Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 898
  • 257
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 950
Привет красавици Hug

Жабче, супер темичка Laughing
Ирини, всичко ще е наред с феталната морфология - сигурна съм Laughing и честито за колата Hug
Велмарски, да ти е жив и здрав таткото Laughing. Да се готви, че скоро го очаква ново внуче Laughing
Ним, стискам палци закъснението да се дължи на бременност Praynig

Колкото до немисленето и аз се чудя, как е възможно да се абстрахира човек от това. Ето сега съм толкова ангажирана с хиляди други неща - работа, отслабване и въпреки всичко мисля почти непрекъснато Embarassed.
Иначе сутринта докато тръгвах от къщи погледах малко "Искрено и лично" защото разговора беше за запазването на стволовите клетки. В студиото бе гост и д-р Стаменов Laughing.
Определено си беше доста зарибяващо предаване Laughing, но лошо няма Laughing

Иначе моя филм продължава, това е последната ми супер натоварена седмица надявам се. Може да не пиша много, но ще ви чета и съм с вас духом Laughing
Колкото до отслабването, ходихме в неделя при доцентката, която ни следи килограмите - свалила съм за две седмици 3 кг., даде ми и нова диета, ама то много ядене, много нещо Laughing, но ще я спазвам. На това му викам здравословно сваляне на килограми, хем хапвам, хем слабея Laughing

Хубава седмица и прекрасен понеделник ви желая Hug

# 31
  • Мнения: 1 925
        Не знам и аз как става това с немисленето. Мъжо снощи ми каза , че съм се вманиачила... #Crazy Да много си мисля за това, разсейването става за няколко часа, докато съм супер заета в работата и това е. После пак почва мислене, тюфкане  Thinking дали ще стане този месец и т.н. Направо ме учуди Shocked, мъжо като ми каза, че съм се вманиачила, като аз нито меря температури, караме го много леко, правим кекс, когато ни се прииска, а не по разписание, представям си, ако почна по сериозно да ги следя нещата как ще реагира. newsm78 Много се ядосвам на разни такива изказвания от негова страна, едва ли не, все ми е тая... знам че мъжете го приемат различно от нас, ама все пак... Sad
        zvetun4o, ей на тва му се казва диетка искам и аз такава, която не трябва да гладувам, на мен ми трябват 2-3 кила и ще съм супер, ама много трудно се отказвам от хапванетооо  Blush
       Лек понеделник ! Hug

# 32
  • Мнения: 491
Здравейте момичета, Жабче много свежа темичка  Grinning

Дара споделям мнението за бъбреците - отивай на доктор колкото се може по-скоро, че да не стигнеш на мойто дередже (освен песъчинките в бъбрека си имам и два заседнали камъка в тръбата и то от години и като си почне кризата задължително ми идва и М. от болката вероятно) та нещата наистина може да са сериозни, ако не вземеш мерки на време. Успех при доктора и дано да се окаже нещо безобидно!

Успешна и слънчева седмичка на вскички, и повече с по 2 чертички   bouquet

# 33
  • Мнения: 806
ПРивет шоколадчета Heart Eyes Mr. Green Grinning
Днес нямах търпение да седна свободно пред РС-то и да ви "видя" Wink
Цветчо, и аз гледах "Искрено и лично" и познах д-р Стаменов преди да изпишат името му на екрана и викам на мъжо " Ей,знаеш ли че това май е доктора, където почти всички момичета от форумя ходят при него..........." и в този момент му изписаха името....... Mr. Green
Беше ми интересно и седях темата с захлас.Ани Салич също е раждала при Стаменов Laughing

Ирини
, успех днес,стискаме палци и сме с теб Hug
Ним, дано следващото тестче да е +
Леичка, само позитивни и хубави мисли, чули, Господ си знае работата, Бобчо ще стане батко, ще видиш  Hug
Велмарче, да е жив и здрав татко ти, и да е най-добрия дядо  Wink
жабче, супер сладко заглавие на темичката  bouquet
Дара и аз подкрепям мнението на другите момичета за бъбреци, най-хубаво е да се конслултираш с лекар и дано да е нещо наистина безобидно Praynig
Момичета, моя ден на истината е утре.........та ще видим............. newsm78

Желая ви успешна, щастлива и бебеносеща седмичка baby_neutral baby_neutral baby_neutral Joy Joy Joy baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 34
Здравейте, мили дами!
Пожелавам на всички проблемите да останат в миналите седмици, а новата само радост да носи.
Аз приключих с лелята, сега кроя планове за този месец, взимам някои мерки. И така времето ще се изтърколи...
А за това, дали е възможно да не се мисли по темата - ами възможно е, само че не си спомням как стана (преди първото детенце). Спомням си як рев под душа, в който си казах, че не ми е писано. В следващия месец чудото стана. В такива случаи има опасност от синдрома на "бялата мечка". Състои се в следното: на някой като му кажат, че може да си мисли за всичко друго, но не и за бяла мечка, почти гарантирано ще си мисли само за нея. Не че преди това си е мислил за нея. Това означава, че трябва да се появи някаква друга цел, която да погълне всички мисли. Т.е. нещо достатъчно важно и значимо.
Също така възможно е да се приложи така нареченото "парадоксално мислене" - т.е. да си постави човек (ама съвсем истински) точно противоположната цел - като при безсънието, поставя си за цел в никой случай да не заспи точно тази нощ. ... Е, в някои случаи ми е помогало.

# 35
  • Мнения: 1 925
alterna, е това енай-накрая някой да каже тактика... аз се опитвам с тактиката на " бялата мечка "ама не се получава много-много, но имам напредък... с всеки изминал месец... Дано не се налага повече да прилагаме тази тактика  Praynig

# 36
Дано, мила, дано Simple Smile От все сърце ти го пожелавам....

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Привет момичета. То с немисленето няма да стане но като има с кого да споделиш е съмсем друго!! Това за първото евро бебе не го знаех. Мерси тити! Аз днес съм от овулаторките Blush. И ако стане голям кеф  Joy Joy .. Успех на всички с немисленето и с тестовете после ...

# 38
  • Мнения: 479
И аз да се включа в отбора
Сега, освен чорапките, възглавничките - и бяла мечка ли...? Joy
Ех, щом се налага.... Joy

# 39
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте мацки!
   Хайде, стягайте се и действайте за бебе на годината! Стискам палци няколко наведнъж да се пънете да раждате и да разделят наградата накрая!  Mr. Green Много успех и положтелни емоции ви желая!
п.п. Леичке, не искам да чувам, че си мислиш такива неща. Само ти май не знаеш, че ще си имаш една малка, сладка кукличка, която да те радва. Всички ние знаем, само ти изоставаш с информацията. Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 120
Благодаря момичета. За бъбреци не ми беше хрумвало дори. Ако ме боли  и тази вечер, утре ще отида на лекар. Уф, как мразя да се мъкна по доктори.

# 41
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Много сладка тема Laughing
Успешна седмица ви пожелавам момичета, дано ни се случат само хубави и чакани неща  Laughing
На мен ми почва седмицата на нечакане, стискайте палци  Praynig

# 42
  • София
  • Мнения: 4 272
Да си кажа и аз болежките. Цял следобед ме боли ниско долу. Някаква тъпа болка, все едно ще ми идва мензис, но още е рано. Очакваната дата е 15 април. Може ли толкова отрано да почват болките Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 9 990
Лейче-може да е бебе това мила, но може и да не е.Аз съм така този месец-за мое учудване.От петък-събота ме подхвана един ПМС, ама нетипичен за мен.И с болчици леки долу и с болка в гърдите.Рано за каквото и да било, но аз реших, че е ПМС-то...Ами-освен да си стискаме палци-друго засега не ни остава.Днес ме болят като че ли малко по-малко гърдите, но събота и неделя беше нетърпимо на моменти.

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Леа аз имам месеци, в които започва да ме боли цяла седмица преди датата на М. Дано при теб болките са от друго естество Wink

Purple
успех ти желая, доста станахте май за тази седмица  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт