Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 897
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 272
Ами ще стискам и ще се надявам да не е ПМС. Че съм станала и една люта и нервна - ужас! Не се трая! Да се разбира по-бързо от какво е, че е кофти в това хубаво време само да се оплаквам от болки тук и там.
Пенелопа, ще стискам палци за теб! Само кажи за кога!
Purple , на теб също! Жабче, дано този месец да имаш и овулация, и бебче!

# 46
  • Мнения: 1 925
lea, тъкмо си мислех, че съм единствена с леката ми, която идва на 15 или 16-ти, доколкото разбрах повечето са в края на месеца. Айде ще стискам палци  Praynig

# 47
  • Мнения: 514
И аз имам такива болки от вчера, имах чувството, че всеки момент ще съфна, а това трябва да стане, или по-скоро да не стане на 17-ти. От няколко дни ми се гади, ама е най-вероятно от възбуда. Аз от внушение мога и да повърна ако става въпрос, даже мога и да умра Simple Smile Внуша ли си нещо, няма оправия Simple Smile Абе мен ме оставете, аз всеки месец имам някакви симптоми  Mr. Green ....на вас ви пожелавам да е деветмесечна болка  Joy

Вчера запалих свещичка за всички нас, в църквата на онова манастирче, за което бях споменала наскоро. До манастира не успях да се кача, обещавам си и това да направя скоро. Тогава ще запаля свещичка и за всичките ни бременни момичета, за съжаление вчера не се сетих за тях  Embarassed
Помолих се и целунах иконата.....за първи път не се замислих колко преди мен са я целували....
На път към църквата се чудех последно да вляза или не.....беше ми много гузно защото....охххх даже не искам да кажа защо  Embarassed срамувам се да кажа.....
В последствие обаче полудях ли какво.....като тръгнаха онези сълзи.....чак на  милото ми се насълзиха очите. Да знаете, че и той запали свещичка за вас, честичко четем заедно Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 18:24 от shrew

# 48
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте мили моми4ета Hugаз тези дни неможех да пиша защото бях на работа до късно,но сега ви из4етох.моята лелка си заминава и запо4ваме пак наново Simple Smileна мен днеска ми е много мъ4но.мъжо замина за атина да си одължава паспирта и ше се върне след 2 дена.отдавна не сме се разделяли и направо ще се побъркам.
жаб4е наистина много хубава теми4ка си ни спретнала Hug
иринии стискам палци здраво
ним не се притеснявай направи пак тест и дано да е положителен Praynig
лей4е мила недей така бе душа.не се от4айвай то4но сега.ще видиш 4е ще те споходи добрата новина скоро.сигорна съм.
даре дано болките не са от бъбреците ама ако продължат отиди на лекар.надявам се поне да отминат малко и да се по4увстваш по добре.
лек ден от мен и много Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 9 092
Само се включвам да ви кажа бързо "здрасти", щото съм точно със същия проблем като Дарето, излезнах днеска за 1 час без боди и резултатът не закъсня. Не мога да лежа, да седя, нито седнала, нито права, сега си направих билки, Но Шпа не ми помага хич...Боже, защо все ми се случват такива неща когато имам нещо друго важно на главата  Confused Утре имам една важна изява пред хора и в това състояние съм просто меко казано "нетрудоспособна"...

На всички които чакат добри новинки - стискам палци, особено на Леа.
Весела седмичка, пазете се и се обичайте  Hug

И ми стискайте палци за утре, най-вече да ми мине гадната болежка...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, може да ви се стори прибързано и глупаво, но си направих кръвен тест и резултатът е 13.36 mIU/ml , което по референтни стойности отговаряло на 3-4 г.с.
Сега в момента седя и се хиля тъпо пред екрана, защото вие сте първите, на които казвам!  Mr. Green Един час маах гащи по улицата в почти безпаметно състояние!

Реших да изчакам вече спокойно и домашния тест да стане положителен и тогава да споделя и с мъжо - предполагам, че живот и здраве до седмица ще стане и това. Той е наясно, че ми закъснява, не бих искала да го тревожа, ако поради някаква причина бебето не се закрепи или стане нещо друго в близките няколко дни. Така или иначе после докато е жив ще троши нерви покрай мен и наследника, поне тези първи трепети ще му спестя!

МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ ВИ ИМА, ЧЕ ИМА С КОГО ДА СПОДЕЛЯ!!!

Лека вечер и до утре.

# 51
  • Мнения: 2 123
МИЛИЧКИ, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА СТИСНАТИТЕ ПАЛЦИ. Дадоха резултат - бебчо се развива чудесно и към настоящия момент е съвършен! Blush
Ним, ха дано след няколко дни и домашният тест даде също толкова радостен резултат. /ще изчакам още 1 седмица и ще ти честитя Mr. Green/
Леичка, странна работа са тези болки... То и бременността /както я преживявам/ е странно нещо - почти постоянно "има нещо" - боли, сърби, придърпва, стяга, а ако няма нищо - почват тревоги - ами защо няма... Аз си имам уговорка със заека, така че т ине се тревожи изобщо. Дал ми е дума!!! bowuu
Даре, и моето предположение са бъбреци, мила. Докато се наканиш да отидеш на лекар пий много течности /и биричка/, така че ако има нещо дребно - да го изхвърлиш...

# 52
  • Мнения: 9 092
Браво на бебчо  Hug
Ним, и на теб браво Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 183
Ним пожелавам ти скоро да видиш  EFP и цялата да   Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower

# 54
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро от мен! HugПърво искам да честитя,макар и предварително на НИм,за новината GrinningПожелавам ти да дочакаш вече спокойно и домашния тест,където да видиш така чаканите 2 чертички Peace
ПРи мен- нищо ново.За това и не пиша толкова често,но редовно ви 4ета.Тази вечер сме на лекар,така че тръпна в очакване да видим отново бебка( и се моля да се потвърди че е ТЯ,4е нещо ми се въртят едни мисли..... Rolling Eyes)Дано всичко е наред с бебо!После ще докладвам Laughing
Това е за сега от мен! ЖЕлая ви слънчев и усмихнат ден!  bouquet

# 55
  • Мнения: 529
Ирини, Heart Eyes браво за добрите резултати, но ние си ги знаехме. То нашите форумски бебоци са страхотни по подразбиране  Mr. Green . В тази връзка, Велмарче, споко, всичко ще е наред довечера. А ти какво, съмняваш се че е бебка ли.  newsm78
Леа, какви са тези мисли мило, я се стегни. Ти си ни за пример, толкова си готина и позитивна. Просто куклата си е намислила да дойде в точно определен момент, който не е настъпил още.  Heart Eyes
Аз момичета бачкам като луда, но ако си мислите, че това ме откъсва от мислите за бебе Naughty жестоко се лъжете. В уморения ми мозък заспивайки вечер прелитат цифри, таблички, а по междудругото и мисли от сорта, кой ден ми е сега, да чакам ли още или да пия утрогестан, ама температурата колко ми беше.. #Crazy и после пак цифри и справки  Mr. Green Абе кукувица съм си и това е Grinning
 

# 56
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, благодаря ви много за милите думи! Ако ви нямаше вас, за да почерпя всичката тази информация и положителни емоции, сигурно щях много да съм се сдухала до сега.

Записах си преглед за събота - тогава ще е 9 ден от закъснението. Ако до тогава тестът е станал положителен, чудесно. Ако не - то чичо доктор ще каже защо. Ако пък се олеля - божа работа! До тогава смятам да спра да се тормозя и терзая и примерно в петък сутрин да направя домашен тест! Това е.

Успех на всички и хубав ден.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Записах си преглед за събота - тогава ще е 9 ден от закъснението. Ако до тогава тестът е станал положителен, чудесно. Ако не - то чичо доктор ще каже защо. Ако пък се олеля - божа работа! До тогава смятам да спра да се тормозя и терзая и примерно в петък сутрин да направя домашен тест! Това е.

Браво, Ним, много правилно разсъждаваш  Peace Недей се "сдухва", каквото ще става, ще става. Аз изчаках 12 дни закъснение, поне да знам, че ще има нещо за гледане. Дано и ти видиш сладка точица  Praynig

# 58
  • Мнения: 9 990
Тази седмица май бебетата ще валят Laughing
Предчувствам го. Hug
На Ним и на Леа-скоро двете чертички да видят!И на всички, които чакат.....
аз май няма да дочакам, гърдите вече не ме болят така, утихна всичко някак си...просто имам леко напрежение както обикновено 1-2 дена преди цикъл и си чакам да си ми дойде...на 13-14. Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Иринии, браво за резултатите от прегледа!
Ним, много се радвам за теб! Явно просто овулацията ти е била по-късно изатова домашния тест не отчита. Пожелавам ти скоро да видиш девте чертички и да зарадваш таткото!
Какичка, хубаво е, че намери време да се включиш! Аз не съм се отчаяла, просто вече не хвърча в облаците. Гърдите още си ме болят, пишкам често, но това за мен си е ПМС. А снощи пък сънувах много цветно как ми правят лапароскопия и цялата бях в кръв Shocked Какво ли значи да сънуваш кръв newsm78
Пенелопа, дано да не дочакаш лелката! Ама това мрачно време май нещо ни влияе на настроението, а? Мисля си, че ако грейне слънчице и по-често ако се разхождаме сред цъфналите дръвчета, ще гледаме по-ведро на нещата Grinning
Стеф, пий Дуспаталин за бъбреците. И непременно си сложи шал на кръста, ако можеш. Дано скоро ти отминат болките!
Даре, а ти как си?

Общи условия

Активация на акаунт