Крем за около очи - 7 тема

  • 167 347
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Мисля че на предната страница някой се беше изказал негативно за крема. Аз май ще взема Скинкод. В аптеки Ремедиум сега са на промоция.

# 736
  • Мнения: 1 458
Скрит текст:
Мисля че на предната страница някой се беше изказал негативно за крема. Аз май ще взема Скинкод. В аптеки Ремедиум сега са на промоция.

Оплакванията са от серума, а той е смес масла, ако не се лъжа. Не съм го пробвала, не се разбирам с маслата в околоочната зона.

# 737
  • Мнения: 6 722
Днес си купих околоочния на Балеа с уреа.
Установих, че кожата под очите ми е някак отпусната и усмихвайки се набръчква.Това придава на лицето ми уморен вид.Дали бих имала успех с някой крем Rolling Eyes

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Може и да имаш успех с някой крем,но определено няма да е с Балеа или,с който и да е друг крем от 5лв.

# 739
  • Мнения: 46 565
Аз имам нещо подобно, но отстрани до окото. Точно Балеата ми го миминизира. Ползвала съм всякакви, включително скъпи, такъв ефект не съм виждала с друг.

# 740
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
И аз имам такъв проблем. За кой точно крем на Балеа става въпрос?

# 741
  • Мнения: 566
И аз имам такъв проблем. За кой точно крем на Балеа става въпрос?
За този http://silvenamakeup.blogspot.bg/2016/02/balea-Eye-Cream-Urea.html.И аз го ползвам, доволна съм.

# 742
  • софия
  • Мнения: 1 707
Мнение за околоочния на Кройтерхоф.

# 743
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз имам нещо подобно, но отстрани до окото. Точно Балеата ми го миминизира. Ползвала съм всякакви, включително скъпи, такъв ефект не съм виждала с друг.
Значи бръчиците са от дехидратация,а аз,не знам защо реших,че са от ЕГН-то.За това и дадох такъв отговор.

# 744
  • 1st floor
  • Мнения: 9 126
И аз имам такъв проблем. За кой точно крем на Балеа става въпрос?
За този http://silvenamakeup.blogspot.bg/2016/02/balea-Eye-Cream-Urea.html.И аз го ползвам, доволна съм.
Благодаря! bouquet

# 745

Общи условия

Активация на акаунт