Китен 2016/2017

  • 144 491
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • В.Търново
  • Мнения: 6 708
Аз бира не пия.Моя мъж си вземаше бира за вечерните хранения, предполагам , че е прилична.Бялото вино ми хареса.На бара имаше кола от машината.
Бяхме на последния трети етаж, проблем с топлата вода не сме имали нито през деня, нито вечерта.
Еми Зегова управителката на хотел Ариана всъщност май само по телефона изглежда любезна, докато уговаряхме в началото резервацията.После ме разиграваше цяла седмица с промяната на резервацията месец преди да пристигнем.Накрая честно бях изключила, че стаите се освобождават в 11ч.В 11ч се качи рецепционистката да ни анпомни, че се освобождава стаята в 11ч.Ключа го предадохме в 11:30ч.Половин час ни трябваше да смъкнем всичките чанти.Камериерките дойдоха с прахосмукачката пред вратата и ни изчакаха.Моя мъж се върна последно до стаята , за да вземе ключа да го върне, беше останал на вратата.Ами камериерките са си пушели спокойно на терасата.Само дето дават зор да се освобождава в 14ч.Накрая Еми Зегова като предавахме ключа каза, че сме я забавили с освобождаването на стаята.  Rolling Eyes Какво да направя...При пристигането никой не ни напомни това.

# 706
  • Мнения: 245
Благодаря много за отговорите. Simple Smile

# 707
  • Сф
  • Мнения: 10 722
Аз по принцип до 12 знам, че е на повечето места, но ние както и доста други хора от нашата смяна си тръгнахме сутринта, не сме ползвали и обяда, би трябвало да се полага, не ни и подканиха де.
Сега чак те разбирам за резервацията защо си се притеснявала..5 дни чаках на място и нищо..все утре, все няма проблем..явно искаше директно през нея, пък да не е с карта, пък това, пък онова, а не както е удобно за клиента.Размотавала те е и теб- ясно., за да не си дръпнеш цялата резервация.И вас щом така нагло е заблудила,  че сте в апартамент, а сте в двойна лукс.Не че нещо..ама може да обясниш какви компенсации се полагат. А те всъщност са върнали пари, но ви местят в стая с по- ниска цена, нали така? Значи все едно нищо не е върнала- хе хе хе. Прилича на квартирен пазърлък, а не на хотел с политика и ясни правила на резервации..
Извинявам се за отклоненията, но догодина ще помисля.Хубаво е да се споделя от няколко човека, за да знаем какво да очакваме.Сега съм убедена, че не ме е размотавала само мен или случайно.Аз съм коректен човек и това отношение не ми е приятно!

Аз понеже предпочитам Китен, да попитам има ли някой в Рилена?
Интересуваме храната достатъчно ли е , защото е по меню, стаите имат ли балкон, сушилник и всякакви други съществени неща, благодаря.

# 708
  • Мнения: 245
Ох, извинявам се, че така час през час питам по нещо ... но от коментара на toromanova73 от преди мъничко се присетих и друго.
В Ариана има ли сушилки на балкона? На снимките не се вижда да има.

# 709
  • Велико Търново
  • Мнения: 150
Ние стаята я освободихме още в 9,30 ч.Ходихме на плаж  после си обядвахме в хотела,въпреки,че пише, че освобождаването е до 11 ч.Имаше и други,които се възползваха от обяда деня на тръгване,дори някои оставаха и до следобедната закуска/16ч/.Проблем никой не е правил.Дори при пристигане настаняването е след 14 ч,ние бяхме там към 13,30 ч и ни предложиха обяд.Аз забележки в това отношение нямам.

# 710
  • Сф
  • Мнения: 10 722
Ох, извинявам се, че така час през час питам по нещо ... но от коментара на toromanova73 от преди мъничко се присетих и друго.
В Ариана има ли сушилки на балкона? На снимките не се вижда да има.
Има, големи и удобни.

# 711
  • Мнения: X
Мен точно дребни неща ми харесаха в Нева. Например пращам сутринта детето за кафе на бара (експресо, плаща се отделно).  Носи ми кафето и тръгвам за плаж, отпивам и виждам че е ледено, блудкаво, нищо общо с предходния ден, стана ми тъпо, но не се върнах.  Хвърлих го.
На обед се редя на бара за бира и момчето ми казва "вашето дете сутринта взе кафе, но явно не е загряла машината, защото си пуснах след вашето и беше ледено и доста разредено,  ето си ви парите" . И не е въпроса в 1,50лв.,  въпроса е в жеста, в това чувство че някой не се опитва да те прецака. 

# 712
  • В.Търново
  • Мнения: 6 708
Освобождаването в Ариана наистина е до 11ч. Sad и т.е. и обяд не се ползва.Еми Зегова ни каза, че ако сме започнали с вечеря тогава ни се полага обяд на тръгване, но ние като започнахме с обяд при настаняването не ни се полагаше обяд при тръгването.Настаниха ни към 13-13:30чи ни поканиха да обядваме.

# 713
  • Сф
  • Мнения: 10 722
Не сме ползвали на тръгване, но това е наш избор, но ето, не знаех че може при пристигането и ние по- рано бяхме там, но не ни поканиха...Тия неща трябва да са упоменати, а не човек да се чуди и чувства като просяк.
Айде спирам вече.На ранни си струва хотела, това мога да кажа..с малко забележки.Но като цяло доволна!

# 714
  • Мнения: 245
Скрит текст:
Ох, извинявам се, че така час през час питам по нещо ... но от коментара на toromanova73 от преди мъничко се присетих и друго.
В Ариана има ли сушилки на балкона? На снимките не се вижда да има.
Скрит текст:
Има, големи и удобни.

Благодаря!

# 715
  • СОФИЯ
  • Мнения: 533
Здравейте,предстои ни да почиваме в Китен,хотел Сидеров.някой с отзиви?също и за плажовете?вчера приятелка ми прати снимки от Атлиман,страхотна лудница....южният плаж как е като свободна зона?препоръчаха ни и плажа на корал,бил сравнително близо и доста по спокойно ,но ще сме с детето .има ли къде да се спира в близост с автомобил?благодаря .

# 716
  • Мнения: 9 466
По това време на сезона няма как плажовете да не са фул. Местата за паркиране са ограничени. Спрете ли на едно място, няма мърдане до края на почивката. Китен, както и другите курорти са пригодени за 1000-2000-3000 души население, а в момента са поне 10 пъти повече.

# 717
  • Мнения: 8 985
Здравейте,предстои ни да почиваме в Китен,хотел Сидеров.някой с отзиви?също и за плажовете?вчера приятелка ми прати снимки от Атлиман,страхотна лудница....южният плаж как е като свободна зона?препоръчаха ни и плажа на корал,бил сравнително близо и доста по спокойно ,но ще сме с детето .има ли къде да се спира в близост с автомобил?благодаря .

Препоръчвам плажа пред къмпинг Китен.

# 718
  • Мнения: 1
Здравейте, моля дайте ми информация за добър хотел и плаж в Китен. Имам желание да го посетя през септември с 2 тийнейджърки на 15 и 17г.

# 719
  • Мнения: 1 709
Здравейте!
Необходимо ми е мнение за хотел Парк 1. Видях, че наблизо има заведение  с жива музика и dj партита.
Предполагам, че е шумно, но ще са ми полезни и вашите мнения.

Общи условия

Активация на акаунт