София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 113 109
  • 831
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 109
Благодаря ви, дами! Ходих на пазара на Красно село, но навсякъде бяха свършили. Накрая открих във Фантастико на спирката. Взех предпоследните 2 кутийки Simple Smile Оставих една и за една баба зад мен, която с жаден поглед ме пита "Бели ли са???" Grinning
Весели празници!

# 76
  • София
  • Мнения: 9 926
В коя църква ходите?  Rolling Eyes

Познавате ли някой добър учител по рисуване в района или в съседство?

# 77
  • Мнения: 234
Тресе ме параноята за детските ясли. Търсих отзиви за 93 и 8 ОДЗ - не бях очарована. Сякаш в 8 ОДЗ има повече доволни мами, но пак зависи на кого ще попаднеш. Направо се чудя искам ли да приемат детето на ясла или не искам. Напишете някоя успокоителна дума Simple Smile
За Била стикерите - имам бая ама нещо не се ориентирах събрали ли сте ги. Ако на някой му трябва нещо конкретно - да ми пише на лични. Аз исках да продам някакви на базара за бебе Дилян, но нямаше интерес.
В църква не ходя в квартала. Тази до 6то РПУ нещо не ме влече...

# 78
  • София, България
  • Мнения: 2 222
От яслата в 8 ОДЗ и ние сме много доволни. По-точно групата на г-жа Топалова, г-жа Маринова и г-жа Тодорова. С трето дете, тоя филм с яслите и градините го гледаме за пети път, но това е най-свястната група, в която сме попадали. Ако не вкараш детето в яслите после по-трудно ще го приемат в градина.

Църквата до 6то РПУ изглежда много симпатична отвън. Вътре не съм влизала.

# 79
  • Мнения: 234
Ами ние ще сме на жребий за 8 ОДЗ. Не е голям шансът. Не знам кои госпожи приемат новите групи. Знам за яслата, че дава точки. Дано стане най-доброто за детето.
Много е симпатична църквата, нещо попа не ми допадна. Ама е близо, в квартала е и е хубаво, че я има Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 1 977
Аз пък в църквата точно попът харесвам. Simple Smile
Лошо е,че църквичката ни е една за много квартали - Борово,Красно село,Манастирски ливади,Бъкстон.На големите празници се вият големи опашки,за да влезеш вътре  Tired

# 81
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
На Бъкстон има още една църква. На пресечката с Иван Сусанин.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 977
Тази е старостилна.Веднъж отидохме в нея на разпети петък и се чудехме в каква секта сме попаднали,не се минаваше под масата,всички бяха със забрадки,после търсих в интернет да не е католическа /тогава съвпадаха нашия и католическия великден/ но прочетох,че е старостилна.

# 83
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Е, аз не ги разбирам много, но понеже минавам от там, я знам  Peace

# 84
  • Мнения: 51
Здравейте мами! Включвам се и аз във вашата тема. Живея на ул. Пирин , след 10 дни ми е термина и още не съм записала бебка на педиатър! Със сигурност ще е към 20 ДКЦ , но се колебая между Матеева, Йосифова и Вангелова! И за трите чета добри отзиви, но са от преди  няколко години! Има ли по- нови впечатления от тях ? Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте мами! Включвам се и аз във вашата тема. Живея на ул. Пирин , след 10 дни ми е термина и още не съм записала бебка на педиатър! Със сигурност ще е към 20 ДКЦ , но се колебая между Матеева, Йосифова и Вангелова! И за трите чета добри отзиви, но са от преди  няколко години! Има ли по- нови впечатления от тях ? Simple Smile

Не знам колко ще съм ти от полза, ние бяхме при Вангелова от раждането до 6м. (от януари до юни мин. година), имам добри впечатления от нея, но не е много обяснителна, спомням си, че като дойде на първата консултация след раждането и като започна да върти пъпа на малката, за да падне много се ядосах и я помолих да не го прави (държеше се на една кожичка и щеше да падне всеки момент така или иначе.. ама все пак), успявала съм да се свържа с нея по телефон в работно време за въпроси, в неработно не съм сигурна, че ще ти вдига, но мисля, че имаше договор с МЦ Лора за обслужване на пациентите в извънработно време. Като цяло мисля, че е добър избор, има доста опит, но аз харесвам да ми се обяснява повече (тя отговаря на въпроси, но самоинициативно не дава съвети, поне при нас беше така). Сега сме при педиатър, който не е в районаи всъщност е доста далече.

# 86
  • Мнения: 51
Благодаря за инфото Simple Smile мисля да пробвам първо с Вангелова, ако не ми допадне - с Матеева.

# 87
  • Мнения: 51
Относно МЦ "Лора", какви са цените за дневно и нощно посещение? На една табелка  в 20 ДКЦ пред кабинета на педиатрите пишеше, че дневното е 30 лв, а през нощта между 20 и 08 часа е 2.80 лв. Каква е логиката?

# 88
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
След 20 ч. до 8 на следващия ден и през почивните дни плащаш потребителска такса както при ЛЛ. През деня в делнични дни си е частен кабинет. Даже Лората на Г. Делчев не работи в делнични дни. Почти всички ЛЛ в 20та имат договори с Лора за обслужване на пациенти в извън работно време.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 678
Може ли някой да се включи с отзиви за 55 СДЯ? Добре ли се държат с децата? В текущото положение там е по-голям шанса ни за влизане, но четох лоши мнения от преди, но дали е така и в момента..

Общи условия

Активация на акаунт