Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~85~

  • 32 948
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Привет  Hug И аз съм на работа, но не мога да не ви честитя, добре, че свърши тая профилактика  Laughing
Честит празник на всички българи, нека се гордеем с героичното минало, пък в настоящето да сме толерантни и живеем в разбирателство с всички!  Peace
Народ, който помни историята си, може да гледа към бъдещето с високо вдигнато чело!  bouquet

# 676
  • Мнения: 30 820
#Survivor Allah kahretsin 😠😒 hahaha hahaha hahaha

# 677
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Явно турците харесват повече Сървайвър...  #Cussing out  Joy Joy

# 678
  • Мнения: 30 820
Рускините у 5 и 30 сабах са я превели Shocked бе тия на норма ли са newsm78 Laughing

# 679
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Конкуренция, Ренка  Peace Ще спАт после  hahaha


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 12:11 от Galidan

# 680
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Те са луди  Joy Joy Joy
Оф, тази красота на Несли...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ( Бог да я закриля и да я пази от зли помисли ).

# 681
  • София
  • Мнения: 13 690
За този момент рускините пишат че Кадир сигурно е гледал с едно око... hahaha hahaha hahaha




Прекрасен спомен  Heart Eyes па макар и в "бяло"  Heart Eyes


Красавци са и двамата

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 12:55 от БлагаВест

# 682
  • близо до брега на морето
  • Мнения: 10 202
Еврика newsm44 newsm44 newsm44
]Най-после да успея да влезна и аз бе Laughing
Честит празник bg bg bg
Щях да пиша,ама забравих си мислите с тая профилактика аааа Mr. Green
Значи и на комшитата не им аресал епизода Joy Joy Joyми като копират Joy Joy Joy
Аз ще гледам саде финало Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 10 486
Най-после и аз да вляза Laughing
Привет, прекрасни Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит празник bg bg bg

# 684
  • Дубай
  • Мнения: 3 766
Честит празник прекрасни.Най–после успях да влезна.

# 685
  • Мнения: 9 532
Честит празник и от мен ! bgРейтингът си е чудесен .Е, към гледането на  Сървайвър са се присъединили повечето от мъжете .
Хубав епизод , действието се развиваше бързо , добре , че не протакаха с това отвличане .И завърши супер. Hug Hug Hug Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 686
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Най- после оправиха сайта.  Hug Hug Hug

# 687
# 688
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет моми4ета  Hug

4естит празник на вси4ки  Hug Hug

да се изкажа набързо, 4е съм много заета  Laughing

изгледах еп  Laughing

целувкат ане беше лоша....сега да не ме обвините в мрънкяло, ама ще си кажа  Crossing Arms

целувката беше много нежна, добре заснета въпреки, 4е ни я замъглиха, осветиха, отдале4иха и там какви ли не трикове. Но  Stop на мен ли4но такава нежна целувка не ми подхожда на цялата екшън сцена  Naughty
и вие сте го отбелязали...ти4ат, изведнъж Кемо се спира, Нихан4е запъхтяна запо4ва да говори нещо , Кемо я гледа улюбено и по4ва да я целува...
за тази сцена нещо по-диво би било по-подходящо, нещо силно..нещо, което с което кемал да ми покаже 4е е бил уплашен да не я загуби и сега след като я е намерил да изрази радостта си 4е я е спасил и е жива и здрава...4е той попита ли я изобщо дали е добре? дали е наранена? Може и да съм пропуснала!!!
целувката като изпълнение, като заснемане ми беше ОК, въпреки, 4е им ли4еше сковаността и на двамата, но такава целувка е подходяща за лека нощ  Laughing

аз между другото я предвидих тази целувка  Joy Joy Joy сега о4аквам и другото ми предположение да се окаже вярно  Joy да видим как Емир стои от страни и ги гледа как се нагъват наще  Joy Joy Joy Joy

другото, което исках да споделя и е много по-важно от целувката
аз с моя прекрасен турки 4ух Танер да казва на Нихан 4е брат и е НЕВИНЕН!!! и мисля 4е то4но това Нихан обясняваше на Кемал.
Моля кажете, някой друг 4у ли думата masum от Танер  newsm78 което озна4ава невинен???????

не разбрах, каква беше играта с Озан, 4е го бяха вмъкнали в колата уж като отвле4ен  newsm78 с завързани ръце и уста  newsm78
ако може някой да ме светне ще съм благодарна  Hug

хубав ден на вси4ки ви  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 7 162
Меги,и аз мисля,че Танер това й каза и после Нихан го споделяше с Кемал...за самата думичка не съм сигурна,но цялата сцена остави такова впечатление в мен  Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes




П.П.
Вярно така се чува...кардешим масум заате  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 20:34 от anitto

Общи условия

Активация на акаунт