Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 920
  • 257
  •   1
Отговори
# 165
  • тук-там
  • Мнения: 5 712
Ох, мила Светли, това е ужасна новина! Повечето от нас знаем как се чувстваш и съпреживяваме мъката ти. Ама как така няма бебе? Сърчицето ли не чуха или и плодния сак липсва? Аз като направих спонтанен в 6-та седмица, ме кюртираха. Дано поне това ти се размине! Стискам палци, мила!

# 166
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Ох, мила Светли, това е ужасна новина! Повечето от нас знаем как се чувстваш и съпреживяваме мъката ти. Ама как така няма бебе? Сърчицето ли не чуха или и плодния сак липсва? Аз като направих спонтанен в 6-та седмица, ме кюртираха. Дано поне това ти се размине! Стискам палци, мила!

Няма бебе означава, че плодният сак, който видяхме миналата седмица, липсва. Останало е "нещо" 3-4 мм. Трябваше другата седмица да ходя да видим пулс. Сега ще ходя да видим дали съм се изчистила. Каква ирония  Sad Да не ви занимавам повече. Утре излизам в отпуска и 10-на дни ще си почина.

# 167
  • Мнения: 515
Здравейте всички за първи път пиша тук но усещам че трябва да споделя с някой който иска бебе толкова колкото искам аз Praynig
 Преживях два спотанни аборта първия в третия месец казаха ми че се случвало често да не се притеснявам сякаш е възможно така лесно да превъзмогнеш болката  бях съкрушенна и го преживях доста трудно но с съпруга ми продължихме напред след около шест месеца забременях отново но вместо радост изпитах страх загубих бебето в четвъртия месец трудно и невъзможно ми е да ви опиша какво изпитах тогава.Сега след седем месеца отново сме решили да пробваме имам страхотен гинеколог направих си всички нужни изследвания и всичко ми било наред но страха ми не изчезва

# 168
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, много съжалявам, миличка, че пак ти се случва това Sad Просто не мога да повярвам! Но както знаеш, има и други момичета във форума с по 2 спонтанни аборта. Важното е по-бързо да се отърсиш от преживяното, колкото и трудно да е и да намериш сили да продължиш напред и да вярваш, че следващия път всичко ще е наред. Гушкам те Hug
helenapeeva , наистина е много тежко да преживееш 2 аборта. Започни да пишеш при нас. Ще видиш, че тук има много момичета, преживели по 1 и 2 спонтанни  аборта и въпреки това продължават да се борят. Нормално е да се страхуваш, но важното е да вярваш, че другият път всичко ще е наред и ще дойде време и ти да си щастлива мама  bouquet

# 169
  • Мнения: 4 306
Svetli, миличко Svetli, намъчи се ти  Cry. Толкова се натъжих за тебе, така искрено ти се радвах и се надявах тоя път всичко да е на ред. Едва ли има нещо, което да ти кажа и да ти стане по-леко.
 Praynig Ще се помоля за вас. Гушкам те  Hug  Hug  Hug

# 170
  • Мнения: 9 990
Момичета-какво да ви кажа.....Съжелявам за случилото се.Стана ми мъчно, та чак се разревах в офиса..... Cry

# 171
  • Мнения: 515
благодаря  ти lea наистина досега се опитвах да не показвам колко ме е страх свикнала съм да не се оплаквам  когато ноправих последния аборт се опитвох да не показвам колко ми е тежко за да не притеснявам близките си сега пак се правя на силна но ми е доста трудно идва ми да ревна и да не спра искам да крещя но тава едва ли ще помогне.

# 172
  • Мнения: 1 029
Светли, съжалявам миличка!
Преживей си болката и се зареди с нови сили, защото колкото по-бързо я преживееш, толкова по-бързо ще осъзнаеш, че един ден ти ще бъдеш едно от най-щастливите мамчета на света!
Прегръщам те и се надявам, че всичко ще е наред и още от следващият месец си на фронта отново!
 Hug Hug Hug
helenapeeva, добре дошла!
Съжалявам и за твоята болка.
Надявам се наистина, че си направила най-важните изследвания и че си попаднала на добър лекар.Това е много важно!
Желая ти успех и още този месец-хубави новини!
  bouquet
Момичета, борете се за щастието!
Не спирайте, то е там и ви чака!
Вярвайте в него!

# 173
  • Мнения: 515
Благодаря ви за подкрепата момичета дано скоро всички да имаме с какво да се похвалим  bouquet

# 174
  • Мнения: 1 329
И моята цв. снимка мина:

Ето и резултатите:

2 проходими тръби - няма запушвания, няма сраствания. Лявата е доста по-дълта от дясната, но иначе е ок.
От спермограмата стана ясно, че има подвижни и неподвижни, но така и не успяхме да я погледна и обсъдим. Лекаря каза, че тези които са неподвижни са в по-голяма кол-во, но подвижните били доста пъргави и те ще свършат работа.
За целта предлага инсеминация, ако успеем този месец да хванем овулацията.
Това е.

За тези, които им предстои и се страхуват ще кажа че - няма нищо кои знае колко болезнено, малко повече боли от обикновен преглед, единствено когато те снимат на рентгена е малко по-неприятно, но като цяло мога да кажа, че не е кой знае какво...
Не ми е прилошавало, нито ми е станало лошо.
От прочетеното - много повече се притеснявах.

Затова - смело напред, момичета!
Ще успеем!


Светли,
нямам думи да ти опиша колко мъчно ми стана за теб като прочетох... CryЕдва ли всичко което мога да напиша, би те успокоило. Единственото е - КУРАЖ миличка...Не се предавай. Всички го правим за заветната цел - да чуем детски плач.

# 175
  • Мнения: 9 990
Дарилка-радвам се, че при теб е минало добре.Сега да хванете овулацията и тамън и ти за 2007 да се уредиш.Ами това е-честити ти проходими тръби-няма начин да не стане щом са ок, щом и налични плувци има-останалото е шанс и късмет-нали знаеш?  bouquet


# 176
  • София
  • Мнения: 4 272
Дари, честит ти проходим тръбопровод Wink Продължавай нататък все така смело  bouquet

# 177
  • Мнения: 3 372
На мен май ще ми дойде newsm45 нещо почнаха да ме болят яйчниците newsm45........ще ми дойде newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 178
  • Мнения: 9 990
Аз затова се чудя да си правя ли тест?От една страна-да покаже, че да не си чакам напразно в надежда...незнам-Милена-ти направи ли тест при твоето закъснение?

# 179
  • Мнения: 3 372
Аз затова се чудя да си правя ли тест?От една страна-да покаже, че да не си чакам напразно в надежда...незнам-Милена-ти направи ли тест при твоето закъснение?

не съм! Реших да изчакам до утре, а то сега почна да ме понаболява и сигурно ще ми дойде...... newsm45

Общи условия

Активация на акаунт