Крем за около очи - 7 тема

  • 167 355
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 514
здравейте, какво ще кажете за околоочен крем на ЖАЯ с маслина?
Въпреки много похвали тук, според мен е абсолютно никакъв. Само че не ми дразни очите.

За свалянето на грима (не ползвам водоустойчив) аз напоследък се върнах към обикновен измиващ гел. Млека и повечето лосиони ми лютят на очите, пробвала съм много различни,    спрях на нивейския двуфазен, дълго време го ползвах, но все пак има известно търкане. А и, честно казано, ме мързи да измивам очите с един продукт, после лицето с още идин. И след мицеларните води все ми се струваше, че не съм измила лицето достатъчно.  А после се оказа, че гелчето на Билка от серията с биороза лесно се справя с всичко наведнъж, изобщо не изсушава кожата, няма търкане, лицето ми е чисто и меко. Естествено, че после минавам с тоник и слагам крем.

# 466
  • Мнения: 9 225
За сваляне на грим водо а и по принцип -около очите, аз за мен след всякакви двуфазни и т.н. открих Евриката
Тампон със зехтин, сваля всичко chef

# 467
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Reina, благодаря ти bouquet ще пробвам.

# 468
  • София
  • Мнения: 20 197
Бисквитка, няма за какво.  Hug Сподели впечатления като го пробваш. Ако и ти го похвалиш, може и аз да пробвам, че имам няколко бурканчета кокосово масло вкъщи.  Laughing

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   Мацки, околоочният крем на Bio Karité, който така горещо препоръчвате, във всеки магазин на Lilly ли се предлага? Т.е. лесно откриваем ли е? bouquet В Remedium май го няма...

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 09:44 от The Black Cat

# 470
  • Мнения: 1 112
   Мацки, околоочният крем на Bio Karite, който така горещо препоръчвате, във всеки магазин на Lilly ли се предлага? Т.е. лесно откриваем ли е? bouquet В Remedium май го няма...
И в ДМ го има  Peace

# 471
  • София
  • Мнения: 1 956
Околоочния на биокарите... сте го изкупили Simple Smile))) А пробвали ли сте серума и крема на Биокарите?

# 472
# 473
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
А пробвали ли сте серума и крема на Биокарите?
Да. Дори в момента го ползвам - вече е на привършване. На мен много ми харесва, хидратира добре. Кожата ми е суха и много чувствителна.

# 474
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Серията Bio Karite, която коментирате за каква възрастова група е? Hug

# 475
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   А аз да попитам, това ли е въпросният околоочен крем? Simple Smile

  

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 09:47 от The Black Cat

# 476
  • Мнения: 36 055
да, той е само един

# 477
  • Sofia
  • Мнения: 15 582
   Ще го взема за проба... bouquet

# 478
  • София
  • Мнения: 1 956
А редуцира ли подпухване под очите? На мен, наред с наченките на пачи крак, подпухването и уморения вид са ми основния проблем...

# 479
  • Мнения: 46 572
Това кремче на KrauterhoF е страхотно!


Отговаря напълно на представите ми за перфектната консистенция и нанасяне. Не дразни очите и въпреки че нямам сериозни проблеми, сякаш изглади фините линии + позамаза една бръчка, която имам до лявото око.
Лек е (но хидратира идеално), ще става и за лятото. И е на доста приятна цена.
Направо не мога да повярвам, че го открих, писна ми от търсене на идеалния околоочен Crazy

Само като състав не знам как е, ако някой разбира, да коментира Simple Smile
Скрит текст:
Състав: AQUA (WATER), METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, SQUALANE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, C10-18 TRIGLYCERIDES, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYLENE GLYCOL, DIPENTAERYTHRITYL PENTAISONONANOATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CETEARYL GLUCOSIDE, MAGNOLIA BIONDII BARK EXTRACT, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, THUJOPSIS DOLABRATA BRANCH EXTRACT, CITRUS GRANDIS (GRAPEFRUIT) FRUIT EXTRACT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER/ LEAF EXTRACT, PROPOLIS EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, HYALURONIC ACID, SODIUM LACTATE, LACTIC ACID, SERINE, UREA, ALLANTOIN, SILANETRIOL, TOCOPHEROL, SORBITOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM POLYACRYLATE, XANTHAN GUM, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, SORBIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PHENOXYETHANOL.

Общи условия

Активация на акаунт