Balea, Alverde, Catrice, Essence - 23 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 73 561
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 17 546
Купих си от ДМ втора опаковка на Q10 перлите на Nivea, защото са намалени на 18 и нещо, а аз съм супер доволна от този продукт, и на касата ми казаха, че има томбола на марката, та си спечелих един рол он. Crazy Най-после да спечеля нещо от този магазин, егати! Laughing Така сериозно им подпомагам месечния актив... Mr. Green Иначе за консерви влязох, както обикновено Joy

Последна редакция: нд, 28 фев 2016, 19:43 от Бижy

# 706
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 175
И аз ползвам перлите на Нивеа -засега нищо не мога да кажа, защото ги ползвам от скоро и това ми е първа опаковка. но ми харесва факта че попиват и не остават нищо мазно по лицето ми.

# 707
  • Варна
  • Мнения: 5 886
А тези перли за каква възраст са подходящи и вие какво целите, използвайки ги - само хидратация, анти ейдж ефект...? newsm78
И още нещо - за серум ли става въпрос или за крем?

Сега ще ги потърся и почета повече newsm78

# 708
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Някой ползвал ли е маската за очи и устни на Schaebens?
Някъде бях попаднала на ревю, но не мога да си спомня добре и не го намирам.

Къде я има

# 709
  • Варна
  • Мнения: 5 886
От "Елитис" съм я купувала.
Мисля, че я има и в Лили.

# 710
  • Мнения: 433
От Лили си я взех и преди малко се намазах. Приятно беше, попи доста бързо, но ми е рано още да изкажа мнение. Като я ползвам по-дълго време, ще споделя. Simple Smile

# 711
  • Мнения: 17 546
А тези перли за каква възраст са подходящи и вие какво целите, използвайки ги - само хидратация, анти ейдж ефект...? newsm78
И още нещо - за серум ли става въпрос или за крем?
Ами не е само серум. Хидратиращ гел и Q10 серум под формата на перли. За мен ефект има. Кожата ми видимо е с по-добър вид, по-изравнен тен и хидратирана. Малко ароматът не са го докарали, но ефектът е чудесен - мека, гладка и хидратирана кожа. Дори има разлика сутрин когато някой път забравя вечер да сложа перлите и съм сложила само крем. На мен си ми допадат и си ги ползвам с удоволствие.
Това пише на кутийката:
http://store.picbg.net/pubpic/3E/99/cc5168f359773e99.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/32/90/2899fa60774d3290.jpg

# 712
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Много интересно, Бижу, ще им обърна внимание  bouquet

# 713
  • София
  • Мнения: 489
Пише ли препоръчителна възраст за тези перлички? Simple Smile

# 714
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тони, ти къде се буташ в А група?
Не си ли около 25 годишна - с такива впечатления съм останала от блога ти. Нещо леко и хидратиращо за теб, има кога да изпъваш бръчки bowuu bouquet

# 715
  • София
  • Мнения: 489
Тони, ти къде се буташ в А група?
Не си ли около 25 годишна - с такива впечатления съм останала от блога ти. Нещо леко и хидратиращо за теб, има кога да изпъваш бръчки bowuu bouquet

Така е, не се бъркаш Grinning търся нещо, което да използвам концентрирано върху първите мимически Simple Smile

# 716
  • Мнения: 17 546
Не, нищо не пише за възраст. Последно пише това http://store.picbg.net/pubpic/84/2D/d5a6c0ce1438842d.jpg
Няма листовка вътре, всичко е на кутията,опакована с целофан и на картонения "калъф", който е нахлузен върху кутията.

Тони, вземи си гелчето на Lumene за околоочен контур, но и аз съм на мнение, че ти е рано за такива неща. Трябва ти просто нещо хидратиращо за цялото лице, защото хидратацията е хубава и нужна на всяка възраст, но не и специален продукт за определени зони, все още не.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Тони, ти къде се буташ в А група?
Не си ли около 25 годишна - с такива впечатления съм останала от блога ти. Нещо леко и хидратиращо за теб, има кога да изпъваш бръчки bowuu bouquet

Така е, не се бъркаш Grinning търся нещо, което да използвам концентрирано върху първите мимически Simple Smile

Ако си склонна да пробваш чисто био масло, препоръчвам ти шипково такова. Смятам, че то може да се ползва на всяка възраст, аз лично го нанасям вечер на цялото лице - включително около очите и врата, вместо серум. Попива бързо и на сутринта кожата е мека и подхранена.

Гелът на Lumene и аз го харесвам. Държа го в хладилника и сутрин е разкошен върху склонните ми да подпухват очи. Хидратиращият крем от същата серия е друг продукт, заслужаващ внимание.

# 718
  • Мнения: 17 546
Хидратиращият крем от същата серия е друг продукт, заслужаващ внимание.
Точно нощният от серията слагам над перлите вечер. Peace

# 719
  • София
  • Мнения: 489
Бижу, благодаря за включването. Предполагам става дума за Arctic Aqua гелчето?
То всъщност моите мимически не са в околоочната точно, но пък може да го пробвам някой път. Нощният който използваш на Lumene също ли няма специфична възрастова група?

Тайга, благодаря и на теб. Мисля, че и друг път съм чела за ползотворното действие на шипковото, но хубаво ли е да се ползва в чист вид и неразредено с нищо? В аптеките дали може да се открие или някои био магазини?

Общи условия

Активация на акаунт