Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 575
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 20 238
За нищо на света на си взимай на parodontax избелващата! Направо ми свали емайла!
Понеже и се чудя, ще опишеш ли какво точно прави и как ти го сваля, някакви едри частици ли има, или?   newsm78

# 691
  • Вестерос
  • Мнения: 38 380
Мерси  bouquet

# 692
  • Мнения: 17 546
имате ли впечатление за ефикасност на  намаления в ДМ шампоан Д-р Тайс за сърбящ, раздразнен скалп?
http://static.framar.bg/product/nahtkercen-shampoan.jpg
http://apteka.framar.bg/30011584/%D0%BD%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%BA% … 200-%D0%BC%D0%BB-
Имам! Спаси ме от вечно сърбящ и лющещ се на едри люспички от сухота скалп. Направо не мога да повярвам! Редувам със шампоан на Билка против сух пърхот, но започнах само с Нахткерцен и след като скалпът ми се изчисти,  започнах да ги редувам. Синът ми е със същия проблем, в Словакия е, казах му да си купи Нахткерцен и скоро каза, че няма проблем със сухота и лющене на скалпа. А ползвахме едни френски шампоани от аптеката, по 14-15 лв и като се измиех с този шампоан, кожата на главата ми се стягаше като допълнително пресушена вмеспо да е обратното, защото все пак този шампоан също беше против сух скалп.  Rolling Eyes

# 693
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 029
Исках да си взема в сряда от Лили спирала на Essence (Plump no Clump volume mascara), която вече махат от асортимента и която харесвам, но за съжаление беше останала само една бройка и то отваряна ( личеше си, че е скъсано тиксото, което слагат от магазина). Взех си една от новите им Forbidden volume . Първото ми впечатление от спиралата - не ми слепва миглите, прави ги обемни, не се рони. Четката не е толкова обемна като на Plump no clump и излиза по-лесно от отвора, но не забелязвам да остава много продукт по четката (необран при изваждането през отвора).

Последна редакция: нд, 28 фев 2016, 15:59 от ❇Sisi_91❇

# 694
  • София
  • Мнения: 5 289
За нищо на света на си взимай на parodontax избелващата! Направо ми свали емайла!
Понеже и се чудя, ще опишеш ли какво точно прави и как ти го сваля, някакви едри частици ли има, или?   newsm78
Толкова отвратителен вкус на паста не бях срещала до сега..На първото миене щях да повърна, веднага изплакнах. Мъча я от време на време, защото почиства добре зъбите, нооо от време на време.
Някой хвалеше тука една хомеопатична мисля, избелваща на Астера ли беше? newsm78 Ивченцето май я хвалеше, ами тази паста направи зъбите ми толкова чувствителни, още докато ги миех започваше да ме наболва тук там, ужасно усещане. Whistling

# 695
  • Мнения: 1 935
...
Живанк@, за съжаление няма как да сравня, но хайлайтъра на Catrice е хубав за дрогериен по мое мнение. Изглежда естествено, което аз много харесвам. Зависи какъв ефект търсиш. В скиртия текст ще сложа линк със снимки, в случай, че не си видяла по-назад в темата Simple Smile Peace


Благодаря Тони  bouquet И на теб Бижу  bouquet

# 696
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Доста енща на Есенс харесвам, но явно спиралите им няма да са сред тях.
Иначе днес пробвах хайлайтърите на Makeup Revolution на ръка- и розовият, и златният са невероятни. Чудя се само още кой от двата да взема.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Джой, вземи ги и двата.
Розовия за зимни и пролетни месеци, златото - за лято и есен. Не знам конкретно при тях какъв е грамажът, но ще ти стигнат за години.

# 698
  • Мнения: 545
Момичета някой пробрал ли е тази пудра на катрис
http://f.ptcdn.info/713/014/000/1390227661-70676-o.png
днес я гледах но не посмях да си я купя.

Отделно чудя се и за фиксиращия спрей за грим (май е с марка лили) . Дали прави нещо?

# 699
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джой, вземи ги и двата.
Розовия за зимни и пролетни месеци, златото - за лято и есен. Не знам конкретно при тях какъв е грамажът, но ще ти стигнат за години.
Имам все още някакви остатъци от здрачната пудра, само това ме спира да взема и двата. Пък и като се знам колко често ще ги позлвам... Whistling

# 700
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Е, значи розовия. И го покажи - ако не ти е проблем, чета много добри отзиви за марката, включително сенки и хайлайтъри.

# 701
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
ОК, като го взема, ще снимам Simple Smile. И сенките им изглеждат добре, повеето имат перлен финиш, а аз харесвам такива. Ружовете обаче са клоунски.

# 702
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Kiki, аз нямам проблем с тази паста. Камо ли да ме болят зъбите. Холи е много доволна от нея, но и аз не мога да кажа лошо. Peace

# 703
  • Мнения: 48
Предложете хайлайтър от бюджетния клас, който да е двойник на theBalm Mary Lou Manizer Luminizer
Скрит текст:

Този на Катрис споменат по-нагоре, такъв ли е?

# 704
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Не видях някой да е отговорил, затова пак ще попитам  Embarassed Тази очна линия продава ли се по магазините в София - L`Оreal Super Liner - Perfect Slim

Скрит текст:

Мисля, че я има по щандовете на Лореал, но скоро не съм се заглеждала  Peace

Предложете хайлайтър от бюджетния клас, който да е двойник на theBalm Mary Lou Manizer Luminizer
Скрит текст:

Този на Катрис споменат по-нагоре, такъв ли е?

Последният хайлайт на Катрис няма нищо общо с МериЛу.Подобен на него беше по-скоро здрачовската пудра на Есенс, но и нея я няма вече.

Общи условия

Активация на акаунт