На море в Турция - тема 42

  • 124 845
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 10 734
Тъй де,да има оборот за застрахователите.

# 661
  • Мнения: 4
Здравейте! Искам да попитам пътувалите с Емералд, доволни ли са от организация, автобуси? Ние ще пътуваме с тях през месец май и отзивите, които прочетох за тях са много противоречащи. Има ги и в белия списък на ТА и в черния, та ако има от Вас ползвали им услугите възможно най-скоро назад във времето да си даде мнението. То мандалото е вече лопнало, но все пак.



Здравейте, миналата година пътувахме с тях до Бодрум. Нямам никакви забележки относно организацията. Тази година края на Юни пак ще пътуваме с тях.

# 662
  • Мнения: 63
Здравейте! Искам да попитам пътувалите с Емералд, доволни ли са от организация, автобуси? Ние ще пътуваме с тях през месец май и отзивите, които прочетох за тях са много противоречащи. Има ги и в белия списък на ТА и в черния, та ако има от Вас ползвали им услугите възможно най-скоро назад във времето да си даде мнението. То мандалото е вече лопнало, но все пак.



Здравейте, миналата година пътувахме с тях до Бодрум. Нямам никакви забележки относно организацията. Тази година края на Юни пак ще пътуваме с тях.
Благодаря!

# 663
  • Мнения: 96
Здравейте, от 27.05.16 имаме планирана почивка на Didim хотел MAJESTY CLUB TARHAN BEACH 4*. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели мнение за престоят и хотела. Пропуснах да кажа,че ще пътуваме с ТА Емералд с автобус.Благодаря.

# 664
  • Мнения: 63
Здравейте, от 27.05.16 имаме планирана почивка на Didim хотел MAJESTY CLUB TARHAN BEACH 4*. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели мнение за престоят и хотела. Пропуснах да кажа,че ще пътуваме с ТА Емералд с автобус.Благодаря.
На първа страница има написани отзиви за този хотел. Единия е от мен. Доколкото прочетох си е сменил собственика, така че тази година не знам дали ще е същото.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 20
Здравейте, от 27.05.16 имаме планирана почивка на Didim хотел MAJESTY CLUB TARHAN BEACH 4*. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели мнение за престоят и хотела. Пропуснах да кажа,че ще пътуваме с ТА Емералд с автобус.Благодаря.
На първа страница има написани отзиви за този хотел. Единия е от мен. Доколкото прочетох си е сменил собственика, така че тази година не знам дали ще е същото.
И защо първо се резервира и после се търсят отзиви...Няма логика но......Хубавите хотели са други.Защо винаги се търси евтиното...Защо си мислят че навсякъде в Турция е ОК...Защо се блъскат 1000-1300 км само да се каже че сме почивали в Турция...И още много Защо????????

# 666
  • Мнения: 6 370
Здравейте, от 27.05.16 имаме планирана почивка на Didim хотел MAJESTY CLUB TARHAN BEACH 4*. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели мнение за престоят и хотела. Пропуснах да кажа,че ще пътуваме с ТА Емералд с автобус.Благодаря.
На първа страница има написани отзиви за този хотел. Единия е от мен. Доколкото прочетох си е сменил собственика, така че тази година не знам дали ще е същото.
И защо първо се резервира и после се търсят отзиви...Няма логика но......Хубавите хотели са други.Защо винаги се търси евтиното...Защо си мислят че навсякъде в Турция е ОК...Защо се блъскат 1000-1300 км само да се каже че сме почивали в Турция...И още много Защо????????
Ами сигурно защото не всеки може да извади 4 -5 бона за почивка и по тази причина търси по-ниска цена!!!

# 667
  • Мнения: 96
Ами явно не всеки може да си позволи да извади 4-5 хиляди за почивка, както каза дамата по-горе. ТА ми казаха , че тоза хотел е хубав, а пък мисля, че и 1000лв.  не е малка сума.
Благодаря на всички за отговорите. Живот и здраве ще видим как са  условията.

# 668
  • Мнения: 5
Здравейте!
Открих Ви случайно.
Започнах да търся информация за почивка в Турция и само тук намерих толкова подробна.
Интересувам се от един нов хотел в Анталия/Лара/ - Wind of Lara Hotel & SPA.
Благодаря

# 669
  • Мнения: 1 239
Е то какво значи "не може да извади 4-5 хил". Например аз мога, но не смятам за разумно, а и уточнете колко човека броите за тази сума да почиват. За 2ма ми се вижда прекалено, но ако е с 2 деца може и евтино да се нарече. Та ние двама ще почиваме за 1220 в 4* в Мармарис. Плануваме 2 допълнителни екскурзии към почивката и пак не можем докараме ония  цифри, които уж гарантират перфектния престой...Иначе и аз не виждам смисъл да се резервира почивката, че после въпроси "как е качеството". Аз първо разпитвах, изградих си някаква представа, съпоставих цени, обсъдих с ММ и така се избра дестинацията и хотела.

# 670
  • Мнения: 413
Здравейте, търся мнения за хотел Garden of Sun в Didim.

Миналата година ходихме в Ramada Resort Akbuk - Didim, може да прочетете цялото ми мнение за хотела тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643338.msg32771591#msg32771591

# 671
  • Мнения: 136
Здравейте, търся мнения за хотел Garden of Sun в Didim.

Миналата година ходихме в Ramada Resort Akbuk - Didim, може да прочетете цялото ми мнение за хотела тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=643338.msg32771591#msg32771591
Здравейте! Прочетох мнението ви за Рамада! Благодаря за споделеното!
Що се отнася до Гардън ъф Сън - смятам, че доста от нещата, които не сте харесали в Рамада, ще ги "откриете" и в Гардън ъф Сън - хотелът не е на брега на морето и за да се стигне до плажа му трябва да повървите пеш около 5 минути. Освен това плажът му се ползва и от местните и не е от най-поддържаните. Всичко това са ми косвени впечатления, защото почивахме в съседния на него Дидим Бийч Резорт. Като плюс на Гардън-а спрямо Дидим Бийч мога да отбележа по-добрата вечерна анимация (но това беше преди 3-4 години и най-вероятно аниматорите няма да са същите), както и по-големия като площ басейн.

# 672
  • Мнения: 7 605

Интересувам се от един нов хотел в Анталия/Лара/ - Wind of Lara Hotel & SPA.
Благодаря

Хотелът е съвсем нов, не е открит още, съответно никой не може да има впечатления от него на този етап  Wink
Предполагам че сте наясно, че се намира на 1,5км от плажа?

# 673
  • Мнения: 152
На път съм да се откажа от почивката си тази година в Турция. Страхувам се от изключителната жестокост на ИДИЛ (ДАЕШ) или ПКК-невинни хора страдат. Може би хотелите ще се охраняват добре, но по пътя до Кемер през Истамбул, дали няма да се окажа фатално близо до кола бомба? Зная, че темата е дискутирана, но ...се нуждая в този момент от вашите мнения. newsm78 #Crazy

# 674
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
На път съм да се откажа от почивката си тази година в Турция. Страхувам се от изключителната жестокост на ИДИЛ (ДАЕШ) или ПКК-невинни хора страдат. Може би хотелите ще се охраняват добре, но по пътя до Кемер през Истамбул, дали няма да се окажа фатално близо до кола бомба? Зная, че темата е дискутирана, но ...се нуждая в този момент от вашите мнения. newsm78 #Crazy
Ако ти кажа "Спокойно, не се тревожи" по-малко ли ще се притесняваш  Confused Всеки си преценя обстановката и си решава за себе си. Аз съм на принципа "Ако ми е писано да се обеся, няма да се удавя". Ако ще отидеш на почивка и ще се оглеждаш като гърмян заек само ще си скапеш почивката.

Общи условия

Активация на акаунт