Арапя дел Сол, Царево

  • 15 600
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 765
На този хотел колкото и пъти да му сменят името и собствениците, пак няма да стъпя. Говоря от опит, много лош личен опит, с този т.нар. хотел от 2008г. Не знам на какви цени е сега, но и без пари да е там няма да стъпя. Не вярвам в чудеса, т.е. че като сменят собственика положението ще се оправи. Базата още тогава беше взела да се разпада, изхабено и износено въпреки че беше сравнително ново. И тогава беше така, имало било нови собственици, за 2008г. говоря. Отделно, не знам дали са асфалтирали и пътя до там от Царево, ние случихме сух период и не искам да си спомням какъв прах се сипеше навсякъде, а хотела е до черния път към Арапя. Яденето го караха с една УАЗ-ка в баки ...
Спирам, че мога цял ден да разправям преживявания.
От мен като съвет, твърдо не.

# 16
  • Мнения: 13
Колкото пъти отидем на Арапя и ни хваща "АРАПЕЙКАТА"  /разстройството/ . Според мен нямат оричиствателна станция и всичко се изсипва в морето.  И така започват стомашните проблеми!!!!

# 17
  • Мнения: 1
Някой да е ходил тази година, или да има сега резервация,ние направихме за края на Август. Simple Smile
Някой да е ходил тази година, или да има сега резервация,ние направихме за края на Август. Simple Smile
[/quote Zdraveite,az sashto napravih rezervatzia za kraia na avgust...nadiavam se da e dobre,che sled tezi neshta kadeto cheta tuk,se pootchaiah...no dokato ne opita chovek niama kak da razbere Simple Smile

# 18
  • Мнения: 306
Здравейте,някой почивал вече в този хотел,че пак офертата е изгодна?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт