Крем за около очи - 7 тема

  • 167 420
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517

Аз също. Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 13 762
Аз редувам вече много хваления Балея с уреа - цялата серия ми допада и е един от малкото дрогерийни кремове, които ползвам (тук във форума бях чела мнения, след които реших миналата зима да пробвам и идеално ми защитаваха кожата в януарските студове).
В момента най-доволна съм от Avene Ystheal и LA ROCHE-POSAY Toleriane Ultra.

 

# 707
  • Мнения: 718
И аз не сменям околоочния.

# 708
  • Мнения: 350
Аз пък сменям околоочния крем.Лятото използвам по дрениращи и гелообразни продукти,защото подпухвам от горещината.Зимата по-рядко имам такъв проблем и си позволявам по- плътни и хранителни консистенции.

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 21:19 от lanirema

# 709
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Аз също не сменям крема през зимата. Този който ползвам в момента е достатъчво хидратиращ.

# 710
  • Мнения: 812
И лятото и зимата кожата под очите ми винаги е много суха, даже една бръчка ми вади очите под лявото око.
От около две години редувам бюджетните кремчета на Ейвън - за над 35+ и за лифтинг. Попиват ми моментално макар, че мажа обилно. Не ми лютят и кожата ми стои свежо с тях - харесват ми като усещане.

По повод, че трябва да се сменя козметиката заглеждам Биотен и някои български марки и събирам впечатления.
От околоочния си крем очаквам добра хидратация и комфортно усещане. Мисля, съвсем реалистични очаквания.

Иначе, и аз имам изтъняване и леко хлътване под очите - ясно е , че това с крем не се поправя.

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 1 747
Момичета,бихте ли ми препоръчали нещо от рода на писалка за мигновено заличаване на линиите около очите.Исками се да имам някакъв продукт,който да мога да си нося в чантата и да ползвам при нужда.Преди Ювена имаха такава писалка,но май е спряна от производство,защото не я намирам вече.

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Жижи, Skincode имат такава от exclusive серията - Cellular Eye-Lift Power Pen.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Момичета, през зимата сменяте ли околоочните кремове с някакви по-специални? Много съм доволна от моя и хич не ми се ще да го сменям.
Не сменям и аз.

# 714
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз не сменям по принцип, но напоследък доста ми се изсушава кожата заради климатика в помещението, в което работя Tired Поръчала съм си серум за очи на Алтея органикс, и вечер ще нанасям него,  за по-дълбоко подхранване. Миналата зима използвах серума им с Роза дамасцена за лице и ми се отрази много добре Flutter

# 715
  • Мнения: 3 502
Поръчала съм си серум за очи на Алтея органикс, и вечер ще нанасям него,  за по-дълбоко подхранване. Миналата зима използвах серума им с Роза дамасцена за лице и ми се отрази много добре Flutter
Аз от няколко седмици се мъча със серума за очи, много ми дразни очите. Когато сложа съвсем малко количество, е поносимо.

# 716
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Хм...дано не се получи и така при мен Confused ще пиша как е като го получа.

# 717
  • София
  • Мнения: 20 217
Не сменям. С изключително сух околоочен контур съм и целогодишно ползвам богати кремове.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И на мен серума на Алтея много ми дразнеше, а и подпухвах от него.

# 719
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Само отдолу ли го нанасяхте? Миналата зима нанасях от серума за лице и около очите, но само отдолу, някъде около костта, нямах тогава дразнене, подпухване..ще видим, дано не се получи така, че парите ще отидат на вятъра просто... Tired

Общи условия

Активация на акаунт