Красивите турски актьори 2 (Номинационна Тема)

  • 58 919
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 334
Етървичке, ако не беше казала девер ми, щях много да се учудя. hahaha hahaha Hug Hug Hug

Баръш Кълъч 1
Бурак Йозчивит 2
Джансел Елчин 1
Енгин Акюрек 1
Ибрахим Челиккол 2
Кадир Доулу 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 1
Мете Хорозоолу 1
Мурат Йълдъръм 1
Озан Акбаба 1
Серхан Яваш 1
Толга Саръташ 1
Фуркан Андъч 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1

# 16
  • Мнения: 27 545
  Давам рамо на  вот на красавците и невероятните актьори


Чаатай Улусой  

 Heart Eyes
Скрит текст:

Скрит текст:


 Баръш Кълъч  Heart Eyes

Скрит текст:


 Къванч Тътлату
 Heart Eyes
Скрит текст:


 има и други който заслужават вот Еркан Петтекая ,     Кенан Им. Бурак Йозчивит ,  Ибрахим Челиткол  , и Толгахан от лале деври сезони на любовта  





# 17
  • София
  • Мнения: 5 334
Феми, тъй като ти вече веднъж гласува за Чаатай, няма да го броя втори път. Нали помните - гласувате само по веднъж. Wink Но не беше ползвала другите си две опции, така че тях ги зачитам. Hug

Баръш Кълъч 2
Бурак Йозчивит 2
Джансел Елчин 1
Енгин Акюрек 1
Ибрахим Челиккол 2
Кадир Доулу 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 2
Мете Хорозоолу 1
Мурат Йълдъръм 1
Озан Акбаба 1
Серхан Яваш 1
Толга Саръташ 1
Фуркан Андъч 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1

# 18
  • Мнения: 27 545
 А  турските певци  и певачки  Mr. Green нали си остават , като тема  newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 5 334
А  турските певци  и певачки  Mr. Green нали си остават , като тема  newsm78
Може да ги дискутираме засега, но няма да влизат в номинациите. В по-нататъшните теми може да го направим като категория. Wink

# 20
  • Мнения: 27 545
   слушам чесно таз песен  много е танцувална

 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44

# 21
  • Мнения: 2 645
Включвам се за да взема и аз участие в номинациите.

На първо място при мен стои Енгин Акюрек - „Ако бях облак“, „Каква е вината на фатмагюл“, „Брак  с чужденец“, „ Черната змия“, „Черни пари и любов“.
Той ще заема винаги това място, защото ме е спечелил не толкова с физическата си красота, колкото с играта си, а едното води неминуемо до другото. Освен това благодарение на този актьор, аз получих едно от най-големите богатства на живота, приятелството си с изключително стойностни хора в реала. Затова и мястото му е бетон при мен.

Скрит текст:

На второ място поставям Баръш Ардуч - „Любов под наем“  Той заема това място вероятно защото в момента следя актуалният сериал , в който участва и определено има въздействие върху мен като зрител.

Скрит текст:

И на трето място поставям Бурак Йозчивит -  "Малки тайни" , "Чучулигата" , "Великолепният век" , "Черна обич"
Той просто ми харесва, но не ме впечатлява чак толкова с играта си. За мен дори е парадоксално, че най-много го харесвам във Великолепният век, където нито е в главната роля, нито пък е облечен секси или нещо подобно.

Скрит текст:

# 22
  • Мнения: 7 881
Привет, момичета,
Димони  Hug Hug Hug, отдавна не съм те "виждала" Simple Smile

Да дам и аз едно рамо на Енгин Акюрек. Той си ми е най на сърце и сигурно затова ми изглежда и най- красив  Simple Smile.
Скрит текст:
Той успя да измести на 2-ро място другата ми любов- Къванч Татлъту Simple Smile
Скрит текст:
И за третия има много кандидатури, но ще посоча Йозджан Дениз, за да го има и него в списъка.
Скрит текст:
И да взема да ви поздравя с една песен, която слушам на случаен принцип. Simple Smile

https://youtu.be/agO89TBpG3g

# 23
  • София
  • Мнения: 5 334
Добре дошли на всички! Hug Hug Hug

Баръш Ардуч 1
Баръш Кълъч 2
Бурак Йозчивит 3
Джансел Елчин 1
Енгин Акюрек 3
Ибрахим Челиккол 2
Йозджан Дениз 1
Кадир Доулу 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 3
Мете Хорозоолу 1
Мурат Йълдъръм 1
Озан Акбаба 1
Серхан Яваш 1
Толга Саръташ 1
Фуркан Андъч 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


П.П. Тъкмо снощи говорих с Бу Hug, която ме помоли да пусна аналогична тема и за турските актриси. Аз й отговорих, че искам да видя как върви тази тема и след това да пусна за жените. Засега сме окей - чакам и вашето мнение. Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 9 316
Тинче, както казах и снощи, със сигурност ще имаме успех и с женската тема, че даже и по-голям, забелязала съм, че винаги има сериозни защити на любимките.

Как ми се ще да имахме право на повече номинации, много любимци имам дето искам да номинирам   Heart Eyes

Енгин - набира скорост  Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 5 334
Тинче, както казах и снощи, със сигурност ще имаме успех и с женската тема, че даже и по-голям, забелязала съм, че винаги има сериозни защити на любимките.

Как ми се ще да имахме право на повече номинации, много любимци имам дето искам да номинирам   Heart Eyes

Енгин - набира скорост  Heart Eyes

Бу! Hug
Чудех се дълго време дали да пусна 4-5 възможности за номинации, но става прекалено много, според мен.
Може да пробваме така при жените. Да видим и другите какво мислят. Peace Hug Hug

# 26
  • Мнения: 9 084
1.Къванч Татлъту-Север Юг
2.Бурак Йозчивит-Черна обич
3.Сарухан Хюнел-Изгубени години

# 27
  • София
  • Мнения: 9 316
Тинче, както казах и снощи, със сигурност ще имаме успех и с женската тема, че даже и по-голям, забелязала съм, че винаги има сериозни защити на любимките.

Как ми се ще да имахме право на повече номинации, много любимци имам дето искам да номинирам   Heart Eyes

Енгин - набира скорост  Heart Eyes

Бу! Hug
Чудех се дълго време дали да пусна 4-5 възможности за номинации, но става прекалено много, според мен.
Може да пробваме така при жените. Да видим и другите какво мислят. Peace Hug Hug
Тинче, според мен там има нужда от повече номинации определено, защото женските образи са по-запомнящи се. Със сигурност, там само с 3 няма да стане. Но и другите да кажат.

# 28
  • Мнения: 2 645
На мен лично жените са ми интересни само когато са до мъжете. Иначе не ме вълнуват.  Grinning

Пепелче  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 5 334
Баръш Ардуч 1
Баръш Кълъч 2
Бурак Йозчивит 4
Джансел Елчин 1
Енгин Акюрек 3
Ибрахим Челиккол 2
Йозджан Дениз 1
Кадир Доулу 1
Кенан Имирзалъоулу 1
Керем Бюрсин 1
Къванч Татлъту 4
Мете Хорозоолу 1
Мурат Йълдъръм 1
Озан Акбаба 1
Сарухан Хюнел 1
Серхан Яваш 1
Толга Саръташ 1
Фуркан Андъч 1
Чаатай Улусой 1
Шюкрю Йозйълдъз 1


Бу, Димони! Hug Hug Hug
И според мен така, Бу. Там има и повече избор. Wink

Общи условия

Активация на акаунт