Имаме едно желание голямо, да чуем - Честит празник, мила мамо!мами над 35

  • 34 721
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Ми Звездичка то аз докато успея да се довлека в леглото и ММ е заспал  Joy И утре ако не тръгне, ще се наложи да го нападам, ама като го гледам и на него не му е до това Simple Smile

# 706
  • Мнения: 1 423
Лейди , вчера ти е бил щастливият ден, то като има новини има и мислене  Crazy.
Честито одобрение!
Аз бих разсъждавала така - ще започвам инвитро, може би ще ми се налагат болнични. Трябва да си опека хавата за някакви нормални болнични. Освен това,ако има проверки, както казва Звезди, ти си наполовина отговорна. Бих поискала осигуровка върху по-голяма сума. И друго - веднъж като започнеш, нямаш време да търсиш нова работа, влизаш в матрицата. А идва летния сезон, по прогнози тази година ще е доста силен. Според мен имаш супер високи перспективи за нови предложения за работа. Поставяй условия  Sunglasses, точно както си написала по-горе. Поискай повече от това, което ти предлагат. То ако може и на доброволен принцип ще те вземат, както пишат осигуряваме "добра работна среда и отлични условия на труд". И това е!

Дидка-Мони, пак си набързо, на крак, и с притеснения. Имаш ли шанс да поспреш, да починеш? Да се поотпуснеш?

Перу, разкош!

Днес съм на чай ройбос с парченца плодове и офиса ухае на парфюм, прекрасно е! Преместих орхидеята и си взех поука да не преполивам .


Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 15:29 от MiraBu

# 707
  • Мнения: 1 368
Дидка, дано притесненията да са напразни и всичко да е наред. Отиди на лекар, за да се потвърди, че си добре и да продължиш спокойно напред Hug
Перу, декорът много ми харесва. Ламинатът ни в спалнята е такъв.
Уанче, много си хубава бременна Hug. Отива ти, изглеждаш с особено излъчване. В хубав смисъл, но не мога да намеря думата newsm78
Танзу, ще се оправи времето и ще наваксате. Тъкмо през това време ще си починеш или ще измислиш някоя нова идея Hug
Лейди, и според мен почни – пък каквото – такова. Наистина е кофти, ако има разлика в обезщетението, ама да седиш и да се чудиш, нищо няма да се промени. Пък поне при мен сметките никога не са ми излизали, не само за пари, плановете. Винаги, когато почвахме опит или напусках работа, или почвах нова, или сметки за обезщетения за безработица. Нищо спокойно и стабилно, нищо не както трябва или ми се иска. И нещата не стават, както и когато ги планираме. Така, че действай, пък всичко ще се нареди. И дано да не работиш дълго, а да забременееш и в болнични Hug

# 708
  • Мнения: 5 037
Лейди,и аз така започнах преди 12г в моята фирма.Още на първия месец ме направиха на 8ч.А ,ако си ти пука особено,направи като ММ.
Скрит текст:
ММ работи в сегашната фирма 2 мес. Видяха го какво може.Беше напуснал и си ползваше борсата.Като свърши,звънна на шефа на фирмата и му постави условия,за да се върне-8ч РД и 20% по-високо заплащане.Е,шефа се съгласи на 50%.Съгласи се на РВ,но му повиши заплата не с 20%,а със 70%.Така,че ако не ти е съвсем до пари и можеш да си го позволиш(не,че ние можехме,но ММ рискува),трябва да си поставиш условията.

Мимче,радвам се,че сте по-добре.

И,какво стана-спечели заглавието,което ми позволява ВСИЧКО newsm44.

# 709
  • Мнения: 1 423
Лейди,
Скрит текст:
Може би Шери е права и ти дава добри практически насоки. Започни, и като те видят как се справяш, ще си поставиш условията след месец.

Довечера какво да направя за вечеря набързичко  newsm78?

# 710
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Мира виж в блога, май имаше разни бързи неща, които Хоуп беше давала като рецепта Simple Smile

# 711
  • Мнения: 2 168
Мира, Момо какво яде сега вечер? Щях да ти кажа омлет, ама той дали яде? Или палачинки. Simple Smile

# 712
  • Мнения: 1 368
Аз като не знам какво да приготвя набързо, правя спагети.
Шери ме просълзи с едно лично съобщение и в тази връзка качих дооосттаа снимки на Борис в албума Flutter

# 713
  • Мнения: 5 037
Ививката Hug.Да го нацелуваш моя момък  Heart Eyes

Хайде,нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=911897.msg32744250#msg32744250

# 714
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Борис има хубостта на мама, страхотен   Peace
Скрит текст:
ММ го видя и каза - това е зетят  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт