Искам да кажа ... (71)

  • 55 277
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 23 124
Добро утро!

Руми, браво на детенцето!  bouquet

Относно подаръците... На сватби винаги сме давали плик с картичка и пари. От пари още никой не е избягал, така че ми се струва удачен вариант.
На детски рожден ден, освен ако не е бебе, което не разбира, не бих отишла с пари или ваучер. Представям си дъщеря ми колко ще е потресена да получи пари, а не подарък.  Mr. Green Иначе винаги питам детето (или майката) на какво би се зарадвало. В събота сме на РД и поръчах рокля от Карнивал Кидс. Не познавам момиченце, поне от нашия кръг, което не би се изкефило на рокля. Все кокони са при нас.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
И аз за сватби купувам нещо символично и не скъпо и добавям сумата в пари. Примерно ваза, не скъпи 6 чаши за вино, поднос за сервиране.

# 692
  • Мнения: 6 018
Руми, браво на малката математичка! Все по-любознателна да е  bouquet

За подаръците - доста хора твърдят, че "не са важни", ама са си важни. Някак не върви да се изтърсиш на празник без подарък. Очите ми станаха на понички когато разбрах, че на сватбата на моята дружка /беше само подписване и малко събиране в ресторант на 15-на човека/, приятелите на двойката /компанията им/ не подариха нищо  Shocked Ама нищичко ви казвам. Моята приятелка го беше приела като нещо нормално, въобще май не й направи впечатление.... Ами не, не е нормално за мен  Tired

# 693
  • Мнения: 2 457
Добро утро. Hug
За рокли ние сме винаги ненаситни, колкото повече- толкова повече. И кукли. Барби. Дъщеря ми има най-голямата колекция, която съм виждала момиченце да има и не им се насища. Купихме специален гардероб, където да ги държи, скоро ще им трябва и стая, ако не се спре това. Crazy

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
У нас има проблем с легото. Всеки от тях е пристрастен към лего, и всеки който ги попита какво искат за рожден ден и Коледа получава отговор "Лего". По три. Лего продават едни кофи, пълни съвсем на дъното, е у нас има три запълнени до горе, плюс сглобени модели зарязани тук-таме. Дуплото отделно, и от него има доста, ама не колкото стандартното лего.

# 695
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Съхранявай легото в чувал. По-малко място заема и може да се пъха на по-странни места, в сравнение с кофата.

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Като зачекнахте пак подаръците да попитам. Цвети е канена на РД на близнаци -момиче и момче. Не е добра идея да им взема общ подарък ,нали? По-добре нещо отделно за вскяо дете

# 697
  • Мнения: 6 018
Добро утро. Hug
И кукли. Барби. Дъщеря ми има най-голямата колекция, която съм виждала момиченце да има и не им се насища.

Ша, може би ще й е интересно тогава да посетите музея на играчките в Прага, ако имате път нататък  Peace Има цялата колекция от произведени до сега Барби-та, не помня от коя година са стартирали производството, но имаше доста, по чиито бански и други одежди може доста да се съди за облеклото по онова време  Laughing А и има много други играчки - такива, с които ние сме израснали, както и много барби-макети на известни хора. Абе интересно е  Wink
Легото нещо не върви у дома  Thinking Имаме няколко, но броени пъти са уважавани  Rolling Eyes

# 698
  • Мнения: 2 457
Рали, непременно, благодаря ти Hug Била съм в Прага, но отдавна,  не бях родила още и не съм и знаела това.

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
Съхранявай легото в чувал. По-малко място заема и може да се пъха на по-странни места, в сравнение с кофата.
Бе кой ме пита мен как искам да се съхранява легото???? Сешсе.

# 700
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
Като зачекнахте пак подаръците да попитам. Цвети е канена на РД на близнаци -момиче и момче. Не е добра идея да им взема общ подарък ,нали? По-добре нещо отделно за вскяо дете

Разбира се, че е по-добре отделен подарък на всяко дете, още повече че са момче и момиче.

rummi_pl, браво на детето!

# 701
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 245
Руми, браво!

На моите Легото е в един кашон, но отделно държат разни построени модели по шкафовете и секцията. Голям прахосъбор в ooooh!
Нашето количество е доста по-малко от на Янтра. Доста по-късно започнаха да получават истинско Лего и обикновено бяха и са от малките кутийки.

За детски подаръци винаги се питаме родителите какво да е. С кумовете подаръците са поръчани от децата. Напоследък вече няма поръчки за играчки, по-скоро настолни игри и разни джаджи. А последните подаръци, които си поръчаха за Коледа от тях бяха туристически раници. Сега обмислям да купя и за нас. Много удобно нещо.

Съзнавам, че моите са по-големи и мнението ми не е полезно за повечето с дребни деца, ама ...
да си кажа Crazy

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 23 852
Не, и моите не получават големи модели за подарък. Освен от бабите си, но то се събира. Скоро номер 3 има рожден ден, познайте какво е поръчал на баба си. Голяма кофа с лего, да имало поне хиляда парчета ooooh!

# 703
  • Мнения: 3 868
Лина, отделни подаръци.

# 704
  • sofia
  • Мнения: 8 953
Веси, пробва ли с друг браузър?
Благодаря! С експлорър-а стана.

Общи условия

Активация на акаунт