Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~85~

  • 32 949
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30 820
Рени , какъв е този сериал - как е на турски ?
Кис Гюнеш Mr. Green със Шокрю и Аслъ Енвер

# 706
  • Мнения: 9 532
Рени , какъв е този сериал - как е на турски ?
Кис Гюнеш Mr. Green със Шокрю и Аслъ Енвер

Да , новия сериал на Аслъ .И аз някъде чух , че нещо рейтинга не е добър .Тия комшийте само пародии и чалми харесват май  ThinkingДобре , че нашият върви добре  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 1 367
Нали, и аз това си помислих, като видях какви са станали любезни!  Mr. Green
Деси , Гале пак сте скитосвали по чуждите къщи  smile3521

Еве , невероятно -----дават "Твърде лично 2 '' по Диема .Боже, аз съм врачка ... smile3515
Фелипе Hug хвана ни душо ама немого да се стърпя да не прочета мнения за КС то на Бу са му почервенели ушите от обсъждане Mr. Green
Ренка и ти си права няма угодия  Peace но както и да е важното е че доживяхме снощи целуфана който според мен не беше само долепени устни Twisted Evil И за да разбуня духовете обърнахте ли влияние как при целувката след погледа на Кемо ,Нихан вече реши да приключва ,ама като че ли Кемо не беше на това мнение ,някак си прави движение към нея и аз незнам как да го обясня може да е по сценарии или Бу се е увлякъл Twisted Evil

# 708
  • Мнения: 9 532
 Деси , хубаво беше , искрено и нежно изиграно .Но на мен много ми хареса и въображаемия пикник , как я гледаше Кемо .Добре , че знам за отношенията и на двамата в реала , иначе и аз ще почна с едни въжделения и мечтания  Heart Eyes knit newsm36

# 709
  • Мнения: 30 820
И пак опираме до Бу Laughing добре че е той та фенките му да дигат рейтинга Mr. Green

Как може да се заяждат с Богоизбраната а той да мълчи ooooh! Crossing Arms

А туй пожелание за наще е от страх за техния Mr. Green а тя нали цъклестата Mr. Green е залетела за него Mr. Green

# 710
  • Мнения: 22 182
Нали, и аз това си помислих, като видях какви са станали любезни!  Mr. Green
Деси , Гале пак сте скитосвали по чуждите къщи  smile3521

Еве , невероятно -----дават "Твърде лично 2 '' по Диема .Боже, аз съм врачка ... smile3515
Фелипе Hug хвана ни душо ама немого да се стърпя да не прочета мнения за КС то на Бу са му почервенели ушите от обсъждане Mr. Green
Ренка и ти си права няма угодия  Peace но както и да е важното е че доживяхме снощи целуфана който според мен не беше само долепени устни Twisted Evil И за да разбуня духовете обърнахте ли влияние как при целувката след погледа на Кемо ,Нихан вече реши да приключва ,ама като че ли Кемо не беше на това мнение ,някак си прави движение към нея и аз незнам как да го обясня може да е по сценарии или Бу се е увлякъл Twisted Evil
мислех, че съм си въобразила  ooooh! Mr. Green

И пак опираме до Бу Laughing добре че е той та фенките му да дигат рейтинга Mr. Green

Как може да се заяждат с Богоизбраната а той да мълчи ooooh! Crossing Arms

А туй пожелание за наще е от страх за техния Mr. Green а тя нали цъклестата Mr. Green е залетела за него Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 711
  • Мнения: 9 532
Нали, и аз това си помислих, като видях какви са станали любезни!  Mr. Green
Деси , Гале пак сте скитосвали по чуждите къщи  smile3521

Еве , невероятно -----дават "Твърде лично 2 '' по Диема .Боже, аз съм врачка ... smile3515
Фелипе Hug хвана ни душо ама немого да се стърпя да не прочета мнения за КС то на Бу са му почервенели ушите от обсъждане Mr. Green
Ренка и ти си права няма угодия  Peace но както и да е важното е че доживяхме снощи целуфана който според мен не беше само долепени устни Twisted Evil И за да разбуня духовете обърнахте ли влияние как при целувката след погледа на Кемо ,Нихан вече реши да приключва ,ама като че ли Кемо не беше на това мнение ,някак си прави движение към нея и аз незнам как да го обясня може да е по сценарии или Бу се е увлякъл Twisted Evil
мислех, че съм си въобразила  ooooh! Mr. Green

И пак опираме до Бу Laughing добре че е той та фенките му да дигат рейтинга Mr. Green

Как може да се заяждат с Богоизбраната а той да мълчи ooooh! Crossing Arms

А туй пожелание за наще е от страх за техния Mr. Green а тя нали цъклестата Mr. Green е залетела за него Mr. Green
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



 newsm64 lalalala atwork

# 712
  • Мнения: 10 486
Рускините у 5 и 30 сабах са я превели Shocked бе тия на норма ли са newsm78 Laughing
Ми пари печелят ма, а и кой я преведе по-бързо той ще печели . Евето, беше споменала, че няколко групи го превеждат, та за да се плаща именно на тях , явно за това бързат така  Thinking
Те се морат ние печелим Mr. Green Party

Айде па са бурна требвало да е ooooh! и вие не знаете ко искате Mr. Green

Ааааа додохте ли на Хак ви е Mr. Green

Аз изгледах 1 еп на Зимно слънце Laughing флюбих се у серяла Laughing обаче бил с нисък рейтинг #2gunfire #2gunfire #2gunfire мама им шалвареста #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Васе за нас е баш Laughing
Ренка, изтеглих го снощи, но още не съм го озгледала Laughing значи ще го пуснем по некое време Laughing Реакцията спрян превода/ коя ли телевизия ше го пуска newsm78/

# 713
  • Мнения: 1 367
Деси , хубаво беше , искрено и нежно изиграно .Но на мен много ми хареса и въображаемия пикник , как я гледаше Кемо .Добре , че знам за отношенията и на двамата в реала , иначе и аз ще почна с едни въжделения и мечтания  Heart Eyes knit newsm36
Фелипе  Hug не ме разбирай погрешно аз Несли на Бу не я давам  Naughty Харесвам Бу играе много добре ,но на мен ми изглежда с много слаб ангел към красиви жени и човек който не е много моногамен.За мен той има симпатии към нашето момиче та ако ще камъни и яйца да ме убият Laughing
Кадир си е нашето момче видяхме го и през седмицата изглеждане,държание и любов която се  вижда с просто око Heart Eyes

Еви не си въобразявам значи,а просто сме се съсредоточили в целувката до най-малкия детайл  smile3521

# 714
  • Мнения: 9 532
Деси , хубаво беше , искрено и нежно изиграно .Но на мен много ми хареса и въображаемия пикник , как я гледаше Кемо .Добре , че знам за отношенията и на двамата в реала , иначе и аз ще почна с едни въжделения и мечтания  Heart Eyes knit newsm36
Фелипе  Hug не ме разбирай погрешно аз Несли на Бу не я давам  Naughty Харесвам Бу играе много добре ,но на мен ми изглежда с много слаб ангел към красиви жени и човек който не е много моногамен.За мен той има симпатии към нашето момиче та ако ще камъни и яйца да ме убият Laughing
Кадир си е нашето момче видяхме го и през седмицата изглеждане,държание и любов която се  вижда с просто око Heart Eyes

На 200 % съм съгласна с теб .И аз смятам , че Бурак е впечатлен от Неслихан .Много е талантлива !

# 715
  • Свети Влас
  • Мнения: 3 740
И аз започнах да гледам Зимно слънце ( Двойниците) - интересен ми е.

# 716
  • Мнения: 30 820
Рускините у 5 и 30 сабах са я превели Shocked бе тия на норма ли са newsm78 Laughing
Ми пари печелят ма, а и кой я преведе по-бързо той ще печели . Евето, беше споменала, че няколко групи го превеждат, та за да се плаща именно на тях , явно за това бързат така  Thinking
Те се морат ние печелим Mr. Green Party

Айде па са бурна требвало да е ooooh! и вие не знаете ко искате Mr. Green

Ааааа додохте ли на Хак ви е Mr. Green

Аз изгледах 1 еп на Зимно слънце Laughing флюбих се у серяла Laughing обаче бил с нисък рейтинг #2gunfire #2gunfire #2gunfire мама им шалвареста #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Васе за нас е баш Laughing
Ренка, изтеглих го снощи, но още не съм го озгледала Laughing значи ще го пуснем по некое време Laughing Реакцията спрян превода/ коя ли телевизия ше го пуска newsm78/
Ох ма мноу му слаб рейтинга беееее 2 и 7 ooooh! преди малко го видох ooooh!

Дано не е бтв ooooh!

# 717
  • Мнения: 30 820
Към 24 ч мое да има смъртен случай rotfImao

Ох нееееее rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

http://vk.com/club__kadir__neslihan_love?z=video337671390_456239 … t_-76350204_78315

# 718
  • Мнения: 1 367

Ни думай дано не съм допринесла
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 719
  • София
  • Мнения: 13 690
Рейтингът на Кара севда за м.февруари Peace

Общи условия

Активация на акаунт