Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~85~

  • 32 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Рускините у 5 и 30 сабах са я превели Shocked бе тия на норма ли са newsm78 Laughing
Ми пари печелят ма, а и кой я преведе по-бързо той ще печели . Евето, беше споменала, че няколко групи го превеждат, та за да се плаща именно на тях , явно за това бързат така  Thinking

# 691
  • София
  • Мнения: 13 690
Много силен Каан  newsm10
"Нихан! Любима, не се страхувай! Нихан, не се страхувай! Погледни, тук съм, Нихан"
Умее да предаде всичките преживявания и емоции на героя си  Naughty



На снимачната площадка от днес  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 9 532
Да ви кажа намерих епизода на руски във Вибокса , но под заглавие ""Отвличането на Нихан ".И аз мисля като Меги , че целувката макар и красива ,трябваше да буде нещо по - бурно, като отприщване на чувства - радост ,че е невредима , адреналин , край на това само наложено въздържание ...
Както ида е...погледа му преди целувката беше подобаващ, но как я гледаше , когато лежаха на тревата !!! Все едно наистина е влюбен в Неслихан .Браво , Бурак .
И понеже в момента гледам преведения на руски епизод ( Възела ще го чакам преведен )искам да ви кажа какво ми хрумна .Главният изнудвач да е Хакъ бей .Всъщност той не е изнудвач , а по -скоро с това е тормозел Емир .И сега , когато разбра ,че му остава малко живот вече пришпорва нещата .И явно си следва негов план , независимо от Кемал .Боже , увлякох се ...
И още нещо - с риск да заприличам на колежките от Хвъркатото , ще спомена нещо , което съм видяла в друг филм- във филма"" Твърде лично ""с Лиъм Нийсъм .Той каза на дъщеря си по телефона за секунди да му опише похитителите си като ги види и тя го направи - като Ниханче сега ги описа на Кемо .
Сори , че изписах ""Война и мир "" Close

Последна редакция: чт, 03 мар 2016, 23:25 от Phillipine

# 693
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Меги, аз доколкото разбрах Озан го ползваха, за да наемат халето, уж са го отвлекли и им трябва място, пък онзи имал две и им казаха, че едното е заето( демек Нихан е там). И като отидоха, попитаха това ли му е другото и влязоха в него  Peace

 Mr. Green
Скрит текст:

# 694
  • Мнения: 22 182
Филипине  Hug мисля, че съм го гледала този филм  Peace
За две момичета, които заминаха на екскурзия в Европа, нали  Thinking
Готин беше  Sunglasses

Съгласна съм, че целувката трябваше да е по-съджак, нооо много красива беше де  Crazy
малиии Кемалчик как я гледаше, чак забелязали червените му уши и замириса на газ из мамата  Laughing

Привет на всички пак  Hug Hug Hug

Бай Хакъ мен много ме издразни, щото се оказа, че е знаел за Нихан, но продължава да набутва Асуто на Кемо и нищо чудно да успее  #2gunfire
Склонна съм вече да вярвам, че може той да е шефа на Туфан  Peace

# 695
  • София
  • Мнения: 13 690
Филипине  Hug мисля, че съм го гледала този филм  Peace
За две момичета, които заминаха на екскурзия в Европа, нали  Thinking
Готин беше  Sunglasses

Съгласна съм, че целувката трябваше да е по-съджак, нооо много красива беше де  Crazy
малиии Кемалчик как я гледаше, чак забелязали червените му уши и замириса на газ из мамата  Laughing

Привет на всички пак  Hug Hug Hug

Бай Хакъ мен много ме издразни, щото се оказа, че е знаел за Нихан, но продължава да набутва Асуто на Кемо и нищо чудно да успее  #2gunfire
Склонна съм вече да вярвам, че може той да е шефа на Туфан  Peace
Ще се окаже май скрита лимонка Хакъ бей  newsm78
Относно целувката аз мисля че си беше много точна - толкова време не смееше да предприеме нещо такова защото тя все пак е семейна но в него надделяха чувствата - беше много нежна и много истинска  Naughty

# 696
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
Аз все още мисля, че не е Хакъ Бей, а някой свързан с момичето.  Peace Но ще видим. Целуфана ми хареса  Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 885
Честит празник Hug
Аз си мисля че наистина май Хакъ ще се окаже  Peace

# 698
  • Дубай
  • Мнения: 3 766
Много силен Каан  newsm10
"Нихан! Любима, не се страхувай! Нихан, не се страхувай! Погледни, тук съм, Нихан"
Умее да предаде всичките преживявания и емоции на героя си  Naughty


Много ми хареса как го изигра чак ми стана жал за него.
Филипине  Hug мисля, че съм го гледала този филм  Peace
За две момичета, които заминаха на екскурзия в Европа, нали  Thinking
Готин беше  Sunglasses

Съгласна съм, че целувката трябваше да е по-съджак, нооо много красива беше де  Crazy
малиии Кемалчик как я гледаше, чак забелязали червените му уши и замириса на газ из мамата  Laughing
Целувката ми хареса ,обаче имаше още малко за доизкусуряване.
Привет на всички пак  Hug Hug Hug

Бай Хакъ мен много ме издразни, щото се оказа, че е знаел за Нихан, но продължава да набутва Асуто на Кемо и нищо чудно да успее  #2gunfire
Склонна съм вече да вярвам, че може той да е шефа на Туфан  Peace
Аз също мисля че Хакъто Бей ще ги ожени , мисля че не е той човека който дърпа конците,като се замисля може пък да е имал връзка с майката на Емко newsm78 newsm78 newsm78
Ще се окаже май скрита лимонка Хакъ бей  newsm78
Относно целувката аз мисля че си беше много точна - толкова време не смееше да предприеме нещо такова защото тя все пак е семейна но в него надделяха чувствата - беше много нежна и много истинска  Naughty

На снимачната площадка от днес  Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 9 532
Няма ли фраг още ? То те нямат празник  newsm48 .Пошегувах се дебелашки като Къци Вапцаров  smile3532

# 700
  • Мнения: 1 367
Добър вечер севдички Hug Heart Eyes  Hug Heart Eyes И аз съм съгласна с Меги че целувката можеше да е малко по внезапна,по бурна,но пък бях от тези които мрънкаха  за нея така че не обърнах внимание. Снощи направо ми напълниха душата  Heart Eyes
Бу доста го е закършил клетия Мичонка трябва да му прости за целуфана снощи и да си го вземе че скоро ще го изхвърлят от гнездото hahaha hahaha hahaha
Колежките започнаха да пожелават щастие и любов на Несли и Кадир ей страха е едно от най-силните чувства поне аз така го усещам Laughing как па така от днес се загрижиха за патроните

# 701
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Нали, и аз това си помислих, като видях какви са станали любезни!  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 9 532
Нали, и аз това си помислих, като видях какви са станали любезни!  Mr. Green
Деси , Гале пак сте скитосвали по чуждите къщи  smile3521

Еве , невероятно -----дават "Твърде лично 2 '' по Диема .Боже, аз съм врачка ... smile3515

# 703
  • Мнения: 30 820
Рускините у 5 и 30 сабах са я превели Shocked бе тия на норма ли са newsm78 Laughing
Ми пари печелят ма, а и кой я преведе по-бързо той ще печели . Евето, беше споменала, че няколко групи го превеждат, та за да се плаща именно на тях , явно за това бързат така  Thinking
Те се морат ние печелим Mr. Green Party

Айде па са бурна требвало да е ooooh! и вие не знаете ко искате Mr. Green

Ааааа додохте ли на Хак ви е Mr. Green

Аз изгледах 1 еп на Зимно слънце Laughing флюбих се у серяла Laughing обаче бил с нисък рейтинг #2gunfire #2gunfire #2gunfire мама им шалвареста #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Васе за нас е баш Laughing

# 704
  • Мнения: 9 532
Рени , какъв е този сериал - как е на турски ?

Общи условия

Активация на акаунт