Мами в арбските страни-3

  • 16 930
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 269
Добро утро моми4ета.Ние пак сме от раннобудните.малката се нау4и да слиза от леглото сама и днеска ме събуди 4е си беше заклещила кра4ето между решетките и по4ти висеше във въздуха.
В4ера направихме голям шопинг тур.Next i Mothercare имат намаление 50 процента.Нямаше да купувам нищо,а се прибрах с 3 пълни 4анти.Но нали Некст са ми фаворити та немога да пропусна.
В4ера си вземахме визите на децата.Тръгнах да си купувам билетите 4е беше последн ден и нещо станало със системата.ПС-та не работят и неможах да си взема билета.То все на мен ще се слу4и,нали съм марко тотев Laughing
Времето е супер и сигурно ще отидем на плаж.Топло е много но поне не духа и не вее пясък Wink


Моми4ета ще свалите килограмите след като родите.Една малка диетка и малко пове4е инат и сте супер.Аз ве4е съм добре,но корема ми е много зле.Като акордеон е нацепен и виси Cry.След третото и ще си направя пластика защото само липосукция няма да стане.Краи на късите фанелки и плитките дънки. Embarassed Сега гледам все да е по дълго и не толкова тясно по корема 4е съм грозна картинка

# 256
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
А пък след това ще помагате с диети, че аз тези тонове трябва да ги смъкна преди да се върна в ОАЕ. Съвсем отговорно заявих на татито, че няма да ме види в Дубай, докато не се въведа в перфектна форма Banghead На него му стана смешно, ама аз съм инат!! той и братята му все ме бъзикат, че като съм на диета качвам 2 кг...  #Crazy хванали са се за някой моя реплика от преди години Embarassed smile3515
Браво, Миме за 15-те кг!!!  bouquet

не аз- Милена Laughing мойте са само 11. но се върнах към килограмите, когато забременях. друг е въпроса, че напълнях преди това и сега с тях се мъча. права е моя позната като ми каза- ако не ги свалиш до една година после е трудно Sad
ще ги свалиш. стига да си упорита.

# 257
  • Мнения: 1 610
Здравейте! Редовно Ви чета, но все нямам с каква новина да се включа. И се шокирах за препоръката за диета по време на бремеността. Аз за последните две седмици съм вдигнала 5 кг, наложиха ми диета като ми ограничиха солта, сладкото и т.н., но няма мърдане и на грам. Дали не е защото задържам вода newsm78? Все си спомням докато бях в Дубай нямах толкова движение, а тук всички ми бучат , че трябва да се движа, което ми е супер трудно, даже кракът ми се самонавехна от килата и все едно ходя с железни ботуши, а не със супер леки маратонки. Вие как се раздвижва(х)те, докато бременее(х)те в Дубай?Бравос на mln, че мисли за трето. На мен от това ми писна вече  Joy Искам да излиза!
Забравих да питам- това първите опити за гърне ли са? Тук ме занимават с някакви бабешки методи, при които детето се приучава на навици към 6 месеца - една годинка, но няма как да стане с памперси. Някой вече решиха , че съм луда да се пробвам да си решавам този проблем с толкова мъки, а именно- пелени.

# 258
  • Мнения: 1 269
Риен мисля за трето но няма да е скоро време.Малкият като порасне и стане самостоятелен,4е ина4е ще лудна. #CrazyПове4е такива да ги нямаме.Тя Дима си още бебе,ама лудо.
Аз не се спирах и през двете бремености.Обикалях до последно.Преди да ми изтекът водите с каката бях тръгнала на разходка в един център(добре 4е не стигнах 4е щеше да е голям маитап ако ми баха изтекли там).Вдигах кофи с вода,кътерих се по маси да си оправям гардеробите които са много високи.Ина4е и аз бях много ка4ила и ми бяха забранили вси4ко тестено и сладко,ве4е ако приритам да съм си купувала от диети4ките магазини.
Да първи опити за гърне.И за сега са успешни.Преди малко я намерих в банята.Свалила си панталона и гащи4ките и се изпикала в гърнето.И 4акал да и пляскам. Laughing Дано се нау4и 4е ми омръзна се насрани дупета да мия,4е сега са две.
Аз това ЗА 6-ТЕ месеца на гърне не го вярвам.То не може да седи още пък на гърне Simple Smile
Ти пелени ли смяташ да ползваш неразбрах?Ако е така голямо пране ще падне Laughing

Я ми кажете,след като сега се у4им на гърне,когато излизаме на разходка да и слагам ли памперс или не.За следобеднияят сън и слагам,но на вън незнам.Дали ще се сеща да казва.

# 259
  • Мнения: 1 610
Това за 6те месеца са на майка ми спомените за мен и брат ми- на толкова сме се научили да пишкаме сами, като ни е гледала с пелени и ни е изпишквала от третия месец нататък.Тя казва, че нито следобед, нито вечер сме се напишквли след тези месеци. Но тя майка ми е леко куко, така че не и вярвам особено  hahaha
Пак и наистина голямо пране ще падне с пелени- сигурно никой не се сеща да ползва вече такива архаични методи, но аз нали съм ентусиаст да мисля само глупости по цял ден Simple Smile Май тази бременост ми е изпила вече мозъка!
В нас голямо неразбиране за тази диета- казвам им, че не трябва да ям и пия това и онова и те нарочно ми слагат пред носа да ми се прияде сякаш.И все ме питат какво безалкохолно да купят от две седмици твърдя ,че безалкохолно не пия вече!
По темата за килограмите много ми липсва  мнението на marsy- тя разбива в подфорума за Татковците.
На моя екс-шеф детето / 2-годишно/ не можеха да му намерят ясла за един определен период, защото беше много палав и аз като супер работник трябваше покрай другата работа да го бавя. Детето тъкмо беше почнало да ходи /направо в тоалетна го учеха/  #Crazy и нямаше памперс- опита се да ми каже,че му се ходи до тоалетна,даже ме заведе, ама пуста работа и клиенти, заблях се и го изтървах да се напишка! Embarassed Ей това ми са впечатленията дали децата казват.

# 260
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет мами!!!!  Peace Hug  bouquetтолкова съм на седмото небе, абе не мога да сляза  да ви пиша хихихих! полу4их си колета,  с подаръците за нас и много малки неща които тука няма и с които моите в бг ме глезят, ама много им липсваме и те на нас, такива малки жестове ги ценя като най-ценните слу4ки от живота ми, а като няма да се връщам поне зассега, та радоста ми е много голяма! заради колета, си загубих гласа, ама се оправих пак сама с цялата административна машина, който е пробвал знае, но за няколко 4аса се е издирил и пристигна и там малко разкатавания, но аз им стегнах организацията, не е сефте за кой път! достраша ги , 4е искам да работя безплатно само да съм сред многоооооооооооо хора, оби4ам тълпата и в полупразно заведение не влизам!а моят глас  е много капризен, не мога да вдигна по високо от  "ла" и казва:"яяяяяя , без скандали, моля!" винаги ми е било смешно, 4е аз не мога един обикновен скандал да вдигна,викам комшийката! #2gunfire
тука е още хладно, такова студено и мра4но не е било никога по това време,ама ще 4акаме топлото, да си излизаме пак .
риен, ама аз днес бях на изследвания и викам на доктора, гледай колко съм сложила, аз уж надолу да съм пък ха нагоре, ха надолу  и по4вам да си развалям настроението, а той ама къде са тези 15 кг отгоре, иха да го разцелувам , ама аз си ги знам как си ги нося! искам като преди и късите блузки, пак ги нося, ама....не ми е кеф!та за килата, за един мъж да умрем ли, неее! цели три деца имам мнозинство са ми и ме кътат!  дръжте се млади сте , лесно се свалят, ама след 40 са си бременце!  #2gunfire #Cussing out Sick

# 261
  • у нас
  • Мнения: 660
И тук сте подхванали болната тема с килограмите.Охххххх и на мен взе да ми натежава вече(до момента съм качила вече 9кг),а тези дни само по задачи тичам и след обед вече много се изморявам.На всичкото отгоре и малката я мъкна с мен,ама какво да се прави---аз нямам на кого да я оставя и за 5 минути даже,а тя без мен ще ореве света.Вчера таткото като се прибра и ги оставих двамата,че през деня ми дойдоха в повече нейните капризи.Качих се на колата и ей така си повъртях из града,за да се разтоваря.Прибирам се след час и какво да видя--тя цялата подута от рев и ми вика--мамо,ти защо ме остави,аз плаках за теб,ти обичаш ли ме още?.Толкова жал ми стана,че се почувствах гузна.Взе много да ме работи малката калпазанка.Кака ще я давам на градина през Септември,не знам newsm78.То тогава и бебето ще се е родило и най.вероятно тя няма да иска да ходи ooooh!,а с двете няма да се справя.
Ей такива мисли ми се въртят из главата тези дни,а гадните хормони нещо все на рев ме избиват.Нямам търпение вече да се ражда бебчето,поне ще знам,че ще спра да дебелея--това ми е най-противно.Само като се погледна в огледалото и ми става лошо.С каката качих цели 25кг. дано този път не са чак толкова,но не се знае,че до края има още доста време.

# 262
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
докато сме бременни имаме само един шанс в диетите- да не прекаляваме с тестено и сладко Mr. Green
не му мисли сега Лорекса за тия гадни килограми.
малката сладурана ще се научи да ходи на детска градина ще видиш. опитай пак да я оставиш за малко- ще свикне. и малкия е залепен за мен. рева първите няколко пъти, но сега си излизат с баща му сами.
ние все си се притесняваме , че все нещо няма да научат или няма да е бързо като другите деца.... а те миличките все ни изненадват.
и аз си мислих, че малкия няма да може да се научи да спи сам, но с малко упоритост и това стана. за това хич не се притеснявам. когато-тогава. наслаждавам се на миговете с него, че скоро като пораснат хич няма да им е до нас. тогава ще ни липсват такива моменти.

# 263
  • Мнения: 1 269
Ех Лорекса напълно те разбирам.И малката е плътно до мен.Като отидох да раждам все за нея мислех,4е я оставих с леля ми,а те двете на едно място не виреят.След като родих на другият ден беше плътно до мен в болницата.Трудно ще ти е,ще по4не да ревнува като се роди бебето живот и здраве.Аз в 4удо се бях видяля.Не искаще да спи без мен.до леглото и съм спяла за ръка.По добре я пусни на градинка преди да родиш,да не се 4уства пренебрегната после,4е твоита е по голяма и вси4ко разбира.Оставях бебето на лелея ми за да мога да излезна само с нея.Беше ми много трудно,но вси4ко отмина за 2-3 месеца,докато свикна с присъствието на малкия.Сега си спят заедно в една стая и ела да видиш какъв купон си правят двамата.Не дава никои да се доближи до него.И аз що рев изревах няма да ти казвам.Трудно е но после като поотраснат ще са си другар4ета  Simple Smile

# 264
  • Мнения: 3 461
Здравейте,току-що се връщам от Кувейт,одобриха снимките,но по телефона бях останала с много добри впечатления от служителите,докато на живо беше пълно разочарование.така наречната приемна,която сто процента е била тоалетна за прислуга,беше отвсякъде разнебитена и порутена,с плочки за баня по стените и много спартанска обстановка.След като ми бяха казали,че ще ме упътят за пълномощното,в следващия момент,една изнервена мадама ми се сопна,защо не съм го написала предварително и каза,че нямала да ми даде бял лист.На края Джон я помоли да отиде до тоалетна,тя попита специално консула дали да го пусне в посолството,когато тръгнах и аз,защото едвам се стисках,ми каза,че да го чакам,само той можел да отиде?!Добре,че поне свършихме работа,успях и да преборя два мола,докато стане време за летището.На връщане с Джон се разделихме,той замина за Рияд,а аз за Бахрейн,като моментално впрегнах кувейтския чичо до мен да ми помогне с домашната по арабски. Laughing
masry,радвам се колета, аз така се радвах като си получих абонамента миналия месец с едим месец закъснение.

# 265
  • Мнения: 1 655
Ох ноиа много кофти че така се е случило в посолството.На мен дори ми казаха какво да пиша в текста за молбата за покана!може дае била и някоя нова!важното е че всичко се е уредило!
а приемната наистина е под всякаква критика,някои чъжденеч може да си помисли че сем държава от третия свят!
Сами вече има колики и аз съм в чъдо,може и да не е колики ама се напъва, като да ака а нищо не прави и само се черви като домат и като се напява чак повръща!
Във вторник сме на консултациа та ще питам педиатърката!
Тук малко захладня тия дни и не е за разходки а и един вятар се е издул така жули по бузките,MLN,може би ще ти трябват и по дебелки дрешки като пуловерчета,якенца!На сянка е студенко а на слънце е доста топло, много лъжливо време!
Ти сигурно стягаш багаж сега и аз реших да съм полезна!
Лека вечер!о малкия като се събуди в  3 или 4 да папка и после до 6 си мрънка та и аз не спя, дано тази вечер е по спокоен!

# 266
  • Мнения: 3 461
Креми,ще  мине и този момент,не се притеснявай,аз предпочитам да се боря с колики отколкото с неуправляеми пубери като този в къщи. Twisted Evil

# 267
  • Мнения: 1 269
браво Ноия.Радвам се 4е поне сте свършили работа/Следващият път елате в Дубаи.Аз останах с много добро впе4етление от нашият консул и останалият персонал.Много бяха л\безни.А са правили ремонт и е горе долу добре.И аз взех визите на децата и билетите сега 4акаме 8-ми и живот и здраве потегляме.така съм се шашнала с това пътуване 4е съм много изнервена.Как ще е в самолета с двамата незнам.Лошото е 4е полетът е в 3 сутринта.Незнам как ще спи малкият.тои на ръце не седи а камо ли да спи.Можеби трябваше да му купя и място на него.
Креми мерси за инфото.Знаех си аз 4е ще е студено.Това ме притеснява 4е от 35 градуса отиваме на доста по студено.Имам някоя друга по дебела дрешка за децата а аз съм гола и боса от към зимни дрехи.Нищо ще открия летният сезон по 4ехли и потници Laughing Ще пращам карго 4е 60 кила няма да ми стигнат.Толкова много дрехи и обувки  Rolling Eyes а и по добре без много багаж да са ми свободни ръцете.
Ноиа ти като пътуваш нали имаш двоина коли4ка(за близнаци) нали не ти я взимат със багажа,а преди ка4ването в самолета.Мен това ме тревожи,4е ако ми я вземат увисвам.Как ще мине 2 4асовият престои в Истанбул без коли4ка незнам.Веднъж да стигнем София да се поуспокоим.$е после и до Несебър 5 4аса,затова оставам при леля ми 2 дена 4е цял дан на път ще луднем.

Праща ли ли сте карго?Отварят ли ви кашоните?Искат ли някакви документи 4е си работил еди колко си време в 4ужбина.Приятелката ми пуска карго 4е се прибира ве4е в България.Знам 4е ако са решили да се заядът не мои ги спра никви документи Close

# 268
  • Мнения: 3 461
mln,не го мисли от сега.Вярваш ли,че след толкова много пътуване изобщо не мога да си спомня дали количката беше с нас,май да,но я чекираха само до Атина,там имахме престой 5-6 часа и после пак я чекираха,не са ми я вземали на вратата.Аз се редувах с Ния да нося Атли,който беше на 7 месеца,а Дилън,на 1,5 г.вървеше сам.Моите пътуват много добре,да не чуе дяволът,че ни чака 7 часов полет през
юли,особено Д.Т не създава никакви проблеми,а и вече е с място.Но до миналата година летеше 2 пъти седмично по 2,5 часа из необятното Сауди,а майка му летеше с него до 9 месец,та има тренинг момчето.За каргото,миналата година ползвахме ,но от България насам,обаче излезе много скъпо,та в случай,че ще го връщащ обратно не си струва,по-добре,вземи най-основни неща,в България има всичко.Казвам ти го като ветеран в свръх багажа,лошо ми става като се помъкнем 6 човека. Embarassed

# 269
  • Мнения: 1 655
MLNАз се прибрах с 45 кг карго от кувеит и тук ми разказаха играта,каргото се взима от една фирма която е до самото летище и митницата, ММ се казва фирмата, и са ужасни, само трябва някакъв документ те да ти дадат за да си обмитиш стоката, аз имах документ че съм работила там и е безплатно каргото ми нещо такова илии че бяха лично вещи, до самата митница има фирми за попълване на декларацията и са много отзивчиви, а в самата митница един младок ни взе документите каза какво точно да направим и се сварши всичко за 30 мин, ама от тази фирма ми разказаха играта,казаха елате след 10 сутринта а си взехме каргото чак след 2 следобед,ако не и по късно, и на фирмата се плаща 70 лв,задекларацията 12 и това маи беше.От тази фирма са Ужасни направо!Стояхме като сополи там сумаити часове и все за нашите документи не идваше ред, все се оправдаваха че каргото е още на летището а то си е било направо при тях аз дори питав на летището а те само ни размотваха!Гледаи да не остане да пренощува при тях че пак се плаща!
лек полет не се стресираи всичко ще мине добре,Диима ще слуша според мен а и калд ти е кротък
лек ден от нас!

Общи условия

Активация на акаунт