Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 540
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 17 546
Бижу, благодаря за включването. Предполагам става дума за Arctic Aqua гелчето?
То всъщност моите мимически не са в околоочната точно, но пък може да го пробвам някой път. Нощният който използваш на Lumene също ли няма специфична възрастова група?
За нищо! Hug Да, за този гел става въпрос. За нощния, не знам да ти кажа, имаше май листовка в кутията и на него и на дневния, но на самото бурканче на крема нищо за години не пише и не помня. То и от двата имам за 2-3 мазания още и ще мисля какво да взема.

Впрочем, преди време споменах за новият крем L'Oréal Paris Revitalift Laser Renew, който си е за дъртози като мен. Взех тестерна опаковка и не ми харесва особено, а така му се бях наточила. Confused Първо ароматът - доста силен за такъв крем и мирише на рози, което за мен е ужасно. После... консистенцията сякаш наподобява базата за грим на Гарние, но с доста по-фина текстура и когато го пробвах за под фдт, стана някак тлъсто и хлъзгаво, и никак не ми допадна. Не съм измазала дори тестерската кутийка, която е нюню, но мисля че няма да го взема. Новият NIVEA CELLular Anti-Age ми допада много повече. Пробвах я с тестери и определено ми е добре на кожата от нея.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тони, може да се ползва чисто маслото. Аз го купувам от био магазин, опаковката е 20 мл, с капкомер и стига за много дълго време. Цената е под 20 лв.
Ако не ти допадне, винаги можеш да го ползваш като маска за коса или да добавиш в кремове.

# 722
  • Мнения: 433
А тези кремове на Lumene от къде ги купувате? Аз преди време ползвах ББ крем на марката и бях много доволна. Взех си го от едно козметично студио по препоръка, но след това не успях да го намеря...  Confused Искам пак да си го купя и да пробвам и други неща на марката.

# 723
  • Мнения: 17 546
Някои неща от бялата козметика на марката вече се предлагат в Лили. Декоративна все още не.

# 724
  • Мнения: 433
Някои неща от бялата козметика на марката вече се предлагат в Лили. Декоративна все още не.
Мерси, Бижу. Ще погледна другия път като отида.  bouquet

# 725
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Бижу, да не правиш нова тема посред нощите  Rolling Eyes

# 726
  • Мнения: 17 546
Ама, ако иска някой да я прави, аз не се натискам. Blush Направих по-предната, защото станаха 52 страници, втората, защото бях тук като стана на 50 страници.  Сега моля - теренът е свободен. Hug

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 883
Доста енща на Есенс харесвам, но явно спиралите им няма да са сред тях.
Иначе днес пробвах хайлайтърите на Makeup Revolution на ръка- и розовият, и златният са невероятни. Чудя се само още кой от двата да взема.
Аз съм си поръчала и чакам златистия хайлайтър /ако става въпрос за новите, кремообразни/. Събрала съм завидна колекция от Makeup Revolution, най-вече палитри сенки. Много ми харесват нещата им. Не са нещо супер изключително, но за цените си са направо перфектни. Сенките са много добре пигментирани. Обикновено са съчетани матови с перлени цветове и една палитра дава безброй възможности за различни визии. Имам и палитри с хайлайтъри, контуриращи пудри, бронзанти и ружове - добри са. Всяка има по осем нюанса. Харесвам и ружовете, които имам, не са прекалено ярки и клоунски. Не съм се интересувала за вредни съставки, обаче. Предполагам, че за тези цени, продуктите няма да блестят със супер високо качество.

# 728
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 466
Околоочния, хидратиращ гел на Lumene го имам и го ползвах два-три месеца редовно,
но честно казано не съм доволна. Като състав е супер, но странно, не видях никакъв ефект.
Да не говорим колко гадно лепне, направо ме влудява това лепнене.
Даже не знам дали ще го довърша, еветуално лятото.

Виж, дневният крем от серията - ARCTIC AQUA
3D HYDRATION CREAM-GEL - е хубав, наистина освежава,
но там пък имам други забележки...
Има силен парфюм и оцветител. Всеки път като отворя кутията и се ядосвам...
За какво им е трябвало да го правят син на цвят!?
Оцветителите са вредни и не е добре да се използват в продукти, които остават върху кожата.
За измивни продукти не е проблем, но това е БЯЛА козметика.
Няма да си го купя пак, за тези пари имам и по-добри алтернативи.


 

# 729
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
От околоочен гел аз лично не бих очаквала нищо. И в други теми се е коментирало, че евтините продукти за тази зона най-много да хидратират. А за сух контур като моя, дори и това не правят. Ползвам го колкото моментно и леко да овлажни преди полагане на грим. Кремовете, които вършат някаква работа, струват 3 или 4 цифрена сума. Peace

# 730
  • Мнения: X
Момичета,кажете как са боди бутерите на Велнея?До сега ползвах предимно на Алверде,но този с макадамията ми идва много странна миризмата....А и се задържа на кожата ми този аромат.....На Велнея боди бутера с бамбук как е като състав?Мисля него да си купя.....

# 731
  • Мнения: 1 931
Момичета, малко извън темата, но в ДМ продават ли каишки за котки против бълхи?

# 732
  • Стара Загора
  • Мнения: 546

 Новият NIVEA CELLular Anti-Age ми допада много повече. Пробвах я с тестери и определено ми е добре на кожата от нея.

Тъй като и аз съм в издирване на нов крем против бръчки, да питам този за каква възраст го дават и дали ще ок лятото (най-вече за Т-зоната, тъй като лятото ми се омазнява повече)?

# 733
  • Мнения: 20 201
За сух околоочен контур, с две ръце препоръчвам това:
http://aurimetry.com/seriya-v-ampuli-za-lice/maslo-za-okolo-ochite

Също много доволна съм била от околоочните на Авен - Истеал и Елуаж, но понеже избягвам многото химия напоследък, минах на ампулите.

# 734
  • Мнения: 17 546
Новият NIVEA CELLular Anti-Age ми допада много повече. Пробвах я с тестери и определено ми е добре на кожата от нея.
Тъй като и аз съм в издирване на нов крем против бръчки, да питам този за каква възраст го дават и дали ще ок лятото (най-вече за Т-зоната, тъй като лятото ми се омазнява повече)?
Ами кремът е против бръчки...  Grinning Значи е за по-зряла кожа. Бръчки, лично аз, открих след 40. Понеже от заплес по перлите снощи, забравих шампоана Нахткерцен, днес ще отида пак до ДМ и ще видя на кутията на тази Нивея отбелязана ли е възрастова категория.
Може би ще ти дойде мазно кремчето специално в Т зонота, макар да попива добре.
И за каишки против бълхи ще видя, но в Кауфланд има със сигурност.
За околоочен и преди писах, много ми допада на Avon Anew златното бурканче. Не припадам по нищо на тази марка, но това кремче е добро!

Общи условия

Активация на акаунт