Най-вкусният балсам за устни

  • 22 932
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Къде се предлагат продукти на I love...

В магазин Дъглас има балсами за yстни, но не знам дали имат и дрyги техни продyкти.
На Лавера балсам за yстни не съм имала, но имам Нивеа Nude и изобщо не ми харесва, но дрyга потребителка писа, че е доволна.
Благодаря  bouquet

# 91
  • Мнения: 17 407
Момичета, какъв балсам с фактор за слънце ползвате Peace

Piz buin, на вкус не е добър, предупреждавам, но за мен това е перфектен балсам, ползвам го от година, доказа се като такъв в зимните месеци.
Споделям, че съм очарована от ментата на ЕОС.

# 92
  • Мнения: 1
Аз използвам този на Биодерма: http://cdn.everydaycarry.com/uploads/15-07-20/155ad4cb02defd.jpg

Освен, че е много "вкусен", върши и страхотна работа!

# 93
  • Мнения: X
Аз пак да питам, виждал ли е някой яйцата на Флормар, или са ги изтеглили от пазара? За тези става въпрос -
http://www.dutbyduygu.com/wp-content/uploads/2015/04/image2.jpg


И да се оплача - взех си наскоро Lip Smacker. Еми ужасен е, мирише ми на химия, вкусът е много гаден, хем стои мазно на устните, хем попива за секунди и изчезва. Не разбирам каква е тази истерия около тия балсами, но те са много видове и може аз да не съм нацелила хубав.

# 94
  • Мнения: 679
На Флормар яйцата доста ги търсих, но никъде не са чyвали за тях. Ако имаш желание, може да им пишеш и после да кажеш дали и къде ги предлагат Simple Smile
Скрит текст:

# 95
  • Мнения: X
Оо, благодаря за линка  bouquet  ще им пиша..
Бяха ги пуснали в Лили преди 1 година и много ме е яд, че не си взех, имаха страшни аромати..

# 96
  • Мнения: 448
През последната година си накупих още доста балсами Grinning
Не мога да си намеря "моят" и това е...
От детските балсами в ДМ много ми беше харесал с портокалови корички/направо страхотен, но вече го няма/, затова реших да пробвам и новите- с боровинка и с кайсия. Изоообщо не стават! То и аромат няма хубав, за вкус да не говорим.
На Нивеа си взех Какао, Малина и Червена боровинка в металните кутийки- Какаото е приятно, аз останах първоначално разочарована, защото не е с вкус на шоколад, но иначе прави устните много сочни, няма цвят. Малината е със страхотен аромат, пак сочна, даже малко белее. Червената боровинка е с кофти аромат, но се свиква- червенее хубаво.
На Ейвън си взех Care с какао- омекотява, но ароматът не е нищо особено.
На Балеа с диня- омекотява, ароматът е приятен, но няма да повторя. Някоя от вас пробвала ли е новите лимитирани на Балеа с мандарина и вишна ?

# 97
  • София
  • Мнения: 5 484
Много ми хареса на L`erbolario балсамчето за устни с арган.Подхранва добре,нанася се лесно и мирише много вкусно

# 98
  • София
  • Мнения: 38 571
Минавам да похваля Хималая с какао. Мирише на какао и е много добър.
Аз си купих и Боровинка на Нивеа, мирише супер, но е малко тъмен, като червило.

# 99
  • Мнения: 448
Минавам да похваля Хималая с какао. Мирише на какао и е много добър.
Аз си купих и Боровинка на Нивеа, мирише супер, но е малко тъмен, като червило.
Хималая не ти ли е твърд ? За мен е най-несполучливият, който съм имала.
Този с боровинката на Нивея също ми е любопитен. Тъмен, ама какъв цвят горе-долу ? Лилав ?!  Shocked

# 100
  • Мнения: 28 583
Минавам да похваля Хималая с какао. Мирише на какао и е много добър.
Аз си купих и Боровинка на Нивеа, мирише супер, но е малко тъмен, като червило.
Хималая не ти ли е твърд ? За мен е най-несполучливият, който съм имала.
Този с боровинката на Нивея също ми е любопитен. Тъмен, ама какъв цвят горе-долу ? Лилав ?!  Shocked
Цялата серия Хималая на мен не ми допада.....изглеждат ми страшно некачествени нещата.... Sad Имала съм пяна за измиване, маски, шампоан....повече няма да ги купувам Naughty
Взех си новия на Кларинс, страшно е вкусен, сладък, почти безцветен е моя номер, омекотява много устните, но няма дискретния блясък на предишните от тази серия Sadбесплатный хостинг картинок

# 101
  • Мнения: 448
Прилагам снимка на балсамите с обобщение.


1. Хималая с какао- твърд, лош вкус, най-зле от всичко, което съм имала.
2. Детски балсам от ДМ с боровинка - няма нито цвят, нито вкус, не бих повторила никога.
3. Ейвън с какао - омекотява, ароматът не е нищо особено. Не бих взела пак.
4. Балеа Интензив лилав - приятен лек аромат, иначе нищо особено.
5. Балеа с диня - приятен лек аромат, иначе нищо особено.
6. Нивеа с череша - силен хубав аромат, червен цвят. Ако ми залипсва черешата, ще си го взема пак. По-добър от всичко друго с череша, което съм пробвала.

Нивеа в метална кутийка - всички такива стоят много сочно като гланц и това много ми допада.
7. с Малина - леко белее на устните, ароматът е силен и приятен. Бих повторила.
8. с Какао - ароматът е на какао /аз очаквах шоколад/, но е силен и приятен. Бих повторила.
9. Детски балсам с портокал и ванилия от ДМ- много готин аромат. Щях да повторя ако не го бяха спряли. Сега се продава в същата опаковка нов с кайсия, който не става за нищо. А вкусът от портокала са го пренесли в новия балсам на Балеа с мандарина.

# 102
  • Мнения: 448
Поредните ужасни балсами, които си купих и горещо препоръчвам да НЕ купувате са:
1. Нивеа /тип червило/ с ванилия и маслен крем- има категоричен вкус на НИЩО.
2. Комплект от три балсама на Regina -Jeleni Luj с портокал, пъпеш и банан - по-ужасни на вкус не съм пробвала никога !
3. Ейвън Care с магнолия - на фона на гореизброените е направо добре, но не бих повторила, вкусът ми е като на шампоан.
4. Balea Rose Kiss - кофти вкус


Последните три ми харесаха, имат приятен вкус :
1. Балеа Сладка мандарина
2. Нивеа праскова
3. Био роуз с розово масло


Балеа с череша
- невзрачен вкус


Ейвън Lush Lips с канела и с шоколад - интересни вкусове

Последна редакция: пт, 29 дек 2017, 00:04 от rozi4kata

# 103
  • София
  • Мнения: 22 807
Сега ползвам балсама на NUXE в бурканчето. Има много фин, лек, ненатрапчив аромат и това много ми харесва. Действа страхотно на устните!  Heart Eyes  Peace

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
На нукс балсама в бурканчено си остава най-хубавия балсам евър😊

Общи условия

Активация на акаунт