябълковата, че ги отделих, ама не ги намирам Hug

# 25
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Сигме, пусни линк, за да го добавя като източник, че аз съм готова, само това ми трябва
Млечна баница (от Sigma)

Сега отивам да се поправя с рецептите на Пиаф, които още не съм подготвила, ама до 15 мин ще са налични  Blush

# 26
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Благодаря за новата тема  bouquet
Ели,и на мен ако има кой да ми прави меденки няма да ми омръзнат  Blush

# 27
# 28
  • Мнения: 13 944
Пиаф, тортата изглежда много вкусна, нищо че няма украса Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 670
Ели, пусках ги. Вече съм на телефона и не мога да линкна. Утре на лични ще ви ги пусна, ако не сте ги намерили.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт