Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 481
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 35 968
Джой, вземи ги и двата.
Розовия за зимни и пролетни месеци, златото - за лято и есен. Не знам конкретно при тях какъв е грамажът, но ще ти стигнат за години.
Имам все още някакви остатъци от здрачната пудра, само това ме спира да взема и двата. Пък и като се знам колко често ще ги позлвам... Whistling

пробвах един, когато бях в Прага, много ми хареса
после го поръчах от ензо, но на кожа не ми беше съвсем плътен - т. е. не гланц, а по-скоро разпръснати частички
ако решиш да вземеш два не ги купувай едновременно, поноси единия - другият няма да се свърши  Wink

Скрит текст:

# 736
# 737
  • Мнения: 583
Откъде мога да си купя такава кутия органайзер като на първата страница? Blush
Скрит текст:

Извинете, че нямам какво друго да кажа  Peace Купувам козметика от първа необходимост, в повечето случаи, когато нещо ми свърши. Следя ви с голям интерес от скоро, събирам идеи за кремове за лице и почистващи продукти. В същото време като ви чета и ми се прииска да си купя сто неща  Heart Eyes
Всъщност сега се сетих, че исках да ви питам още нещо: Ходите ли на козметик за почистване на лицето и някакви други процедури? Възможно ли е в домашни условия с някакъв продукт да постигнем дълбоко почистване?

На 40 съм, от доста години ходя всеки месец на козметик с редки изключения..например през последната година  Confused Мисля, че прекалено залагах на козметика и ме домързяваше за много процедури вкъщи. Кожата ми е отпусната вече, контура не е това, което беше. Трябват ми спешни мерки. Забелязала съм, че продуктите с кислород ми действат много добре. Някакъв крем да ми препоръчате в тази насока?

# 738
  • Мнения: 35 968

да, Джой е писала за тези, те бяха доста по-блестящи от моята тройка
също бяха плътни на ръка, но е възможно и те да не са толкова прекрасни на скулите  Peace

# 739
  • Мнения: 17 546
Хайде, пак аз... Embarassed

Заповядайте в   НОВАТА  ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт