Имаме едно желание голямо, да чуем - Честит празник, мила мамо!мами над 35

  • 34 742
  • 714
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 40 992
Абе,то ясно че не е Коледно настроението  Laughing ама като го дават и аз гледам. Wink

# 661
  • Мнения: 8 533
И ние сме на Две капки боза Simple Smile този сезон много готин.
Така ... докато го нямаше ММ преподредих хола и мн ми хареса. Та май няма да купуваме диван ... и без това не можах да пласирам стария.

# 662
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Качих снимки, после Шери, ако има възможнсот да ги завърти, ще е супер  Hug Simple Smile

Жаре покажи ни  Simple Smile

# 663
  • Мнения: 39 664
И мойте мебели вече са готови. До края на седмицата ще ги носят. Само къде ще ги слагам  33uu

# 664
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Сигме, няма ли опция да ти ги доставят по -късно?

Уанче, много добре изглеждаш  Hug Ако ми дойде муза, може и аз да щракна една последна снимка с корем, хем да видиш истински слон  Joy

# 665
  • Мнения: 13 973
Не можеш ли да се договориш с магазина да постоят още известно време при тях на склад. Ние така направихме като ремонтирахме кухнята.

# 666
  • Мнения: 2 603
МианаНия, ще ти драсна на лични, да не ми затрият инфото.  Hug Не мисля ,че е реклама, щото нямам нищо общо с клиниката, ама знае ли човек  Mr. Green
Мимче, да оздравявате по-бързо с Тео. Hug
Сигме, погледни от страната, която сама каза - просто потвърждение, че си поела по правилния път. Знам, че няма как да не се ядосаш, ама нека е кратковременно. Гушни си детето и се радвай, че си такава борбена мама, и ще се оправиш.  Hug
Уанче, само за стрептококи ли те изследваха, или обща микробиология ти правиха? А може ли да не е болка в гърлото, ами просто от щитовидната. Важно е и общото ти състояние -ако всичко друго е ок, ще мине. Помня, че преди 3-4 години имах такива проблеми, в гърлото, чак като "обриви" все едно имах, правих си микробиологии, все чисти, а аз си мислех, че я гъбички, я незнам си кво от синузита ме е нападнало. Е, не изскочи нищо. Около година някъде се появяваха и изчезваха, когато се разболея. После сами си отшумяха, вероятно е реакция на имунната система, и досега не разбрах от какво се провокираха.

# 667
  • Мнения: 5 037
Уанче,разкошно коремче Heart Eyes

# 668
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Само за стрептококи, общо съм екстра вече, само гърлото остана. Казаха, че с намаленият имунитет е нормално и щом няма коки няма нужда от нищо, ще мине. Няма налепи и лош дъх, само леко подути лимфни възли на гърлото и червени дъги.

Шери толкова дебела никога не съм била в живота си  Mr. Green

Чакам Титето да си каже тежката дума специално и в анфаз съм се снимала  Sunglasses

# 669
  • Мнения: 1 423
Много хубава 2в1 Simple Smile. Сияние има около теб. Килограмите лесно ще ги стопиш.
Ели, дай една промоция и ти , като за последно Simple Smile.
Сигме, тегли му една звучна и релаксирай.

Аз днес се улях, ако съм ММ ще си изхвърля жената, не знам как успях да изхарча толкова в много неподходящо време, и то за ненужни неща. Явно нещо ми липсва и компенсирам, психологически погледнато Simple Smile.

# 670
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Бабите днес много ми се смяха в центъра по физиотереапия как се снимам  Simple Smile

Мире похавали се какво си купи  Sunglasses

# 671
  • Мнения: 13 973
Уанче, екстра си Simple Smile не виждам да си качила кой знае колко много, съвсем нормална бременна  Hug

# 672
  • Мнения: 1 423
Бабите днес много ми се смяха в центъра по физиотереапия как се снимам  Simple Smile

Мире похавали се какво си купи  Sunglasses
Портмоне ест. кожа -на мен и на щерката, пролетно яке и блуза от на Жар птицата магазина, козметика за бъдеща време, чанта за подарък, и едни дънки на ММ от кумова срама. На юнака блузка с хеликоптер, напоследък това е хита Simple Smile.Всичко това не беше нужно, бях като изтървана. Добре, че не е често явление.

# 673
  • Мнения: 8 533
Ква блуза? Аз изръшках още 2 панталона за без пари от там. Дънки сини за 19 и черни леко ластични за 29. Реших все пак да проверя да не съм изтървала нещо, като за последно Simple Smile

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Аз днес се улях, ако съм ММ ще си изхвърля жената, не знам как успях да изхарча толкова в много неподходящо време, и то за ненужни неща. Явно нещо ми липсва и компенсирам, психологически погледнато Simple Smile.

Joy Joy Joy Мире-№1 си!Аз съм те признала тебе!Психологически погледнато си е точно така! newsm10
Скоро трябва и аз да отида да компенсирам,до като съм на лекции и са ме изтървали по цял ден без деца. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт