купувате ли скъпи дрехи на детето

  • 5 601
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
НЕ
предпочитам, а и го правя - да пазарувам разумно  newsm78 не се захласвам по скъпи дрехи, тъй като смятам, че няма смисъл - децата растат бързо, а като забавят растежа по-после пък късат лесно  #Crazy така, че ..... по-добре да не се "изхвърлям" над възможностите си  Joy

# 46
  • Мнения: 8 505
Не повече от 30-40лв,но и това не редовно.

# 47
  • Мнения: 1 111
    Когато имам възможност не пропускам.Обичам да купувам скъпи неща, е, стига да са хубави де и да им личи, а не само скъпи и все едно купени от пазара.Та като цяло, инвестирам в имиджа на децата си.

# 48
  • Мнения: 1 114
Не повече от 30-40 лв за една дрешка или комплект. Не се спускам на скъпите дрешки, защото няма смисъл. Децата растат много бързо. За това пък купувам много играчки. Мисля, че са по-важни, защото по някакъв начин развиват интелекта. Това ще му е по-полезно отколкото един ден да разбере, че на 1 год. е било облечено със скъпи дрехи.
    Та като цяло, инвестирам в имиджа на децата си.

 Shocked Laughing 

# 49
  • Мнения: 104
Да, обичам марковите неща, то си личи от аватара... Flutter

# 50
  • Мнения: 1 073
Да, обичам да купувам скъпи неша, но по принцип купувам от разпродажбите. Купувам за следващия сезон.

# 51
  • Мнения: X
Не, не купувам скъпи дрехи. Купувам качествени. Има разлика. Понякога скъпото е равносилно на качество, но много често не е така!

# 52
  • Мнения: 5 622

 Не бих казала. Нито обувки скъпи. Кракът на сина ми расте ужасно бързо и би било цяло безумие да дам 50 и повече елва за обувки, които ще го изкарат 2-4 месеца  ooooh!

Майка ми купува и изпраща дрехи на детето от Америка, но и тях не ги броя за скъпи, защото за техния стндарт и спрямо нейните доходи, това не са скъпи неща.

# 53
  • Мнения: 959
Че то има ли евтини детски дрехи newsm78 Смятам,че 10лв да бебешка блузка е много при все,че ще се носи месец.И това е най-евтиното от бебешорските неща.Ама купувам то имам ли избор.

# 54
  • Мнения: 755
Купувам различно, но детските стоки варират мужду 20-50лв. обикновено . Обувки например не съм купувала за по-малко от 28-32лв. с изключение на маратонките и кецовете, тях ги късаме мнаго бързо.Качествени обувки не намирам евтини. А дрехите според зависи, опитвам се да запазя златната среда, гледам да не залитам по цени като 80-100лв. Бюджетът ще се поразклати с подобни суми за сезонни дрешки и обувки! Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 7 242
Не. Наблягам на качество и количество. Купувам български или Вениш.

# 56
  • Мнения: 3 576
И аз залагам на качествените дрехи без да се изхвърлям в цената.
Има добри БГ и турски дрешки,ако улуча нещо от разпродажба марково -супер, но повече от 50-60лв за дрешка ми се вижда безмислено.
Нали ще я накапе с нещо и после само ще ме е яд !!!

Само маратонки купуваме по-скъпи, защото си заслужават парите.
В тази връзка съвсем наскоро му купих маратонки Рънърс за 20лв....страхотни на външен вид.
Имате ли някакви отзиви за тях - дали са ортопедични и т.н.  в смисъл да не повредят нещо крачето, прекалено са ефтини???

# 57
  • София
  • Мнения: 797
И аз залагам на качествените дрехи без да се изхвърлям в цената.
Има добри БГ и турски дрешки,ако улуча нещо от разпродажба марково -супер, но повече от 50-60лв за дрешка ми се вижда безмислено.
Нали ще я накапе с нещо и после само ще ме е яд !!!

Само маратонки купуваме по-скъпи, защото си заслужават парите.
В тази връзка съвсем наскоро му купих маратонки Рънърс за 20лв....страхотни на външен вид.
Имате ли някакви отзиви за тях - дали са ортопедични и т.н.  в смисъл да не повредят нещо крачето, прекалено са ефтини???

 Надя, я кажи от къде взе маратонките Рънърс, че ми трябва нещо за игра и цената ме устройва?

# 58
  • Мнения: 577
И аз залагам преди всичко на българското и евтиното.

# 59
  • Мнения: 3 576
Надя, я кажи от къде взе маратонките Рънърс, че ми трябва нещо за игра и цената ме устройва?

В подлеза на НДК има едно магазинче, имаше много сладурки модели, а цените са им смешни.
Като идваш от стълбите на Скобелев се пада вдясно.

Общи условия

Активация на акаунт