Отговори
# 105
  • Мнения: 15
 Аз искам да попитам вече родилите мами, бебетата при вас ли стоят постоянно или не?

# 106
  • Мнения: 1 262
А колко дни е предтоят при секцио?

# 107
  • Мнения: 22
Ами при секциото бебетата ги дават на втория ден при нас.След като се раздживат майките са постоянно с тях.Сутрин ги взимат за тоалет и пак ги връщат.Престоя при мен беше 4-ри дни.

# 108
  • Мнения: 1 262
Благодаря.Мислех да раждам в София поради секцио номер 4,но щом в Търново е ик ще ми е по-добре.Мисля да се доверя на доцента ,отново.А след секцио някой ползвал ли е епидурално обезболяване?Още един въпрос,преди секцио правят изследвания нали?

Последна редакция: пт, 14 апр 2017, 13:02 от mari:)

# 109
  • Мнения: 8
Правят, да Simple Smile

# 110
  • Мнения: 289
Здравейте!
Да попитам раждалите по-скоро там, всичко на един етаж ли е? В смисъл, разхождат ли те по други етажи за родилна зала, операционна, стая за родилка и т.н. Или всичко си е събрано на един етаж, независимо от какви манипулации може да се нуждае раждащата жена?

# 111
  • Велико Търново
  • Мнения: 281
Здравейте,има ли раждали при д-р Михайлова? Останахте ли доволни?

# 112
  • Мнения: 10
Здравейте,
Бих искала да попитам как стои въпроса във великотърновскота болница относно признаването на детето от бащата, когато родителите не са сключили брак. В някои болници изискват нотариално заверена декларация, в други се попълва в болницата.

# 113
  • Свищов
  • Мнения: 874
Когато раждах нищо не искаха. Майката попълваше документите и декларацията, че бащата припознава бебето, а после бащата носеше документите с нейната и своята ЛК в общината за издаване на акт за раждане. При женените двойки се попълваше само информация с името на детето, адрес, педиатър и дата на сключване на граждански брак. Автоматично вписаха бащата.

# 114
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте!
Да попитам раждалите по-скоро там, всичко на един етаж ли е? В смисъл, разхождат ли те по други етажи за родилна зала, операционна, стая за родилка и т.н. Или всичко си е събрано на един етаж, независимо от какви манипулации може да се нуждае раждащата жена?

Предродилна, родилна зала и стаите за родилки са на един етаж. Виж операционните незнам къде са, защото раждах нормално.

# 115
  • Мнения: 289
Здравейте!
Да попитам раждалите по-скоро там, всичко на един етаж ли е? В смисъл, разхождат ли те по други етажи за родилна зала, операционна, стая за родилка и т.н. Или всичко си е събрано на един етаж, независимо от какви манипулации може да се нуждае раждащата жена?

Предродилна, родилна зала и стаите за родилки са на един етаж. Виж операционните незнам къде са, защото раждах нормално.

Мерси.
А разбрах, че бебетата са при майките си след нормално раждане. Това в много хубаво. Но ако жената няма сили и има нужда да си почине ден-два, има ли вариант да не е при нея бебето?

# 116
  • Мнения: 10
Здравейте, отново.
Имам няколко въпроса:
 - как стоят нещата с бельото, при нормално раждане разрешават ли носене на бельо?
- списъците за необходими неща за родилното, които са по-назад в коментарите актуални ли са?

# 117
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте, отново.
Имам няколко въпроса:
 - как стоят нещата с бельото, при нормално раждане разрешават ли носене на бельо?
- списъците за необходими неща за родилното, които са по-назад в коментарите актуални ли са?

Те са актуални, ама реално половината неща не ти трябват.
Значи за бебчето искат само и единствено памперси и мокри кърпички. Ако искаш си носи и залъгалка. Те ги обличат с техни дрешки, не си носи свои, защото може и да останат там. Козметиката също е тяхна.
За майката - лигнин, еднократни чаршафи, чехли, нощници, превръзки, бельо и задължително помпа за кърма. Тоалетните принадлежности и кърпа за баня.
На мен това ми беше абсолютно достатъчно като раждах края на Ноември мин година.

# 118
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Здравейте!
Да попитам раждалите по-скоро там, всичко на един етаж ли е? В смисъл, разхождат ли те по други етажи за родилна зала, операционна, стая за родилка и т.н. Или всичко си е събрано на един етаж, независимо от какви манипулации може да се нуждае раждащата жена?

Предродилна, родилна зала и стаите за родилки са на един етаж. Виж операционните незнам къде са, защото раждах нормално.

Мерси.
А разбрах, че бебетата са при майките си след нормално раждане. Това в много хубаво. Но ако жената няма сили и има нужда да си почине ден-два, има ли вариант да не е при нея бебето?

Е тука вече нз. Аз имах много леко раждане, чувставх се добре и от момента в, който ме настаниха в стаята си исках момиченцето при мен. Но целят персонал там е свестен и много отзивчив, предполагам ще влязат в положение.

# 119
  • Мнения: 10

geryto001 - много благодаря за бързия и изчерпателен отговор. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт