Отговори
# 75
  • Мнения: 598
Здравейте,искам да попитам дали изписват събота и неделя?

Да, ако раждате нормално Ви държат 3 нощувки и Ви изписват независимо дали е събота\ неделя или друг ден. Единственият недостатък на изписването в събота и неделя е, че трябва да отидете в работен ден, за да Ви напишат болничния.

# 76
  • Мнения: 1 298
За бельо не са ми правили проблем от втория ден като ми махнаха катетъра, понеже бях секцио, сложих гащи и превръзка за родилки.

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 4
Колко дена ви държаха секцио и колко дена преди операцията влязохте в родилно?

# 78
  • Мнения: 1 298
Приеха ме деня преди секциото, след раждането 3 нощувки.

# 79
  • Мнения: 8
На мен също не са ми правли проблеми за бельо, след като ми махнаха катетъра си слижих гащи със превръзка. Приеха ме в деня на операцията и нощувах три дена там.

# 80
  • Мнения: 8
На мен също не са ми правили проблеми за бельо, след като ми махнаха катетъра си сложих гащи и превръзка. Приеха ме в деня на операцията и нощувах три дни там.

# 81
  • Мнения: 101
Родих преди седмица. Секцио. Докато бях с катетър, трябваше да съм само с лигнин. В момента в който ми го махнаха, сложих бикини и превръзка за родилки. Никой нищо не ми е казал!

# 82
  • Мнения: 62
Здравейте, моля за мнения за отношението на персонала и условията в стаите. Не съм кой знае колко претенциозна, но съм чувала, че е останал от стария персонал в отделението, който меко казано е нелюбезен, а най-малко ще ми трябва някой да ми се кара насреща и да не ми обръща внимание или пък да стоя в мизерна стая с някоя циганка. Моля за всякакви мнения, за което благодаря Simple Smile
П.С. Има ли ВИП стаи?

# 83
  • Мнения: 4
Когато ходих на отворените врати казаха, че не слагат циганка с българка, секцио с нормално раждане. Разделени са. Когато аз раждах го видях, че наистина е така. Стаите са чисти и лично аз не срещнах нелюбезен персонал освен една докторка.

# 84
  • Свищов
  • Мнения: 878
Аз си бях с нормално родила циганка и с нормално родила туркиня в стая. Но това когато родилното беше в гинекологията и нямаше много стаи. Сетрите бяха нелюбезни - другите - ок.

# 85
  • Мнения: 42
Здравейте,има ли родили наскоро мами? Интересува ме цената за избор на екип при секцио дали е 650лв все още? Утре съм на преглед при доцент Стойков и смятам да говоря с него за планирано секцио, тъй като имам дискова херния,  която ми създава много проблеми през последните пет години.  И още,  тъй като не съм от Търново,  може ли да ми кажете дали Старата болница е на ул Бузлуджа 1? Благодаря предварително! 

# 86
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 175
Аз родих нормално в отделението на 23,11. Родих без избор на екип и отношението на всички беше повече от хубаво. В стаите е чисто и приветливо. Бях с една мама родила секцио.  Доколкото видях на списъка на вратата на отделението цената за избор на екип за нормално раждане е 500лв, а за секцио 650лв.

# 87
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз не съм от Велико Търново, но искам да раждам там.Моля ви за повече информация и за актуален номер на доц.Стойков. Благодаря предварително!

# 88
  • Мнения: 42
0888715066 - на този номер можеш да търсиш доцента във времето от 19:00 до 20:00 часа и да си запишеш час за преглед.  Аз родих тук този петък,  като доцент Стойков и екип ми направиха едно перфектно секцио. Утре ни изписват. Очарована съм от професионализмът и прекрасното отношение на всички!!!

# 89
  • Мнения: 2
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт