Акушер-гинеколози Варна - 8

  • 159 383
  • 817
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 72
Честита Нова Година! Искам да попитам някоя от вас знае ли актуалните цени за избор на лекар и екип в Окръжна болница? Съответно и за нормално раждане и за секцио.
А за АГ, цени за раждане и секцио във ВИП етажа с избор на лекар?

# 256
  • Варна
  • Мнения: 633
В Аг много често има ден на отворените врати, отидете, вижте, разпитайте, хем да не влизат за първи път в болницата чак при раждането, че си е стресиращо!

# 257
  • Варна
  • Мнения: 104
Честита Нова Година! Искам да попитам някоя от вас знае ли актуалните цени за избор на лекар и екип в Окръжна болница? Съответно и за нормално раждане и за секцио.
А за АГ, цени за раждане и секцио във ВИП етажа с избор на лекар?
За Аг-то Вип етажа-1000 лв за секцио ,като стаите са самостоятелни и посещения има по всяко време(родих декември там)

# 258
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Това със секцио ли е? Позната лятото там за випа каза, че към 700 било, нормално раждане.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 104
Това със секцио ли е? Позната лятото там за випа каза, че към 700 било, нормално раждане.
Да, за секциo е цената с избор на екип

Последна редакция: ср, 04 яну 2017, 12:56 от andr0meda

# 260
  • Мнения: 6
Здравейте,
Наскоро видях ето това  EFP , но все още не съм ходила на първи преглед. Опитвам се да си избера лекар, който да ми проследи цялата бременност и вече главата ми започна да пуши като чета във форума, изчетох толкова много теми, че много се обърках. Много противоречиви мнения за лекари, но все пак мисля, че се спрях на 2-ма: д-р Георги Крумовски и д-р Стефан Скочев. Не съм от Варна, не съм добре запозната с гинеколозите в града и затова ще ви помоля за малко помощ. И двамата ли работят със ЗК и какви ги усещате като хора, не само като професионалисти? Понеже за мен, а сигурно и за всяка една жена е важно да се чувства комфортно в компанията на АГ-то си и да може да се говори с него спокойно и без притеснения.


Здравей,аз ходя на ЖК при доктор Скочев и чесно казано съм доволна от отношение и специалист. Аз също не съм от Варна и аз доста се консултирах къде да си водя ЖК тъй като ми се наложи да го сменя в 7-ми месец и аз изчетох много инфо. за различни лекари ,но мисля ,че ако си при него няма да сбъркаш.

# 261
  • Мнения: 79
Здравейте,
Наскоро видях ето това  EFP , но все още не съм ходила на първи преглед. Опитвам се да си избера лекар, който да ми проследи цялата бременност и вече главата ми започна да пуши като чета във форума, изчетох толкова много теми, че много се обърках. Много противоречиви мнения за лекари, но все пак мисля, че се спрях на 2-ма: д-р Георги Крумовски и д-р Стефан Скочев. Не съм от Варна, не съм добре запозната с гинеколозите в града и затова ще ви помоля за малко помощ. И двамата ли работят със ЗК и какви ги усещате като хора, не само като професионалисти? Понеже за мен, а сигурно и за всяка една жена е важно да се чувства комфортно в компанията на АГ-то си и да може да се говори с него спокойно и без притеснения.


Здравей,аз ходя на ЖК при доктор Скочев и чесно казано съм доволна от отношение и специалист. Аз също не съм от Варна и аз доста се консултирах къде да си водя ЖК тъй като ми се наложи да го сменя в 7-ми месец и аз изчетох много инфо. за различни лекари ,но мисля ,че ако си при него няма да сбъркаш.

Здравей,
Благодаря ти за мнението, но аз вече си избрах д-р Георги Крумовски и за момента съм страшно доволна от него. Обяснява всичко без излишни подробности, мил е, мисля да продължа при него, а пък занапред ще видим, ако нещо не ми допадне в отношението му, веднага ще споделя тук в темата  Party

# 262
  • Мнения: 127
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър лекар за профилактичен преглед, нямам оплаквания, но и нямам опит и някакви отзиви за някой лекар във Варна. Споделиха ми само за д-р Папазова, че била добра, но не прочетох много хубави мнения в интернет за нея. Може ли някой да помогне с препоръка Simple Smile
Благодаря и поздрави Simple Smile

# 263
  • Варна
  • Мнения: 746
Здравейте! Извинявам се за въпросите ми (със сигурност са повтарящи се). Искам да ви попитам за специалисти за ФМ. АГ-то ми ми препоръча д-р Балев или Анна Атанасова в Майчин дом.Аз се колебая между тях и Петинка Цветкова. Можете ли да ми кажете,които сте ходили при Балев,какви парички взима за ФМ,да не е някаква космическа сума. И ако изразите мнение относно колебанието ми,ще съм ви много благодарна!  bouquet bouquet bouquet

# 264
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
За Петинка има изключително много негативни мнения в темата. Прочети по-назад. За ФМ има отделна тема. Иначе за чуденето не мога да помогна. Може да пишеш там.

# 265
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
При Петинка не бих правила.
Балев, доколкото чух не взема астрономически суми, но това записване едва ли не на опашка от 4-5 часа сутринта ми се стори безумно и го пропуснах...

# 266
  • Варна
  • Мнения: 114
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър лекар за профилактичен преглед, нямам оплаквания, но и нямам опит и някакви отзиви за някой лекар във Варна. Споделиха ми само за д-р Папазова, че била добра, но не прочетох много хубави мнения в Интернет за нея. Може ли някой да помогне с препоръка Simple Smile
Благодаря и поздрави Simple Smile

Ако е Папазова от Курортна... ццц - НЕ препоръчвам. Преди години имах закъснение на цикъла с цял месец, и след 2 положителни теста (от общо 3) тя ми заяви цитирам: "Незнам какво е, но не си бременна..."
Виж, за гореспоменатия Крумовски съвсем други неща мога да кажа - мой лекар е от години, като ми проследи и бременността. Пък и чета, че и други са доволни. Но избора е твой.

# 267
  • Варна
  • Мнения: 114
Здравейте! Извинявам се за въпросите ми (със сигурност са повтарящи се). Искам да ви попитам за специалисти за ФМ. АГ-то ми ми препоръча д-р Балев или Анна Атанасова в Майчин дом.Аз се колебая между тях и Петинка Цветкова. Можете ли да ми кажете,които сте ходили при Балев,какви парички взима за ФМ,да не е някаква космическа сума. И ако изразите мнение относно колебанието ми,ще съм ви много благодарна!  bouquet bouquet bouquet

За фетална аз препоръчвам д-р Цонев - 60лв е прегледа и се записва лесно час, не е като Балев-набеден за "светило"(по-назад в темата съм написала защо мисля така), да чакаш по цял ден за час за след месец.

# 268
  • Мнения: 3 047
За ФМ препоръчвам само и единствено доктор Стоилов от Добрич  Peace на светлинни години е от всички "светила и специалисти" във Варна  Peace

# 269
  • Мнения: 79
Здравейте, момичета Simple Smile
Търся добър лекар за профилактичен преглед, нямам оплаквания, но и нямам опит и някакви отзиви за някой лекар във Варна. Споделиха ми само за д-р Папазова, че била добра, но не прочетох много хубави мнения в Интернет за нея. Може ли някой да помогне с препоръка Simple Smile
Благодаря и поздрави Simple Smile

Ако е Папазова от Курортна... ццц - НЕ препоръчвам. Преди години имах закъснение на цикъла с цял месец, и след 2 положителни теста (от общо 3) тя ми заяви цитирам: "Незнам какво е, но не си бременна..."
Виж, за гореспоменатия Крумовски съвсем други неща мога да кажа - мой лекар е от години, като ми проследи и бременността. Пък и чета, че и други са доволни. Но избора е твой.
Подкрепям с две ръце др Крумовски. Много съм доволна, много! Страхотен човек е според мен. Аз се следя при него в дкц4! Препоръчвам го

Общи условия

Активация на акаунт