Съхранение на стволови клетки

  • 1 884
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте настоящи и бъдещи родители!
Знам, че в България съхранение на стволови клетки от пъпна връв е все още рядко изполвана услуга, както и все още скъпа за повечета семейства. Но все пак бих искала да чуя от родителите, регистрирани във форума, дали го направихте, и ако да, коя е банката за стволови клетки на която се доверихте. И защо?
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 326
За жалост на мен късно ми казаха за тази възможност,за това решихме да се възползваме от другия вариант-извличане на стволови клетки от млечно зъбче...Но има доста време до тогава.Според мен е много важно да се направи това нещо,жалко че не го направихме още от пъпната връв.  Rolling Eyes

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Преди 7 години се доверихме на Булген, надявам се искрено никога да не ни потрябват. Проучвах ги към онзи момент, но тогава бяха 3-4 банки и предлагаха почти еднакви оферти  Peace

# 3
  • Мнения: 63
Фючър Хелт. Честно казано, първи ми попаднаха. Разгледах няколко други, но доколкото си спомням, не видях съществена разлика в нищо, затова реших да се доверя на титулярите  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 23 170
биорегенерация ползваме ние.

доверих им се защото се извличат и съхраняват на един етаж от мястото където се роди детето.
и по други си мои причини.

ще добавим и такива от млечните зъби.

# 5
  • Мнения: 19
Ние съхранихме във Future Health. Английска банка са, предлагаха най-добри условия, отстъпки за ранно записване и най-важното - ФИНАНСИРАНЕ при трансплантация!!! Наши приятели бяха съхранили клетките си при тях и спечелили пътуване до лабораторията. След това ни разказваха и това също ни помогна за избора!

# 6
  • Мнения: 13
Смятам да ги даря на Националната публична донорска банка за стволови клетки към Александровска болница.

Общи условия

Активация на акаунт