Каква беше, а каква станà (искрено и носталгично)

  • 26 357
  • 404
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 329
Ей, сега и мен ме загложди любопитството. Някой спомня ли си наистина коя беше форумната "любов" на Кейси?

# 391
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вижте каква тема изрових: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183985.0
Четете и се учете от истинските динозаври.

# 392
  • Мнения: 329
"Кръв и пот в клюкарника" Crazy hahaha Ей, какви теми е имало едно време, ехееей...

# 393
  • Мнения: X
Цитат
Цитат на:  Dona в сб, 21 апр 2007, 14:07 
Цитат
Цитат на: Тони Сопрано в сб, 21 апр 2007, 14:03
Добре де, само мен ли ме забавляват мушиците?

Какво да ме забавляват, бе Тони? То като си семпъл, ни заяждането ти - заяждане, ни иронията ти - ирония.

# 394
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Тъкмо и аз от това се впечатлих, Жаве. Колко е актуална Дона и сега.

# 395
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Добре де, само аз ли съм този, който не вижда кой знае каква голяма, ама принципна разлика между тая древната и настоящата тема, например, или няколко десетки подобни? Обсъждат си хората тоя-оня и някакъв актуален тогава форумен скандал. Имат си всичко - и форумна драка, и неориентиран новобранец, и недоволни от форумната атмосфера, и сеирджии, и ментори-стари кучета, и форумни петли си имат.

Някои от тях са по-остроумни от средното, други - не съвсем остроумни. Хора. Нищо ново под слънцето.

# 396
  • Мнения: X
Добре де, само аз ли съм, дето не вижда кой знае каква голяма, ама принципна разлика с настоящата тема, например, или с няколко десетки подобни? Обсъждат си хората тоя-оня и някакъв тогава актуален форумен скандал.

Някои от тях са по-остроумни от средното, други - не съвсем остроумни. Хора. Нищо ново под слънцето.

Тъкмо щях да пиша, че нищо различно не виждам в темата на "динозаврите". Признавам, че прочетох само първата страница и затворих линка, защото ми доскуча.

# 397
  • Мнения: 314
Вижте каква тема изрових: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183985.0
Четете и се учете от истинските динозаври.

Какво трябва да науча от тази тема, Лиляна? Simple Smile Моля те да ми посочиш нещо конкретно!

# 398
  • Мнения: X
Вижте каква тема изрових: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183985.0
Четете и се учете от истинските динозаври.
Ега си темата! Карлуково фест натюрлих! Mr. Green

# 399
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
Вижте каква тема изрових: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183985.0
Четете и се учете от истинските динозаври.
Ега си темата! Карлуково фест натюрлих! Mr. Green
hahaha Тъкмо се чудех как да я опиша тая тъпа тема и ти го каза. Peace

# 400
  • Мнения: 22 036
Единствената разлика е, че потребителите бяха по-малко и горе-долу повечето бяха разпознаваеми. На мен Дона ми липсва с чувството си за хумор и пиперливия си език. И сега си има достойни сблъсъци и евтини заяждания. Липсват ми и други потребители, но не защото борума е обеднял, тъй като и сега смятам, че има много интересни "образи". Просто ми харесваше да чета някои от предишните, които не пишат. Ако никой сега не ми харесва, ще спра да пиша.

# 401
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Какво трябва да науча от тази тема, Лиляна? Simple Smile Моля те да ми посочиш нещо конкретно!
Как да се изразяваш, без да обиждаш, но и да поставяш в същото време хората на мястото им.
Нещо конкретно е цитирала Жаве по-горе.
Даже и Татти беше по-различен в забележките си:

Цитат на: Tatti в сб, 21 апр 2007, 22:28
Цитат на: kocinka в сб, 21 апр 2007, 20:51
....Приемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва....
Майтапът няма нищо общо с изразните средства, използвани от седмокласниците в голямото междучасие пред кафето.

Проблемът с клюкарника е, че от общо 100% пишещи тук, четящите са под 10%.
Всеки трябва да е оригинален. На всяка цена. Четенето не се брои. Не носи точки.
Дори някой да е имал какво да каже, мнението е в "торбата", а тя е голяма, широка и дълбока. И кръгът се затваря.

# 402
  • Мнения: 314
...
Какво трябва да науча от тази тема, Лиляна? Simple Smile Моля те да ми посочиш нещо конкретно!
Как да се изразяваш, без да обиждаш, но и да поставяш в същото време хората на мястото им.
Скрит текст:
Нещо конкретно е цитирала Жаве по-горе.
Даже и Татти беше по-различен в забележките си:

Цитат на: Tatti в сб, 21 апр 2007, 22:28
Цитат на: kocinka в сб, 21 апр 2007, 20:51
....Приемайте го на майтап и не се впрягайте излишно.Не ми пука кво мислите за мене,не ви познавам и не ми трябва....
Майтапът няма нищо общо с изразните средства, използвани от седмокласниците в голямото междучасие пред кафето.

Проблемът с клюкарника е, че от общо 100% пишещи тук, четящите са под 10%.
Всеки трябва да е оригинален. На всяка цена. Четенето не се брои. Не носи точки.
Дори някой да е имал какво да каже, мнението е в "торбата", а тя е голяма, широка и дълбока. И кръгът се затваря.

Аз ли трябва да го науча? Laughing

# 403
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Аз ли трябва да го науча? Laughing
В предходния си пост не съм се обръщала към теб конкретно. Ако не умееш да общуваш по посочения начин, то може да почетеш и да се учиш, ако ли можеш, не е задължително.

# 404
  • Мнения: 314
...
Аз ли трябва да го науча? Laughing
В предходния си пост не съм се обръщала към теб конкретно. Ако не умееш да общуваш по посочения начин, то може да почетеш и да се учиш, ако ли можеш, не е задължително.

Благодаря ти за уточнението, Лиляна! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт