ЮЛЧЕ грамчета наддава, рита, шава и на мама радост дава! ТЕМА 3

  • 52 651
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 123
Аз съм от София,исках да ви попитам къде мислите да раждате?Аз съм се насочила към МД,но без избор на екип.

# 706
  • Мнения: 212
Аз съм от провинцията, но т.к.съм Рискова бременност и аз все повече се насочвам на там.

# 707
  • Мнения: 119
Здравейте, мамчета!
За избора на болница, все още не съм решила нищо конкретно. Колебая се между МД, Тина Киркова и 2-ра градска(за София става въпрос). Сега започвам да се записвам за дните на отворени врати в тези болници и след това ще преценя.
Какво мислите за тази бебешка количка http://www.baby.labirint.bg/index.php/kolichki/kombinirani-kolic … art_category_id=4
Визията й много ми допада, че е с помпащи гуми,  има всичко необходимо и  е висока.
Лек ден, само за разходки е, а аз съм затворена на работа.... мрън-мрън  bouquet

# 708
  • Мнения: 123
Здравейте, мамчета!
За избора на болница, все още не съм решила нищо конкретно. Колебая се между МД, Тина Киркова и 2-ра градска(за София става въпрос). Сега започвам да се записвам за дните на отворени врати в тези болници и след това ще преценя.
Какво мислите за тази бебешка количка http://www.baby.labirint.bg/index.php/kolichki/kombinirani-kolic … art_category_id=4
Визията й много ми допада, че е с помпащи гуми,  има всичко необходимо и  е висока.
Лек ден, само за разходки е, а аз съм затворена на работа.... мрън-мрън  bouquet

Количката е много хубава,и аз разглеждам подобни Simple Smile
Относно болницата за Тина Киркова не съм чула много много добри отзиви....

# 709
  • Мнения: 2 469
Линеа негра с баткото нямах, имах само малка тъмна ивичка баш на хълма, ама тва не се брои. Сега също нямам. А ареолите и двата пъти ми станаха по-големи и по-тъмни, иначе гърдите ми наедряха, колкото биха си пораснали и иначе с това напълняване. Сутиени вкъщи не нося, но съм си взела три по-големи, които си въртя. Надявам се все пак после да ги сваля тия кг, макар че на мен ми е почти невъзможно. Появяват ми се вече и едни мънички бенкоподобни израстъци, имах и миналия път, към края съвсем увиснаха, а малко преди да родя започнаха да изсъхват и да опадат.

Да, и аз ги забелязах тези нови попълнения и се чудех какво е това.  Rolling Eyes


ani1990, добре дошла!  Hug


Deschi, количката много ми харесва. По такива модели се заглеждам и аз.  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 114
Аз съм харесала същия цвят количка, но не знам  дали е подходяща за момчета. Тука където живея всички светли колички се возят момичета, а в тъмните момченцата Sad

# 711
  • Мнения: 2 469
И на мен ми се иска да не е много тъмна количката (чакаме момченце), но не знам на какво ще се спрем в крайна сметка. Вие какво мислите за наличието на еко кожа по количката?  Аз все гледам да избягвам, защото ми се струва, че ще се напука.  newsm78

# 712
  • Мнения: 212
Здравейте, мамчета!
За избора на болница, все още не съм решила нищо конкретно. Колебая се между МД, Тина Киркова и 2-ра градска(за София става въпрос). Сега започвам да се записвам за дните на отворени врати в тези болници и след това ще преценя.
Какво мислите за тази бебешка количка http://www.baby.labirint.bg/index.php/kolichki/kombinirani-kolic … art_category_id=4
Визията й много ми допада, че е с помпащи гуми,  има всичко необходимо и  е висока.
Лек ден, само за разходки е, а аз съм затворена на работа.... мрън-мрън  bouquet

Количката е уникална, бих си взела такава единственото което ме спира, е че ми е рано.

# 713
  • Мнения: 119
Цвета на количката го избирам да е подходящ и за момиченце и за момченце(чакаме момиченце), но ако е рекъл Бог се надявам по-натам и на момченце Simple Smile Според мен този цвят-бежовия е ок и за двата пола. Това е моето мнение.
Относно еко кожата - и аз имам същите опасения, за напукването, а и ако е по дръжката няма ли да се потят ръцете?  newsm78

# 714
  • Мнения: 114
Моя приятелка е с момиченце и бежова количка на места с еко кожа. Много е доволна, много лесно се почиствало, почти година я имат ( лятно бебче ) и няма никъде напукано до сега. С Карамело или нещо подобно е. А ние за сега сме се спряли на Анекс спорт, таткото е много впечатлен от механизмите, мъжка му работа... но искам да разгледам и други

# 715
  • Мнения: 2 469
За запарването и аз пропуснах да го отбележа. Ние имахме диван вкъщи от еко кожа и от там са ми опасенията за напукване.

# 716
  • Мнения: 23
Здравейте, мами Simple Smile

Относно болницата се включвам - аз реших да е Шейново.

Имам и приятелка, която и двете си деца роди в Тина Киркова и е изключително доволна.

За МД нямам наблюдения честно казано..

А за количката - страхотна е, но знам, че тези с 3 гуми са по-маневрени за нашите надупчени улици и затова аз още се колебая  Thinking

# 717
  • Мнения: 378
И аз съм харесала Марсел, пак такава, но бордо или тъмно кафявата. Харесва ми и С-лайн, ще ги гледам наживо и по-високата и по-широка ще спечели.

Болницата ми е предварително избрана - Окръжна, там родих миналия път и бях доволна.

# 718
  • Мнения: 515
Здравейте.
Аз съм се ориентирала към болница Вита, (София). Засега съм чувала само добри отзиви. Мои близки раждаха там. Лекарката ми която ме следи изражда там, така че май си е решено на 100%.

Количката е страхотна, и аз гледам подобни модели. Засега съм харесале следното: (http://baby.galix.bg/3520/%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1%88%D0%BA%D … %D0%BA%D0%B0-nemo)

# 719
  • Мнения: 123
Ето за такава количка се замислям Simple Smile само за цвета още се колебая,но исйам да става и за момиче и момче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт