гадните киселини!

  • 2 085
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 74
и при мен бяха наистина много гадни тия киселини аз взимах "Tums" това ми помагаше много

# 31
  • Мнения: 953
Само като се сетя какк ме моряха и мен ,спасение няма .Талцид успокоява за момент и после пак ,вода да пиех и имах киселини .След раждането всичко ще мине .
И аз бях така след като родих още на следващия ден от киселините нямаше и следа но за сметка на това имах проблеми със жлъчката.

# 32
  • Мнения: 3 334
Вярно са гадни тези киселини! ooooh! - цялата си бременност изкарах с тях. При мен нищо не помогна. Накрая вече нямах търпение да родя, за да мога да хапна нещо като хората Joy
Дано при теб нещата се разминат Praynig
Успех и леко бременеене Heart Eyes

и при мен бе същата ситуация-от 4м ме измъчваха,но ти си вече накрая и няма проблем,а знаеш ли какво значи 5месеца с киселини newsm61 Rage Rage newsm61 направо полудявах!Така бях свикнала вече,че си мислех,че няма да преминат дори и след раждането.

# 33
  • Мнения: 1 588
Аз четох тук във форума за маслини... и колкото и да е странно, помагаха ми срещу киселините в 6-7 месец. Не обезсолените маслини (от тях полза никаква нямах), а едни други - зелени, без костилки, в бурканчета със саламура.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 191
На мене вече ми се появиха противните киселини - 4 месец. Съчетани с неотминаващото гадене, просто е много неприятно. Докторът ми изписа талцид, помага донякъде. Иначе содата по-добре не взимай, първоначално облекчава, но после образува въглероден двуокис, киселините полепват по мехурчетата и се качват в хранопровода. Това може в последствие и до мини-язви на хранопровода да доведе.

# 35
  • София
  • Мнения: 401
Преди 1 седмица ми се появиха ужасни киселини и 2 дена дори супа не можах да хапна Sick, но пък сега изчезнаха изведнъж!Лекарката ми каза да пия малко сода и ако не помогне, някакви хапчета, но не им помня името, защото не стигнах до там!Но те разбирам - ужасно е !Дано ти минат по-бързо Praynig

# 36
  • Мнения: 104
Слава богу, нямах киселини по време на бременността, дано и следващата да е така....

# 37
  • Мнения: 169
Препоръчвам горещо вместо всякакви хапчета, Михалковска вода  Peace 
Направо е вълшебна! Без нея и досега щях да се гърча...
Единственият проблем е, че в София се продава само в Била и Метро.
 Hug

# 38
  • Мнения: 22 908
Помагах ми спрайт,кола и цитронада,но бях така до 4м.При теб е кофти,в края.Питай лекар за медикаменти,ако си мноо зле и повръщаш.Поздрави се оправяй бързо

# 39
  • Мнения: 1 027
Талцид, струва около 3,50 лв. и е безвреден за бременни.

# 40
  • Мнения: 46
Опитай със сурови лешници на мен много ми помагаха  bouquet

# 41
  • Мнения: 6 164
Забравих пържените и тежки храни и винаги съм заредена с Talcid! thumbsup

Талцид, струва около 3,50 лв. и е безвреден за бременни.
В нашата аптека е 2.80!

# 42
  • Мнения: 109
Имам ги от скоро, но вече нищо не ми помага. Понякога си взимам един Ранитидин, но той е по-скоро за язва и гастрит. С ябълките също не става..... ще си ги търпя

Общи условия

Активация на акаунт