Имаме едно желание голямо, да чуем - Честит празник, мила мамо!мами над 35

  • 34 743
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 603
Лейди,
Скрит текст:
почни си работата, особено ако заплатата е по-голяма от обезщетението. Както са казали, не си венчана за тая работа, ако не ти хареса нещо. Ако  не държиш на всяка цена да те наемат,  Mr. Green, ги подпитай дали има опция да те назначат на цял ден. Аз се учудвам как още има такива работодатели. На времето беше масово, аз нали съм била от тия дето назначават, и...каквото ми кажат, това правя. Но в последната фирма, благодарение на мен, всички ги минах на цял ден. Не ми беше леко, че шефчето не го слуша много главата. Като започвах работа, шефа ми каза, че ще ме назначи на половин ден. И аз се опълчих, казах си нищо не губя, ако не ме назначи, значи не си е струвало. Мина номера - но само за мен. После полека лека за две години всички ги минах на цял ден. И след това като ни зачаткаха едни проверки от инспекцията, ми целува ръка, че съм го убедила, иначе щеше да яде голяма сопа.

# 691
  • Мнения: 683
Добро утро,прелестни!
Имам лека,дразнеща болка между лявата гърда и подмишницата и множество нови малки бучки и в двете.Някои наболяват,други -не.Направих мамография и ехо.Трябва да ги повторя в рамките на 3-4м.Взех решение и няма да се подложа на ново облъчване в такъв кратък срок.Ще питам за пункция,защото според светилата тук проблема е в дясната гърда.В Бг преди повече от 10г се отхвърли лошата диагноза.Бучката в дясната гърда си е все същата и като размер и като състав.Притеснява ме лявата,на която не обръщат внимание.Ще се ходи пак при Седлоев,но не сега.Това е.Казах си го.
Мимче,да се оправяте бързо с Тео!
Сигме    Hug Ще си замълча,за да не си слагам грях.  Hug
Ели,не е ли време вече? Heart Eyes
Чета ви,преживявам вашите радости и тревоги.
Пазете се и се грижете все така добре за себе си и семействата си. Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 2 497
Дидка, дано всички притеснения са напразни - може би са само мастни образувания Praynig Не изчезвай за дълго, липсваш Hug

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 41 002
Дидка  Hug Всичко ще е наред!

# 694
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Привет!!
Диде,ти започни да се грижиш по-сериозно за себе си. Как няма да е сега,щом имаш проблем от години и сега те боли,направи всички необходими изследвания,за да се разбере калво точно е положението. Пари,работа,ама за какво са на човек,ако не е здрав  Hug
Лейди,опитай,щом трябват и парички. А и да се седи у дома,по-дълго отколкото трябва на човек,си е доста подтискащо. Успех,вземи най-правилното решение,и скоро вести със заповедта!
Ели е тук виждам  Rolling Eyes
Сигме,според мен пък,мъжа ти неиска да те уязви. Ясно и точно показва,че сам неможе да се справи без теб. Дребни,но мнооого дразнещи неща са тези,като неговите. Дано скоро намериш Мъжа,който те заслужава,Ви заслужава всъщност.  Hug
Мире,хахах,и аз нещо дотъманявам в емоционален план явно. Вчера-тениска и топ от фешън дейс,и още четири тениски,топ и спортен сутиен от mymall .
И аз от кумова срама,поръчах две тениски на мм.
Ох,трябва да просна едно пране. До после  bouquet

# 695
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Лейди, честито "одобрена". Дано скоро излезе заповедта. За работата - пробвай. За да ползваш старото обезщетение за безработица трябва да не си направила 9 месеца на новата работа. Така знам аз.

Дидка, дано няма нищо лошо  Praynig

Мимче, да оздравявате с малкия Карлсон   Hug

Уанче, много си сладка, но с тези черни дрехи не се виждаш в пълен блясък  Heart Eyes  Трябваше да помолиш наистина някоя баба да те снима  Wink

Мира, хубаво си напазарувала  Simple Smile

Да се допиша
Скрит текст:
Вчера ходихме с малкия да си взема от Еконт картичките от дарителската кампанията на OLX. Той ме разпитва за какво са тези картички. Казах му че цената им е дарение за майки, коите нямат деца. Той ме пита как точно ще си купят деца с тези парички  Simple Smile Обясних му, че ще ги дадат на чичо доктор, който ще им помогне да имат дете. Не му стана особено ясно как точно ще стане това  Simple Smile

Последна редакция: вт, 15 мар 2016, 10:43 от lenivik

# 696
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Рансън, браво, най-после /за фонда/. А за работата - по-добре започни, а после ще видиш как ще е.

Дидка, определно ти трябва по-спокоен живот  Peace

Уанче, много си хубава и хич не си дебела, а си бременна.
Аз успкоение за смъкване накилограми не мога да дам, защото сега съм в 8-ми месец /килограмите де/.
И все по-невъзможно става. В началото бях смъкнала 5-6, но после те са се върнали сами, тъкмо се бях зарадвала, че ще се стопят. Но нервите са страшно нещо.


Вчера ходихме в Русе и поръчах мебелите за офиса - само да ги нарежат и окантят, ние ще сглобяваме. 3 дни мислих, избирах декори, чертах, рисувах, ами измайсторих ги и ММ потвърди, че мога да работя за мебелна фирма.
Намерих невероятен декор за шкафчетата
Скрит текст:
сега търся мебелни дръжки в същия нюанс, като вазичките на картинката. Ако някой е мяркал, помощ  Praynig

# 697
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Дидка да те  Hug и да се следиш, не е шега работа това.

Срязах си палеца ужасно с новия нож който ММ поръча. Вчера ме пита дали съм го пробвала, ама що трябваше на пръста си да го пробвам  Crossing Arms

Перу, много ми хареса цвета, дано намериш дръжки каквито искаш.

Лени, голям сладур е твоя син Simple Smile

# 698
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Добро утро  Simple Smile

Дидка, какво реши като цяло ще правиш ли генерални промени? Подкрепям Мария и другите момичета да се грижиш за себе си Hug . Пиши и не ни забравяй .

Лейди супер за фонда bouquet , за другото нямам идея Simple Smile .

Лени ще се фотографирам с нещо цветно другият път Sunglasses , иначе мога да се похваля, че последният месец съм качила 100 гр  Mr. Green .

Ели внимавай  Simple Smile

Тук първите 3 дни болнични не се заплащат.

# 699
  • Мнения: 2 168
Дидка, мила  Hug то е ясно, че и съзнателно, и подсъзнателно те притеснява и го мислиш, изследвай всичко каквото можеш и пиши. Дано си добре на работата иначе.

Лейди, браво за заповедта. Не знам за другото, послушай съветите на момичетата, успех.

2в1, не съм гледала снимки, но съм сигурна, че всичките ни бременни сте красиви и щастливи. Тежко ти е вече ли или нямаш търпение да разбереш дали е София? Wink

Перу, много красиво! Как се казва ефекта на чашките?

Сигме, дано ти е спокойно днес, ама ясно, че не може така. Както и купува храна, когато е при нея, така и всички други консумативи.

Честити ви дрешки и покупки! Обикалях аз оня ден по магазини, след зъболекаря, ама нищо не си купих, нямам мерак нещо. Само дънки ми трябват, ама не успях да си намеря. Всички дето мерих бяха много ластични, дори на разни дънкови марки като Лии и Левис.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Оффф, Сигме, чак аз се ядосах,като прочетох... Мразя генералното заключение "всички мъже са еднакви", щото не са, ама се сещам за един случай с баща ми... Доста години след развода с майка, я видял в един магазин за обувки да мери обувки. Аз тогава май вече бях студентка, а брат ми в последните курсове на техникума. Та й просъскал баща ми намайка: "Вчера ти преведох издръжката и веднага да си купиш обувки, а?" ...  ooooh! Говорим за крупната сума от около 80 лв. за двамата с брат ми...

# 701
  • Мнения: 5 037
Перу,ако не намериш,ще накарам ММ да потърси в техните каталози.Все нещо подходящо ще се намери.

Мимче,как сте днес с децата?За Тео разбрахме,че боледува с теб HugДано поне Х и С не се разболяват.

Ели,днес не ти ли се ражда hahaha?Вече те взехме за мезе.Айде,още има време да ти спретна тема.Събирам ти картинки,от както размаха двете черти.Обещала съм ти.Дано се справя

# 702
  • Мнения: 2 168
Шери, само аз и Тео, горкия Simple Smile да чукам на дърво. Досадно, но добре че е тази седмица, а не следващата, че тук е Великден и ще имаме и гости.  Hug

Гледам Яж, моли се..., ама дотук е много измислен, точно американски романтичен, а авторката като я чета иначе по Фб е много по-различна

# 703
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Шери ражда ми се бе, що не  Joy Днес нямам и контракции даже. Преподредих съдовете в шкафа, чистих прахосмукачката, сега като изсъхне да изчистя, пералня ще пусна Simple Smile общо взето се опитвам да предизвикам дребното да излиза, а то само се протяга от време на време или ритне и спи братко - това е положението Simple Smile

За темата, живи и здрави съм убедена, че ще е прекрасна  Hug

# 704
  • Мнения: 2 603
Ели,
Скрит текст:
абе кекса ще те оправи, ама нещо се дърпаш, възползвай се, че после още месец ще "гладувате" Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт