Акушер-гинеколози Варна - 8

  • 159 373
  • 817
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 615
Мнения за Капка Атанасова, Майчин дом и колко е прегледът без направление при нея?

# 226
  • Варна
  • Мнения: 746
Ходила съм при К.Атанасова с направление,преди 2 години. Без направление мисля,че е около 30 лв.

Ходих на профилактичен преглед при нея,останах доволна. Малко повече трябваше да я питам,че да ми обяснява,но като цяло съм доволна.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте,отново!
Много бих ви била благодарна ако имате и изкажете някакво мнение за Д-р Капка Иванова от ,,Света Марина,,  bouquet bouquet bouquet

# 228
  • Мнения: 79
Здравейте,
Наскоро видях ето това  EFP , но все още не съм ходила на първи преглед. Опитвам се да си избера лекар, който да ми проследи цялата бременност и вече главата ми започна да пуши като чета във форума, изчетох толкова много теми, че много се обърках. Много противоречиви мнения за лекари, но все пак мисля, че се спрях на 2-ма: д-р Георги Крумовски и д-р Стефан Скочев. Не съм от Варна, не съм добре запозната с гинеколозите в града и затова ще ви помоля за малко помощ. И двамата ли работят със ЗК и какви ги усещате като хора, не само като професионалисти? Понеже за мен, а сигурно и за всяка една жена е важно да се чувства комфортно в компанията на АГ-то си и да може да се говори с него спокойно и без притеснения.

# 229
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз съм ходила при Крумовски, работи по ЗК,но не съм се следяла при него, не стигнахме до там. Избрах си го точно от мненията във форума. За няколкото ни срещи останах доволна.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 114
Мен Крумовски ме проследи докрай, като по принцип съм негова пациентка, не само заради бременността. Доволна съм от отношението - освен че работи по ЗК, работи и в полза на пациента - от финансова гледна точка. В окръжна ДКЦ 4 приема по ЗК, а в Санита - платени прегледи.

# 231
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И в Санита е по ЗК

# 232
  • Варна
  • Мнения: 114
Напълно възможно е, но тъй като ходя там през здравното осигуряване на фирмата в която работя, не ми се е налагало да ползвам услугите на ЗК. Единствения негатив е, че се чака - не си  спазва часовете, а чакането по 1 час в онова тясно и задушно коридорче в Санита по средата на лятото, бременна в осмия месец... Идвало ми е да си тръгна.

# 233
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Да, това е негатив, но е защото е много подробен. Лично аз смятам да си продължа с него занапред.

# 234
  • Мнения: 79
А знаете ли колко струва прегледа при него, ако нямам направление, защото в момента ми е невъзможно да си взема направление..  Rolling Eyes

# 235
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз не знам, но може да се обадите в Санита и да питате

# 236
  • Варна
  • Мнения: 114
А знаете ли колко струва прегледа при него, ако нямам направление, защото в момента ми е невъзможно да си взема направление..  Rolling Eyes
30лв., ако гледа на УЗ още 30.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Аз също ходих при Крумовски септември т.г. Бремемна в 9м за преглед с УЗ без направление и на регистратура ми взеха 30лв. Многи съм доволна д-ра ме гледа обстойно каза кг.  И см как са на бебко плацента и т.н. Препоръчвам го Simple Smile

Петунка нещо не те разбирам.. Искаш да кажеш че да те прегледа без УЗ е 30 и после ако  искаш и УЗ тря да платиш още  30лв така ли? Тоест 60лв? Или аз нещо не схващам  newsm78 Peace

Последна редакция: пт, 09 дек 2016, 08:54 от n0richka

# 238
  • Мнения: 79
Аз няма да ходя в Санита, далеч ми е. Мисля да отида в ДКЦ-4, защото нали и там преглежда и понеже въобще не съм запозната с прегледите, даже не знам като се обадя за какво да им кажа , че си записвам час, въобще ме няма в тези неща и затова да попитам някой, който е ходил при него как са го таксували, ако е бил без направление.

# 239
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Казваш за преглед просто без направление съм и толкова.

Общи условия

Активация на акаунт